Mergi la conţinut
endurocamp

Test-drive Ktm La Ciolpani Pe 18-19 Octombrie Inclusiv

Recommended Posts

MOTOMANIA va asteapta pe traseul enduro din cadrul circuitului Ciolpani, in weekend-ul 18 - 19 octombrie inclusiv pentru un test-drive cu urmatoarele motociclete KTM:

65 SX

150 SX

450 SX-F

125 EXC

250 EXC-F

400 EXC x 2

530 EXC.

Puteti sa va inscrieti la test-drive, scriind un mail pe adresa andreea@motomania.ro / +40 0720.060.034 in care sa precizati ora la care ajungeti si ce modele de motociclete vreti sa le testati. Ziua de teste incepe inca de la ora 11:00am / 18 Octombrie 2008 si 19 Octombrie, aceeasi ora.

IMPORTANT: Pentru toti membrii care la inscriere fie in ziua de testdrive, fie prin email precizeaza ca sunt de pe forumul PRO-BIKE, primesc GRATUIT un cadou din partea magazinului Motomania.

--------------------------------------------------------

Motomania is inviting you on the motocross circuit from Ciolpani to test drive any of the following ktm motorcycles for FREE:

65 SX, 150 SX, 450 SX-F, 125 EXC, 250 EXC-F, 400 EXC x 2, 530 EXC.

You can subscribe to the test-drive by sending an email to andreea@motomania.ro / +40 0720.060.034. The test day begins at 11:00 am on 18th of October and 19th October same hour.

IMPORTANT: If you are willing to come, don't hesitate to specify that you are a member of the PRO-BIKE forum, and you will get a free prize from the Motomania store.

post-1-1223656092_thumb.jpg

post-1-1223656098_thumb.jpg

post-1-1223656104_thumb.jpg

post-1-1223656110_thumb.jpg

post-1-1223656118_thumb.jpg

post-1-1223656125_thumb.jpg

post-1-1223656131_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Era si cazul, de cand astept sa testez un KTM sa vad daca imi iau sau nu! Felicitari ca (mai) faceti un asemenea eveniment!

Link la postare
Oaspete

:D Ne vedem acolo... o sa vin si eu.

Nu uitati sa va luati cadoul de la motomania, tot ce trebuie sa faceti este sa spuneti ca sunteti de pe PRO-BIKE ;)

Link la postare
Oaspete

sunt motociclete de testdrive.. in principiu se pot testa in orice fel.

Nu trebuie sa aveti obligatoriu casca la voi... vi se va oferi echipamentul de protectie o data cu motocicleta la test ;)

Link la postare

foarte interesant.... pacat ca stau asa departe... Este un foarte bun mod de a face reclama si de a demonstra calitatea motocicletelor produse de KTM, in felul asta potentialii clienti pot vedea de ce sunt in stare motoarele inainte de a cumpara unul si poate se si conving sa achizitioneze unul in urma test drive-ului... oricum va fi un eveniment pe cinste:D

sa auzim numai de bine!!!

Link la postare
interesant...chiar poti sa testezi motoreta la maximum ? :)

la maximumul tau ca motoreta poate mai mult :D

Oricum am mai fost si e un eveniment frumos in care poti sa te dai cu multe modele fara restrictii.

Pur si simplu mergi cat poti si nu iti sare nimeni in cap ca ai cazut etc.

Locatia este perfecta.

Link la postare

cat timp o sa dureze ? putem testa mai multe modele ? :D chiar eram curios cand o sa prind un KTM pe mana..

Link la postare
Oaspete

toate modelele pe care le vezi in lista initiala se vor putea testa... nu e o limita :)

Link la postare
sall cati ani ai ca sa poti participa

nu cred sa fie limita de varsta

trebuie permis (A) pentru test-drive?

avand invedere ca sunt si motorete de motocros si nu se face pe drum public testul nu cred

Link la postare

lasa ca e bine ca se pot testa toate. nici eu nu am experienta, dar vreau sa vad si eu despre ce-i vorba.

am auzit multe lucruri bune despre KTM, si vreau sa le testez pe pielea mea :P

l.e. eu sper doar sa ajung calare acolo, ca vacutza mea deocamdata e in service..

ar fi nasol sa vin cu autobuzul :D

Link la postare

la nevoie.. si cu bicicleta se poate ajunge :D

si eu o sa le iau de la cel mai mic la cel mai mare.. sa ma obisnuiesc :P

mai ales ca este vorba de un circuit de cross... trebuie sa fie super tare acolo :D abia astept!

:D

Link la postare
Oaspete
:blink: "Bai" NONI tu esti nebun?! cum adica nu e nici o limita?! adica pot sa-i distrug ambreiajul unui "450"si nu-i nici o problema?! am A-ul din 2005 , dar neavand experientza pe CROSS-uri n-am de gand sa ma fuck de tot rasul in fata atator motociclisti cu experienta... deci nu ma prezint :beer:

cu toate acestea , laudabila initiativa celor de la KTM! :D

SUCCES LA "RIDE-TEST"!OARE CUM O FI 530-UL?! :Jumpy: poate fi mai "rau" decat un CR-500 in doi timpi?! adica GHIULEA PE DOUA ROTI?! :Jumpy:

Nu e nici o limita la numarul de modele ce se pot testa... In principiu sunt motociclete de testdrive, daca ii faci o zgarietura sau ceva minor, nu sunt probleme, dar daca il harjonesti pe ambele parti e posibil sa ti se ceara sa repari ce ai stricat.

Link la postare

Noni daca am inteles bine, nu exista limita de varsta si nu este obligatoriu permisul de conducere ?

Oricum eu am A1 si vin cu motorul acolo.

Abea astept sa le testez. Imi place ideea de test drive. Bravo domnilor.

Despre ce cadou este vorba daca mentionez ca sunt de pe pro-bike ?

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.