Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Disney

expirat Echipament Alpinestars, Arlen Ness, Axo Etc, Second Hand

Recommended Posts

Tot echipamentul este in stare buna, daca nu chiar F buna!

Geaca piele cu perforatii, Icon Woman Pursuit, alb cu roz, marimea S: 600 lei

Manusi negre Alpinestars Octane textil cu protectii hard marimea S: 100 lei

Manusi piele Cafe-Racer,purtate o data,Marimea 3xs ,ptr fete: 50 lei

Manusi piele Berik Sepang,protectii carbon si kevlar,Marimea Xl, purtate un sezon 150 lei

Casca Shark rsx hook,marimea S ,55-56,viziera claar de noapte,necazuta,aspect exterior f bun. 120 euro

Combinezon Kawasaki raceing team pt copii din piele -marimea XS- merge pt cineva de 1.60 m si vreo 45 de kg (e bun si de carting) - 100 lei

Combinezon piele,intreg, Arlen Ness(Madif Racing),marimea 56,protectii umeri,coate,genunchi,tibie,slidere,purtat un sezon,necazut,merge la o pers cam 185-195cm,90-100 kg Pret: 250 euro

Cizme speed SetUp din piele, negre, cu protectii hard, marimea 38, purtate jumatate de sezon: 250 lei

Genunchiere negre Axo marimea S: 50 lei

Detalii si poze pe PM sau YM: kimmieblu .

:beer:

cizmele s-au dat!!!!!!!

genunchierele si manusile alpinestars s-au dat!!!

pret nou la geaca ICON de fata: 500 lei!! hai baietiiiiiiiiii

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

pai eu nu comercializez, doar imi vand echipamentul pe care nu-l mai folosesc. sorry.

Geaca ICON s-a dat!!

Link la postare
Tot echipamentul este in stare buna, daca nu chiar F buna!

Manusi piele Berik Sepang,protectii carbon si kevlar,Marimea Xl, purtate un sezon 150 lei

Combinezon Kawasaki raceing team pt copii din piele -marimea XS- merge pt cineva de 1.60 m si vreo 45 de kg (e bun si de carting) - 100 lei

Combinezon piele,intreg, Arlen Ness(Madif Racing),marimea 56,protectii umeri,coate,genunchi,tibie,slidere,purtat un sezon,necazut,merge la o pers cam 185-195cm,90-100 kg Pret: 250 euro

Detalii si poze pe PM sau YM: kimmieblu .

:beer:

gata, doar cu astea am mai ramas! UP!!! Combinezoanele sunt LA SUPER PRET!!! haideti rpd pana nu ma razgandesc :*

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.