Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Mammalousa

arhivat Cbr 600 F - 1998

Recommended Posts

Vand URGENT CBR 600 F in stare tehnica si estetica ireprosabila.Sunt unicul proprietar in Romania , inscrisa anul trecut in iulie.

Schimb ulei,filtru ulei,filtru sport,bujii noi,baterie noua.Are toba sport Arrow-titan (are un sunet deosebit),alarma,oglinzi carbon-look,furtune raceing fata.

PRET 2700 E

Motocicleta este foarte atent intretinuta,nu am avut nici un incident cu ea,poate fii vazuta in Ploiesti,Bucuresti daca e cazul.

Pentru mai multe detalii contactati-ma la 0722.284.392 - Bogdan.

post-8775-1222174530_thumb.jpg

post-8775-1222174545_thumb.jpg

post-8775-1222174530_thumb.jpg

post-8775-1222174545_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Iti pot oferi 2300 euro daca esti de acord cu o testare amanuntita.Deh asa sunt eu mai neincrezator .0729123111/0751169391-PS daca sunt din Brasov si e vreme buna poatre faci o tura sa o si vad

Link la postare
CE O MAI PUPA MAMMALOUSA.... :wub:

UP UP!

Vand URGENT CBR 600 F in stare tehnica si estetica ireprosabila.Sunt unicul proprietar in Romania , inscrisa anul trecut in iulie.

Schimb ulei,filtru ulei,filtru sport,bujii noi,baterie noua.Are toba sport Arrow-titan (are un sunet deosebit),alarma,oglinzi carbon-look,furtune raceing fata.

PRET 2700 E

Motocicleta este foarte atent intretinuta,nu am avut nici un incident cu ea,poate fii vazuta in Ploiesti,Bucuresti daca e cazul.

Link la postare
Iti pot oferi 2300 euro daca esti de acord cu o testare amanuntita.Deh asa sunt eu mai neincrezator .0729123111/0751169391-PS daca sunt din Brasov si e vreme buna poatre faci o tura sa o si vad

Link la postare

dsc00280oo5.jpg

Iti dau un up in acelasi ton.Am gasit motor si raspunsul tau a venit cam tarziu...sa ai bafta la vanzare iar bagatorului de seama cu telefonul nu pot sa-i spun decat- Veziti de treaba.

Link la postare

PRET 2700 E

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.