Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

M.I.6

arhivat Nu Se Mai Vinde.....vanzare Inchisa

Recommended Posts

1000cm3, culoare alb/albastru , discuri +placute Galfer, furtune racing, lichid frana racing, pompa frana Magura, toba two brothers...Xenon, monopost +sa pasager, buloane protectie Rizoma, windshield original sigilat, windshield racing, monopost..doar 1800km rulati cu revizia de 1000 efectuata...accept orice proba orice test , sunt primul proprietar motocicleta a venit Japonia , Belgia, Romania , ...carte service, 2 chei, si toate actele de provenienta ale motocicletei....

OFERTA 18.02.2009 _ 25.02.2009 cash 8500euro.....

post-4956-1222592999_thumb.jpg

post-4956-1222593476_thumb.jpg

post-4956-1222592999_thumb.jpg

post-4956-1222593476_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

NU am primit oferta din partea ta...cam cat ai fii oferit tu pe un motor identic cu acesta ?

11900 euro cu ce are pe ea in foto ....de pe 20.10.2008 pana la 30.10.2008

1000cm3, culoare alb/albastru , discuri +placute Galfer, furtune racing, lichid frana racing, pompa frana Magura, toba two brothers...Xenon, monopost +sa pasager, windshield original sigilat, windshield racing, doar 1300km rulati cu revizia de 1000 efectuata...accept orice proba orice test , sunt primul proprietar motocicleta a venit Japonia , Belgia, Romania , ...carte service, 2 chei, si toate actele de provenienta ale motocicletei....18.10- 25.10.....pretul este 11900

tel

:huh: si? nimeni nu comenteaza? am scazut pretul....mai jos de atat as fii nebun caci nu are macar o zgarietura....este impecabila nu a fost data pe circuit si nu a avut evenimente ......acum este la pret de achizitie...

Link la postare

Firma noastra aduce Suzuki gsx-r 1000 K8 la pretul de 11080euro si K7 la 10700euro .MOTOCICLETELE AU GARANTIE 2 ANI :beer:

Oferta pe www.bardakmotor.com

post-4503-1224882580_thumb.jpg

post-4503-1224882580_thumb.jpg

Link la postare
Firma noastra aduce Suzuki gsx-r 1000 K8 la pretul de 11080euro si K7 la 10700euro .MOTOCICLETELE AU GARANTIE 2 ANI :beer:

Oferta pe www.bardakmotor.com

Link la postare

hai sa rupem tacerea :

deci avem K7 la 11.900. ok?

Contra-oferta: http://www.moto.it/usato/usato02.asp?ED=90...amp;IDANNUNCIO= --plus sry...cam 250 de euro motorina transport , 100 euro acte si ceva haleala pe drumul care e cam cat un weekend(dus-intors).

Se observa clar frati motoristi ca acest labar M.I.6 este un frustrat care incerca sa ne explice noua ce cacat si-a pus pe mobra: AMICE ...RETARD...PRETUL UNEI MOTOCICLETE SCADE DRASTIC DIN MOMENTUL IN CARE TU AI SCOS-O DIN SHOWROOM, I-AI DAT 1-A SI AI PLECAT CU EA....

Asa ca mai lasa-ne sa facam in p..a noastra credite si poate iti ia careva rabla.....

mobre tari afara si noi stam la negocieri cu virgini ca asta ?

Pana atunci, respect pt fratii Bardak, pt baietii de la ELF , chiar si pt cei de la B&S ..si o mare p,,a in gura celor ca tine M.I.6 , care au tupeul sa ceara mai mult decat o cer cei da la care iei mobra NOUA..

Suntem un neam de saraci cu vise mari, care se duc la Dracu' in momentul in care apar samsari ca asta de fata...

Rusine ....

