Mergi la conţinut
justme128

Cursa Privata

Recommended Posts

In fiecare noapte visez ca particip la intreceri pe 2 sau 4 roti...ma trezesc si Totul a fost doar un vis,nu?

Dar m-am saturat de povesti triste cu vise sfaramate si cu fericire in rate asa ca vreau sa fac eu ceva.Dar sunt la inceput.Am nevoie de ajutorul celor care au mai facut asa ceva.Dispun de anumite resurse financiare si de multa,multa imaginatie.Un eveniment sportiv organizat ca la carte ar fi ceva foarte misto in oraselul meu!!! :wub:

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

pai una la mana trebuie sa fii asociatie sportiva sau club,

sa fii afiliat la federatie(fras sau acr in cazul auto)

ca si persoana juridica poti obtine de la primarie ,politie ,autorizatia.

daca cursele nu sunt in conformitate cu normele FIA nu trebuie sa fii afiliat la nici o federatie dar trebuie sa fii persoana juridica pt obtinerea de autorizatii.

ceea ce vrei tu sa faci costa enorm,iti trebuie sponsori dar si mai important trebuie sa o faci la nivel profi,daca nu ...........motorsport is dangerous..urmarile unui eventual accident le tragi impreuna cu cel ce l-a produs.

Link la postare

s renunt!!! asa cum fac toti?

de asta romania se dezvolta cu viteza melcului c doarme.Nimeni nu face ceva cu toate puterile si resursele lui.

Niste liniutze,un premiu decent pt care sa merite sa faci o tura,un dj sa intretina atmosfera,fete...etc

E un inceput si asta.Dar trebuie facut ca lumea.Nu conteaza cat d greu e.

U de unde sti k costa ENORM!!!????????

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.