Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

motorman34

vand Stop Cruce Malteza

Recommended Posts

aduc la comanda stop format cruce malteza,oglinzi cruce malteza,semnalizari cruce malteza,capete surub cap de mort,coburi piele(multe modele),casti chopper(multe modele),embleme chopper pe material textil(pentru aplicat pe geci -veste),zeci de modele tricouri chopper,hanorace moto,veste piele(femei-barbati),banderas...ex...stop cruce malteza-50eu.................casca fibra sticla(NU E OMOLOGATA)-50eu..

:rolleyes:

post-7430-1223897376_thumb.jpg

post-7430-1223897387_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

up...inca mai am la pretul vechi-1,6 mil lei...cei care au comandat pot confirma calitatea :rolleyes:

Link la postare

un set de oglinzi cruce malteza,inox gros,model clasic sant la 80eu(daca vrei oglinzi cruce malteza custom,cu imbarligaturi si semnalizari,alea pot ajunge si la 150eu setul)iar stop cruce malteza la 1,6 mil lei.preturile includ transport madrid -cluj si comisionul meu.de la cluj la tine mai platesti taxele postale pe colet.

Link la postare

modele noi de stop cruce malteza(negru mat si cromat) cu leduri.pret 80eu......sau simplu,40eu.se pot adapta pe orice model de chopper.de asemenea,peste 10 modele de casti chopper(jett bandit sau nazy),cagule model gothic,masti neopren,veste piele,geci piele chopper(cu protectii kevlar sau simple),coburi piele,oglinzi,tricouri,manere chopper(22-25mm),ghidoane(22-25mm)

crz 1.bmp

crz 2.bmp

man 1.bmp

man 2.bmp

cag1.bmp

post-7430-12550005439458_thumb.jpg

cag 2.bmp

Link la postare

modele noi de stop cruce malteza(negru mat si cromat) cu leduri.pret 80eu......sau simplu,40eu.se pot adapta pe orice model de chopper.de asemenea,peste 10 modele de casti chopper(jett bandit sau nazy),cagule model gothic,masti neopren,veste piele,geci piele chopper(cu protectii kevlar sau simple),coburi piele,oglinzi,tricouri,manere chopper(22-25mm),ghidoane(22-25mm)

baga si tu poze cu ghidoanele te rog

Link la postare

cateva posturi mai jos vei gasii anuntul cu ghidoane.sant multe modele si forme,negru mat sau cromat,de 22 sau 25mm.preturile in functie de model.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.