Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

motorman34

vand Vand Gpz

Recommended Posts

vand motocicleta kawasaki gpz 500s,an 1994,modelul cu frana disc spate,46 mii km(al 2-lea proprietar,primul italian a cumparat motorul nou de la reprezentanta kawa din milano,facuti in tara 4000km),schimbat recent ulei,filtru ulei,placute frana,top cass,asigurare,verificare valabile.moto e perfect pentru un incepator sau o fata...pret 1800eu neg...tel 0726-712763 :rolleyes:

pretul e negociabil... :beer:

schimb cu chopper,ofer 1500eu diferenta.. :rolleyes:

:beer:

astept oferte...pretul e foarte negociabil :beer:

:rolleyes:

asigfurare -verificare tehnica facute saptamana asta..cumparata baterie VARTA..totul ok...sau schimb cu chopper.ofer 1500eu diferenta :rolleyes:

ofer diferenta la schimb cu chopper... :rolleyes:

post-7430-1224580147_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

up.... :rolleyes:

ofer diferenta la schimb cu chopper ... :rolleyes: motor super pentru incepatori..

nu intereseaza pe nimeni un motor bun?toti incep direct pe supermoto? :unsure:

Link la postare

e mare pretul?atunci spune-ti voi cat oferiti... :mellow:

Link la postare

asta e mihai.... :smile: trecem pe choppere(atat eu cat si tatal meu...) :thumbsup:

Link la postare

up...pret de iarna 1700eu....e foarte manevrabil si usor de condus...ideal pentru fete..la achizitionare,ofer d-rei care-l ia un costum moto din doua piese nou,cu eticheta,marimea xs(pret magazin 320eu) :rolleyes:

nevoie urgenta de bani!!ACCEPT SUMA OFERITA(IN LIMITA BUNULUI SIMT!) :mellow:

post-7430-1232265351_thumb.jpg

post-7430-1232265374_thumb.jpg

Link la postare

up...1600eu :rolleyes:

up...1600eu :rolleyes:

up...nevoie urgenta de bani..pretul negociabil :beer:

1500eu.... :beer:

accept si rate.. :mellow:

post-7430-1233910498_thumb.jpg

Link la postare

...info la adipop33@yahoo.com

up.....o dau in rate..nevoie urgenta de bani ptr chopper :rolleyes:

up...in rate... :P

post-7430-1234081819_thumb.jpg

Link la postare

............

Link la postare

up...anunt valabil...schimbat uleiul, top cass-ul,bujiile,rim stripul de pe roti...pregatita ptr sezon.. :rolleyes:

1000 euro

o iau pt piese ca am una din 2000

daca ai una din 2000,de ce o vrei asta ptr piese?nu ar trebuii sa fie impecabila,avand in vedere ca e cu 6 ani mai tanara?e bolnava,are nevoie de transplant de piese?ti-o dau asta impecabila,actele ok la 1500eu..accept orice proba la ateliere moto..sau poti venii dupa el cu 1200eu,fara top cass,fara acte(cu acte de radiere),fara dinam,fara baterie(are baterie varta noua)...e un motor prea bun sa imi bat joc de el... :P

post-7430-1237469529_thumb.jpg

post-7430-1237469557_thumb.jpg

Link la postare

depinde de perioada pe care vrei ratele..nu mai mult de 1 an..(cine stie daca mai traim peste un an,iar eu sant rau de paguba... :P )...intra pe adresa de mess adipop33 sa vorbim..spune-mi cat poti oferii pe luna,sa stim cum stam...eu nu-l folosesc,sta in garaj.are verificare,asigurare pana anul viitor...baterie varta noua,rim strip schimbat,top cass givi(nu cel din foto),ulei schimbat,bujii noi....doar sa-i dai cheie si sa mergi...

.....

.............. :beer:

up...

post-7430-1237644675_thumb.jpg

post-7430-1237644701_thumb.jpg

post-7430-1237809137_thumb.jpg

Link la postare
depinde de perioada pe care vrei ratele..nu mai mult de 1 an..(cine stie daca mai traim peste un an,iar eu sant rau de paguba... :P )...intra pe adresa de mess adipop33 sa vorbim..spune-mi cat poti oferii pe luna,sa stim cum stam...eu nu-l folosesc,sta in garaj.are verificare,asigurare pana anul viitor...baterie varta noua,rim strip schimbat,top cass givi(nu cel din foto),ulei schimbat,bujii noi....doar sa-i dai cheie si sa mergi...

.....

.............. :beer:

up...

... :beer:

Link la postare

up..anunt valabil...motorul e pregatit de sezon.nu mai necesita nici o investitie..accept rate.. :beer:

la schimb cu mz 150 etz plus diferenta..

pentru cei care vor sa prinda sezonul dar nu au TOTI banii de motor-60 mil lei(30 mil +15 mil+15 mil).motorul nu mai necesita nici o investitie..doar benzina.asigurare si verificare valabile pana la sfarsitul anului.. :beer:

se mai adauga una,din 1990 la 1000eu...actele ok,functioneaza perfect :rolleyes:

up..anunt valabil..ambele functioneaza impecabil..tocmai s-au intors dintr-o excursie de 700km..doar benzina... :rolleyes:

:beer:a inceput sezonul...oferta valabila pentru cei care au nevoie de motor si au bani putini...motoarele functioneaza super bine..trebuie doar bagat benzina.

up...valabil.motoare f bune la pret mic...la fiecare motor se adauga si o casca agv sau caberg modular...pentru cei care vor sa prinda sezonul moto si au bani putini,e o ocazie....

post-7430-1242847693_thumb.jpg

Link la postare

up...ambele motoare functioneaza impecabil.nu mai necesita nici o investitie..accept 2-3 rate,la intelegere...

