Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Alexxzx10

arhivat Vandut

Recommended Posts

E o combinatie buna sa-ti iei motocicleta usor avariata, mai ales ca vezi ce are. Atata vreme, multi samsari au luat motoare rupte in vest, le-au reparat plasticele si le-au dat in tara si cu profit.

Ar fi util sa dai o lista cu avariile, s-ar putea sa fie mult mai usor pentru potentialul cumparator sa evalueze un cost al reparatiilor. In afara de plastice si rezervorul deci, ce-ar mai fi?

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
E o combinatie buna sa-ti iei motocicleta usor avariata, mai ales ca vezi ce are. Atata vreme, multi samsari au luat motoare rupte in vest, le-au reparat plasticele si le-au dat in tara si cu profit.

Ar fi util sa dai o lista cu avariile, s-ar putea sa fie mult mai usor pentru potentialul cumparator sa evalueze un cost al reparatiilor. In afara de plastice si rezervorul deci, ce-ar mai fi?

Link la postare

sall.sincer greu mi-am dat seama ca este moto.in nebunia mea de incepator am crezut ca arata alfel super sportu.glumeam,dar eu zic ca-ti iei bani care i vrei si pe piese daca o dai pe bucati.bafta la vanzare si pacat ca a ajuns asa =((

Link la postare

nu va mai datzi cu parerea cum este motto...zgariata nu este s/au ushor avariata..se vede din poze cat de avariata este... cine este interesat vine si o vede...vedetziva de treaba ce/i care dau koment/uri ca nu au ce face...

Link la postare

Salut, ma intereseaza amortizorul de ghidon, daca mai este functional, bineinteles. Ofer 100 EUR.

Radu-tel 0722245186

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.