Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

raduyamaha

enduro Yamaha Yz 450 F 2008

Recommended Posts

nu inteleg de ce ti-ai facut 2 conturi sau cel putin asa imi arata mie ca sa postezi 2 anunturi

Asa-i, ai dreptate, uita-te la IP-uri(0000 si true au acelas IP ) :banana:

......ce copilarisme :wacko:

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
de cind va intereseaza pe voi cate conturi are cineva?.am 4 conturi asa daca vreti sa stiti...si am sa va vi le scriu pt k nu ii nici un secret 0000,true,gagea,si love you God.

asa k ce mare branza?motocicletele au proprietari diferiti si nu am vrut sa pun pe un singur anunt,5 motoare .asa k daca va intereseaza sa cumparati,postati replica,daca nu vedetiva de treaba.daca vreau imi fac 10 conturi atita timp cat pro-bike imi permite.

ciudat asa-i?pt k am 4 conturi dar tu ti-ai dat seama de 2.felicitari.da de ce nu ati intrebat ma?k nu ii secret

Da, numai ca problema a aparut cand ai pus ACELAS motor la vinzare pe 2 conturi diferite.

PS: Treaba noastra cam asta este uneori :P

Link la postare
probabil k te referi la yz 426,pai nagymoto,cel la care este afisat yz-ul este fostul proprietar si nu la sters din anunt.asta e istoria.in rest nu cred k am aceleasi motoare pe 2 anunturi,k din cauza asta mi-am facut 4 conturi,k sa nu am 5 motoare pe un anunt.

Ok, sper ca s-a clarificat treaba, din pct meu de vedere da, si atata timp cat regulamentul permite si la vinzari treaba asta(mai bine zis nu interzice), mai ales ca ai spus ca, motoarele au proprietari diferiti, nu-i nici o problema cred :unsure:

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.