Link la postare

up...inca valabil.nu mai necesita nici o investitie..functioneaza foarte bine ambele motoare..ideale pentru fete sau incepatori...

UP... :beer: pretul meu pentru motoare e 1500eu respectiv 1000eu...NEG..accept oferte in limita bunului simt,tinand cont de faptul ca nu mai necesita nici o investitie...sant deschis la aproape orice oferta,rate...nu sant in tara,si e pacat de ele sa stea degeaba... :rolleyes:

..

pret 1400eu,respectiv 900eu......actele ik,motoarele functioneaza super.

up...trece vara....pret 1400eu,respectiv 900eu..............la 1500eu dau si un costum moto nou,pret mag.380eu......iar la 1000eu dau o casca modulara purtata de 3 ori,pret mag.110eu...........

..

post-7430-1247598844_thumb.jpg

post-7430-1247598873_thumb.jpg

post-7430-1248290770_thumb.jpg

post-7430-1248290811_thumb.jpg

post-7430-1248291060_thumb.jpg

post-7430-1248291098_thumb.jpg

Link la postare
e mare pretul?atunci spune-ti voi cat oferiti... :mellow:

Nha deci cum ii cu preturile?1800 un gepezeu?

Baftok!

Link la postare

tie,ca imi esti simpatic,ti-l dau cui 1800eu....daca atata oferi...altora interesati,pretul e 1500eu neg...

:rolleyes:up...negociabil..

PRET NOU-1350eu(fara costum)...am gasit o masina la un pret super ok si am nevoie urgenta de bani. :unsure:

pret nou 800eu...

post-7430-1248624366_thumb.jpg

Link la postare

up.....

pret nou 1000eu.... :beer: daca la 800 eu nu merge... :huh:

deocamdata a mai ramas doar kawa gpz 500s,din 1990.il dau la pret de scuter...cu minima investitie se poate vopsii in culorile origina(asa arata candva...).am si pintenul de sub motor...nu vrea nimeni un motor buin si ieftin?actele ok(asigurare,verificare..)functioneaza bine,ulei,bujii schimbate..

up...nu vrea nimeni un motor ieftin si bun?sau toti incepatorii cauta doar ss? :wub:

up...o dau si in 2-3 rate(daca se lasa garantie...) :beer:

post-7430-1250660518_thumb.jpg

post-7430-1250660745_thumb.jpg

Link la postare

momentan sant in concediu la mare.cand ajung in madrid,o sa pun foto.motorul e in turda(tu fiind din cluj nu e o problema...proprietarul de asemenea e din cluj).nu mai necesita nici o investitie(eventual vopsit in culorile originale...dar nu neaparat).da,o putem aranja si in 2-3 rate..depinde de garantia pe care mi-o lasi..si bineinteles pretul va creste putin...ptr rate.nu mult..dar intotdeauna cand cumperi in rate,o musti.o spune stan patitu.ptr mai multe info intra pe ad de mess adipop33.

pot sa mai pui niste poze recente cu gpz-ul din 90

deocandata am doar 2000 ron, poate rezolvam cu rate...

intra pe mess sa vorbim.dai 20 mil acum,iar restul pana la 1000eu plus 100eu poti sa-i dai pana in decembrie ctele ok.and ajung in tara.poti pleca la orice ora de pe motor.functioneaza bine,are ac

scuze ptr greseala..rectific-poti venii cand vrei dupa motor.lasi 20mil acum,iar restul banilor pana la 1000eu plus 100eu poti sa-i platesti pana in decembrie cand ajung in tara.poti pleca pe motor.functioneaza bine,actele ok.gandeste-te bine..oferta mai buna nu gasesti.putini sant cei care isi vand motoarele pe povesti(rate... :P )..si daca ai carnet,mai prinzi putin din sezonul asta..

up...sau schimb cu mz 150 etz cu sau fara acte,dar numai in stare perfecta de functionare plus diferenta..

Link la postare

up...inca valabil..daca nu se vinde,in scurt timp de dezmembreaza.. =((

up...

up...pret nou 900eu neg.nevoie urgenta de bani pentru alta conserva mai mare..se mareste familia... :rolleyes:

Link la postare

up..inca valabil si negociabil...cine o ia pleaca pe ea..actele ok,functioneaza bine..sau schimb cu mz 150 etz plus diferenta.

up...inca valabil...astept oferte de pret in limita bunului simt tinand cont ca are actele ok,functioneaza bine...accept si doua rate(daca se lasa garantie..)....schimb cu mz 150 etz plus diferenta...

up...

up...pretul e negociabil...nu vrea nimeni un motor fiabil si usor de intretinut?nu are nimeni un mz 150 etz de dat?

up...ultimul pret 800eu.......dupa care se dezmembreaza,si se vinde orice piesa de pe el,exceptand cadrul care se vinde cu acte...

post-7430-12547586539656_thumb.jpg

post-7430-12555936106828_thumb.jpg

post-7430-12555937100969_thumb.jpg

Link la postare

up...800eu.in pret intra o casca modulara marimea M,neagra,folosita de 3 ori...are toate actele ok,motorul functioneaza bine...pentru moment nu mai necesita nici o investitie.cine o ia pleaca pe ea...sau se vinde orice piesa de pe ea...a venit frigul si gerul,si conserva sta in fata garajului si ...toba de esapament..nu vrea nimeni un motor bun,fiabil,foarte usor de intretinut?pacat de ea sa se dezmembreze...sau schimb cu un mz 150 etz cu acte,stare foarte buna de functionare plus dif la intelegere..............

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.