Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Vali22

vand Dezmembrez Suzuki Gsx-r 750 Lovit

Recommended Posts

in rest complet , lovit frontal ... furca stramba carena fata sparta , far intreg laterale rezervor si restul in stare ok .. spune-ti daca aveti nevoie de ceva , inmatriculat

lateralele in stare buna , carena fata crapata partial din fibra , far crapat in spate sticla ok si lupele , oglinzi ok , cdi , instalatie electrica , scarite , bascula , kit de lant , janta spate , disc frana spate , bord cu 15000 km , cadru de fata fisurat dar intreg , tuburi ram air , amortizor spate , ghidoane comenzi , air box capace motor diverse piese motor calat , parbriz ,

VAL_AVR 0731537116

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
in rest complet , lovit frontal ... furca stramba carena fata sparta , far intreg laterale rezervor si restul in stare ok .. spune-ti daca aveti nevoie de ceva , inmatriculat

VAL_AVR 0731537116

da-mi pls un mesaj pe privat cu niste preturi la astea:buson rezervor cu iala cu tot,toba..doar toba fara galerii,scarite pasager,jeanta spate fara cauciuc...mersiiiii!!!

Link la postare

Salut! zi-mi si mie pe toba cat vrei. Este cea originala? De unde esti?

Link la postare

salut pt un gsxr 750 din 99' ma intrereseaza cateva piese si preturi:

-telescoape

-jug sup+inf

-janta fata (alba dc se poate)

-rezervor (alb albastru)

-far

-carena fata (alb-albastru)

-carene laterale (alb albastru)

-carena centrala

-aripa fata (imitatie carbon)

- tuburi de aer (imitatie carbon)

posibil si inca cateva lucruri marunte.... dc ai avea ceva de preferinta culoare alb albastru astept un msg.

Link la postare
salut pt un gsxr 750 din 99' ma intrereseaza cateva piese si preturi:

-telescoape rupte

-jug sup+inf varza

-janta fata (alba dc se poate) varza

-rezervor (alb albastru) impecabil 200 euro

-far nu am

-carena fata (alb-albastru) sparta - fibra 50 euro

-carene laterale (alb albastru) stare buna 200 euro aman 2

-carena centrala nu stiu ce este

-aripa fata (imitatie carbon) nu am

- tuburi de aer (imitatie carbon) nu am

posibil si inca cateva lucruri marunte.... dc ai avea ceva de preferinta culoare alb albastru astept un msg.

Link la postare

lateralele in stare buna , carena fata crapata partial din fibra , far crapat in spate sticla ok si lupele , oglinzi ok , cdi , instalatie electrica , scarite , bascula , kit de lant , janta spate , disc frana spate , bord cu 15000 km , cadru de fata fisurat dar intreg , tuburi ram air , amortizor spate , ghidoane comenzi , air box capace motor diverse piese motor calat , parbriz ,

VAL_AVR 0731537116

Pe mine m-ar interesa un cadru de Suzuki GSXR 1000 K1 din 2001 second hand si posibilitatea de acte pentru a putea sa il schimb si in talon la RAR si ei imi cer acte. Nu stiu daca se potriveste cadrul de la tine ca de sudat am unde sa il sudez Astept un PM

Link la postare

salutare tuturor dezmebrez si eu un gsxr 750 am toate piesele si foarte ieftine vreau sa le vind urgent sunati-ma 0768260580 sau 0761382365

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.