Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

rms

arhivat Vand Kawasaki Ninja 2007

Recommended Posts

dubios ca nu s-a dat inca....pe de alta parte se stie atitudinea romanilor fata de produse exagerat de ieftine

acum...la detalii....lantul ala e dubios de ruginit....guma spate cu guma fata sint iar dubioase si cred ca montate la repezeala ( spatele cel putin), culoarea ( mai bine zis nuanta de rosu) asta nu stiu sa fi fost vreodata in paleta oferita de ei iar mie mobra imi miroase a "salvaged title" ...se poate un VIN ptr un carfax ?:D

INSA pretul este extrem de fair

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
dubios ca nu s-a dat inca....pe de alta parte se stie atitudinea romanilor fata de produse exagerat de ieftine

acum...la detalii....lantul ala e dubios de ruginit....guma spate cu guma fata sint iar dubioase si cred ca montate la repezeala ( spatele cel putin), culoarea ( mai bine zis nuanta de rosu) asta nu stiu sa fi fost vreodata in paleta oferita de ei iar mie mobra imi miroase a "salvaged title" ...se poate un VIN ptr un carfax ?:D

INSA pretul este extrem de fair

Link la postare

nu te urzica....uite, ca sa iti cresti credibilitatea...da-mi VIN-ul pe privat si eu postez rezultatele...te tine?:)

si scuze...pe state am gasit nuanta asta...dar raman la parerea mea de roman prost care nu crede in minuni ;)

Link la postare
nu te urzica....uite, ca sa iti cresti credibilitatea...da-mi VIN-ul pe privat si eu postez rezultatele...te tine?:)

si scuze...pe state am gasit nuanta asta...dar raman la parerea mea de roman prost care nu crede in minuni ;)

Link la postare

doar mi-am exprimat o parere...cum ca motoreta lasa doua urme daca trece prin balta ;) daca nu-ti convine, go to autovit.ro ...iar ca sa incerc sa fiu pe ton cu melodia ta...." cand aveam eu motorete tu te incaltai cu fesu" :) \

hai cu vinu' ala s-o carfaxuim si iti promit ca o sa primesti anuntul pinned up daca iese curata :)

pana atunci, pentru mine, ramane o dauna totala ( cine a zis ca ar fi fost sparta aici in tara?!) la un pret f ok ...daca aveai un decar 08 as fi fost interesat :)

apropos...ce scrie pe parbriz? unde ii sint "cateyes" de pe furca...a murit americanu'...?! :))))

Link la postare
doar mi-am exprimat o parere...cum ca motoreta lasa doua urme daca trece prin balta ;) daca nu-ti convine, go to autovit.ro ...iar ca sa incerc sa fiu pe ton cu melodia ta...." cand aveam eu motorete tu te incaltai cu fesu" :) \

hai cu vinu' ala s-o carfaxuim si iti promit ca o sa primesti anuntul pinned up daca iese curata :)

pana atunci, pentru mine, ramane o dauna totala ( cine a zis ca ar fi fost sparta aici in tara?!) la un pret f ok ...daca aveai un decar 08 as fi fost interesat :)

apropos...ce scrie pe parbriz? unde ii sint "cateyes" de pe furca...a murit americanu'...?! :))))

Link la postare

asa, asa...date-n fapt...:)

faptul ca esti asa secretos cu un rahat de serie e clar ce arata... da, prostia mea...:) un vanzator onest ar fi pus la dispozitie informatia asta fara sa ezite o secunda si ar fi dat unui exemplar nereusit ca mine peste bot cu o informatie ca mine ;) ...acum astept sa imi dai o replica gen " nu meriti atata osteneala"....ai face sa te acuzi si mai rau doar

hai jet la vandut mortaciuni

ps: vrei un mar? =))

Link la postare

barbuteaza in continuare ....lafaiete in propriul tau kkt dar tu vrei un strugure? ca vad ca ajungi cam greu la ei .....sunt acrii ?

hai sa facem topicul prastie ca vad ca asta tiai propus

ti-am spus mai devreme ca iti dau tot ce vrei incepand de la facturi acte vama tot tot ...doar sa imi raspunzi la o intrebare ....esti interesat sau doar barbutezi?

dc barbutezi atunci hai sa barbutam ....incepe cu jignirile tu ca asa e frumos sa lasam domnisoarele primele

Link la postare

ce replici de gradinita ai in tine....vezi ca te repeti cu barbutarea aia...iar repetarea este primul semn al nebuniei ( aparent evidente la tine )

da, sint interesat, da-mi te rog VIN-ul sa-l verific, asa face orice vanzator onest ( cel putin in state)...evident, aici nu suntem acolo dar am posibilitatea sa o verific....deci il astept :)

ps: nu ma astept s-o faci, din motive absolut evidente

Link la postare
ce replici de gradinita ai in tine....vezi ca te repeti cu barbutarea aia...iar repetarea este primul semn al nebuniei ( aparent evidente la tine )

da, sint interesat, da-mi te rog VIN-ul sa-l verific, asa face orice vanzator onest ( cel putin in state)...evident, aici nu suntem acolo dar am posibilitatea sa o verific....deci il astept :)

ps: nu ma astept s-o faci, din motive absolut evidente

Link la postare

nu, ti-e doar frica de faptul ca iese adevarul la iveala....si nu e asa grav ca ar fi o dauna totala ci ca as fi avut eu ( ptr a nu stiu cata oara cand vine vorba de mobre ca a ta) dreptate...si mai simplu, nu? :)

Link la postare

rms, daca ai fi specificat VINul nu s-ar fi ajuns la discutia asta ... lucru ce ma face sa ii dau dreptate lui coxanelu

fa-ne pe plac si daca totul este in regula s-ar putea sa iti creasca credibilitatea si automat sa vina clientu` ... chiar acum in prag de iarna ...

daca nu esti de acord cu chestia asta si nu dai VINul, inseamna ca esti de acord cu faptul ca motoreta este suspecta si mai mult ca sigur o sa ajungi sa o dai pe piese

acum ... na, poate iei mai mult pe ea daca o dai pe piese :D

Link la postare
rms, daca ai fi specificat VINul nu s-ar fi ajuns la discutia asta ... lucru ce ma face sa ii dau dreptate lui coxanelu

fa-ne pe plac si daca totul este in regula s-ar putea sa iti creasca credibilitatea si automat sa vina clientu` ... chiar acum in prag de iarna ...

daca nu esti de acord cu chestia asta si nu dai VINul, inseamna ca esti de acord cu faptul ca motoreta este suspecta si mai mult ca sigur o sa ajungi sa o dai pe piese

acum ... na, poate iei mai mult pe ea daca o dai pe piese :D

Link la postare
Are dreptate atat chino cat si Coxanelu la faza asta da-i vinul si sigur iti vine clientul insa daca mobra e suspecta si ai fii incercat sa o mariti aici lingete pe bot pentru ca din pacate trebuie sa-i dau dreptate lui Coxan stie destule despre mobre nu ca l-ar iubii cineva insa asta este o alta problema

P.S. sunt curios de va urma... :beach:

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.