Link la postare

:rolleyes: da si aceasta motocicleta are garantie 2 ani ....si inca ceva alte costuri mai sunt de transport? sau sunt incluse?

eu zic sa rupi tacerea si sa te prezinti ca persoana fizica sau juridica ce te crezi ...sa stiu si eu cu ce profesionist am de a face...mi se pare de prost gust si de o lasitate iesita din comun sa te ascunzi dupa un pc....sa faci antireclama altora doar pentru ca ai comision din alta parte sau ca vrei sa-ti vinzi motorul tau....trebuie sa platesc un comision ca sa pot posta un anunt sunt de acord , incheiem un contract cu clauze de o parte si de alta dar ca sa ma jignesti desi nu sunt un frustrat si nici nu ma cred Rossi iti fac o singura precizare...am aceleasi drepturi ca si tine, daca ai ceva de spus spune ce te deranjeaza dar fata in fata cu argumente ...posteaza o contra - oferta cu aceleasi optiuni ca in anuntul meu sa vedem cu ce pret vii SUB PRETUL AFISAT DE MINE....asta concurenta cinstita.....ASTEPT SA POSTEZI..daca nu o faci este clar ca esti decat un samsar caruia ii este frica de concurenta....

:D SUPER OFERTA IN PERIOADA 26.10-15.11.2008 CUMPARATORUL IN CEI 11900EURO PRIMESTE SI O CASCA NOUA NOUTA ARAI RX7-RR5 MONSTER ENERGY MASURA M.... :rolleyes:

Link la postare

:rtfm: Aici chiar se vinde o motocicleta neimplicata in evenimente rutiere....nu a fost pe circuit...mai sunt 6 zile de oferta!!

ultima strigare...............

:rtfm: 11500...........11500.........11500........11500..........11500......EURO

Link la postare

Sincer sa fiu imi cam pare rau pt cele zise mai sus...cam adevarat totusi(vis a vis de variante)...dar....OMUL asta chiar vinde una din cele mai misto mobre facute pana acum la clasa de un litru...pe pm mi a vb ff urat -fara sa ma cunoasca- si ce daca?

Frata, daca ai o problema se poate discuta ca intre domni ca doar suntem amandoi motoristi si intre noi nu poate fi suparare...deci iti urez sa iti vinzi mobra si sincer chiar imi cer scuze pt ca te am jignit gratuit....

ACESTA ESTE UN TOPIC IN CARE SE VINDE CEA MAI TARE MOBRA DE 1000 FACUTA PANA ACUM....asa ca ..

UPPP..UPPP CA E CALDA....

Link la postare

inteleg ca a venit iarna si computerul e singura voastra distractie....dar chiar nu vad de ce trebuie sa va injurati si sa atacati anunturile de vanzare..

in italia costa atat...la bucuresti e atat..la constanta mai putin ( ca si-a luat un prieten).....ridicati-va un pic de la tastatura, stergeti-va machetele de mobre de pe televizor, luati o gura de ceiutz facut de mami si calmati-va.

frate ....tot e criza economica..creste si tu pretul pe la 15-16 mii sa vezi ce se oftica astia...

bafta "tutulor"

Link la postare

mai oameni buni, eu zic ca toti cei care puneti alte linkuri sau alte motoare in topicul omului, sunteti cam nesimtiti....asta-i parerea mea! omul daca vrea, cere chiar si 20 de mii de euro...treaba lui...aveti dreptul, sa faceti asta, dar nu e corect...

daca e cineva la cere i-i place chiar ASTA si i-s permite sa-l plateasca, fiti siguri ca nu o sa cumpere alta, ci ASTA!

deci concluzia e ca nu e corect sa va bagati peste cineva....cere cat vrea

up ;)

Link la postare

de vandut nu se vinde nimic....doar se incearca ;) ....stii ca atunci cand iti spun mai multi ca esti beat te duci la somn, nu? uite inca unu care ti-o spune :).....un pret de vanzare, dupa mine, ar fi 7500 eur si niciun chior in plus ( si te rog sa nu te simti jignit caci nu ti-am facut nicio oferta ci doar mi-am dat cu parerea in calitate de oarecum-cunoscator al fenomenului iar o asemenea pierdere este absolut normala chiar daca ai 1500 de km caci la noi se cumparata anul nu starea/km) cu toate alea pe ea avand ijn vedere ca peste 3 luni max noul model va fi in showroom si romanii nu percep sa aibe un 2007 in garaj ;)....evident, tu "persista" din partea mea cat vrei si continua sa visezi ca o sa ramai cu ea pana va ajunge undeva la 6 mii...atunci o vei da pentru ca pretul va fi plafonat.

Link la postare
Oaspete
Acest topic este acum închis pentru viitoarele răspunsuri.

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.