Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Rocca

expirat Vandute Ambele Casti-se Poate Inchide

Recommended Posts

Vand casca Nolan N 62 Genesis neagra.nou-nouta,impecabila.Marimea M. cumparata acum o luna.motivul vanzarii: am nevoie de bani. trimit ramburs prin posta,fan curier sau cargus.

tel:0745138728 DANIEL

Pret NOU: 330 RON!!! Am aflat ca la o persoana care de obicei poarta M poate sa fie larga.(acest lucru s-a observat in urma probarii)Deci se poate potrivi si la o persoana care poarta L.

Vand casca Nolan N 62 Genesis neagra.nou-nouta,impecabila.Marimea M. cumparata acum o luna.motivul vanzarii: am nevoie de bani. trimit ramburs prin posta,fan curier sau cargus.

Pret NOU: 330 RON!!! Am aflat ca la o persoana care de obicei poarta M poate sa fie larga.(acest lucru s-a observat in urma probarii)Deci se poate potrivi si la o persoana care poarta L.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

UP!!!

UP!!! 300 RON...

Link la postare

inca de vanzare.... :yes:

Inca un UP pt o casca frumoasa. :thumbsup:

[/quot

as lua-o.dar stai cam departe si nu stiu cum sa facem.eu sunt din Alba.daca o dai cu 300 si daca e negru mat.eu nu ma grabesc ca oricum nu mai merg pana la vara.daca ai drum prin zona si mi-e buna o iau sigur.si azi.eu am tot o casca Nolan mai veche dar e marimea L.asa ca nu pot stii dac merge si M poate ca da si o iau.

Link la postare

SE vinde una bucata shark S500 air Samurai,M,arata foarte bine,viziera are mici zgarieturi dar nu pune probleme de vizibilitate.

am cumparat-o in iunie de la un prieten(a fost purtata cam 2 luni cu cagula) + de trei ori de mine.PT cei care ati mai vazut anuntul odata si pt moderatori o sa explic: un prieten vroia casca,trebuia sa imi dea bani in 2 sapt si stiind ca o sa-i primesc m-am grabit sa afisez ca e vanduta.Ghinion:dupa o sapt aflu ca a suferit un accident de moto(el vrand casca pt ca pleca din tara cu moto personal) si nu am mai fost sunat asa ca am ramas cu ea.intentionam sa raman cu ea dar am gasit un Shoei Xr-1000 diabolic.

PRET 450 RON trimit ramburs prin cargus sau fan courier.

Link la postare

UP!!!

UP!!! 300 RON...

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.