Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

motorman34

arhivat Vand Yamaha R6

Recommended Posts

vand motocicleta yamaha r6,an 2001,33 mii km,recent adusa in tara(in ro aprox.1000km facuti),stare impecabila de functionare...dar o foto face cat 1000 de cuvinte.. :rolleyes: pret 4000eu..tel 0726-712763

post-7430-1224580587_thumb.jpg

post-7430-1224580587_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
vand motocicleta yamaha r6,an 2001,33 mii km,recent adusa in tara(in ro aprox.1000km facuti),stare impecabila de functionare...dar o foto face cat 1000 de cuvinte.. :rolleyes: pret 4000eu..tel 0726-712763

Link la postare

am vazut ca ai fost socat si de alte preturi..vezi sa nu patesti ceva,ca ar fi pacat...da,pretul e negociabil..si apoi nu ma grabesc sa o dau degeaba...nu cere mancare in garaj...iar eu nu sant in tara sa o folosesc... :P

Link la postare
am vazut ca ai fost socat si de alte preturi..vezi sa nu patesti ceva,ca ar fi pacat...da,pretul e negociabil..si apoi nu ma grabesc sa o dau degeaba...nu cere mancare in garaj...iar eu nu sant in tara sa o folosesc... :P

Link la postare

amice esti pilaf !!!!

nu credeam ca poti sa ai atata tupeu sa ceri 4000 pe un r6 cand mai sus e un super r1 albastru care se da cu 3000

..daca nu iti modifici pretul nu o sa te bage nimeni in seama.

PS: NU te supara dar asa e ...MOBRA TA ARATA BETON ,IMPECABILA .si s ar da lejer dar la pretul corect.

Link la postare

pretul nu il modific...spun doar ca e negociabil...fiecare cere cat vrea,doar e motorul lui...am vazut si alte anunturi cu vanzari r6,si tot pe acolo se invart...deci,PRETUL E NEGOCIABIL.. :P

amice esti pilaf !!!!

nu credeam ca poti sa ai atata tupeu sa ceri 4000 pe un r6 cand mai sus e un super r1 albastru care se da cu 3000

..daca nu iti modifici pretul nu o sa te bage nimeni in seama.

PS: NU te supara dar asa e ...MOBRA TA ARATA BETON ,IMPECABILA .si s ar da lejer dar la pretul corect.

Link la postare

din nou ma bag.. CE ARE R1 FATA DE R6 ??? intra pe google si afla ....si nu mai o arde in gaze cu banii pe care ii castigi ca nu e frumos deloc.....

PS: nu te supara pe mine si pe CNICUSOR ca noi iti tinem in viata anuntul...

Uppp Impecabila ...

Link la postare

pace,frate.........nu caut galceava,dar nici nu fug cand ea da peste mine...si nu ma ard in gaze cu cat castig...am spus doar pentru ca ma intrebat...si nu stiam ca se poate muncii atat de mult,pana sa ajung aici..eu stiu cat trag pentru banii astia...dar sa o lasam moarta,nu discutam aici situatia mea financiara...incerc sa vand polizorul...deci,spune-ti voi cat face..eu nu o mai vreau,nu ma prinde deloc,nu e genul meu si vreau sa scap de ea...

Link la postare
pretul nu il modific...spun doar ca e negociabil...fiecare cere cat vrea,doar e motorul lui...am vazut si alte anunturi cu vanzari r6,si tot pe acolo se invart...deci,PRETUL E NEGOCIABIL.. :P

ok...si dupa tine,care e pretul corect?intreb,pentru ca nu stiu decat ce am vazut pe net..sant plecat de mult din tara ...

tot ce pot sa iti zic in legatura cu salarul pe care-l primesc eu lunar -castig de cateva ori mai mult decat tine...nu e lauda,dar m-ai intrebat...daca pretul e exagerat,spune-mi tu care ar fi pretul cu care as putea da motorul?si inca o intrebare-ce are frate r1 in plus fata de r6?

Link la postare

e bun pretu ma si oricum mai negociezi 1 2 sute, de pinde daca de starea in care e.

cu 2400 cnicusor nu iti iei nimic mai nou de 99, poate ceva de 125.

Link la postare

Stau si ma gandesc...daca este ca in poza si functioneaza bine , o iau eu la 2400 , o vand in Italia si ma aleg si cu ceva bani in plus.

Oameni buni nu mai visati la motoare "super" la pret de "nimic"

Am invatat de la olandezi un lucru : "GRATIS NU EXISTA , IEFTIN NU REZISTA".....este adevarat ca se refereau la vopsea, dar cred ca "ideea" poata fi extinsa si la motoare.

Pretul este un pic mare, dar negociabil

Link la postare

motorul arata foarte bine si functioneaza super.in ro au fost facuti aprox.1000km....iar eu in italia am dat mai mult de 2400eu...da,ai dreptate...nu am avut ocazia sa merg pe un r1.dar acum m-ai facut curios si o sa caut sa merg..la 2400eu poate in cel mai fericit caz sa gasesti un cbr sau un gsx-f...da,pretul e negociabil..in paranteza-mai am un kawa gpz si un ford focus la vanzare...si astea au preturi foarte,foarte negociabile...nevoie urgenta de bani!!!

3800eu neg....

3700eu neg.... :rolleyes:

negociabil... :beer:

si mai negociabil...sau faceti voi o oferta,poate ajungem la o intelegere...

:beer:

e chiar atat de urata incat nu o vrea nimeni?doar pretul e negociabil...si maine va fi mai negociabil decat azi....faceti o oferta...nu mai am loc si pentru ea.imi sta masina afara...

astept oferte..pretul e negociabil

Link la postare

Eu zic sa stai linistit si nu te grabi sa il vinzi, doritori de r6 sunt.Eu cred ca iei 3500 pe el daca ti de pret...la anu o sa imi iau si eu un R6, si crede-ma ca de o luna sap numai dupa R6 si R1 si stiu cum sunt preturile...iti urez succes in vanzarea motocicletei, si daca nu il dai pana la anu poate mai vorbim...Yamaha for Ever...The best...frumos moto ai...Si Yamaha R1 au aproximativ preturi ca si R6 modelele 99-01, dar pretul este normal sa fie asa pt ca nu toata lumea are curaj sa se urce pe un R1...de ex eu catre el ma indrept dar cu pasi mai marunti...

Link la postare
:beer: multumesc pentru sfaturi...da,e un motor super..dar pe mine nu ma prinde deloc..nu e genul meu.vreau un chopper...pana acum am primit doar oferte de 2400eu-2700eu-3000eu...iar sa-l dau doar sa nu-l am,mai bine il tin in ngaraj..nu cere mancare.ultimul pret la care-l dau e 3600eu...nu mai negociez nimic.am nevoie de bani,dar... :unknw:

Link la postare

valabil...3600eu.. :beer:

valabil...ieri facut rar( verificarea tehnica,asigurarea)...totul ok... :rolleyes:

:beer:

Link la postare

Link la postare
Esti un caz fericit NENE ! care isi permite multe spre deosebire de mine care la momentul de fata cu salariu asta imi permit doar vise realizabile cu multa sudoare (50% dintre romani sunt la fel ca mine ,cred!) ;) ca la cate rate o sa platesc eu pt una din asta numai eu stiu !asa si acum ce diferente are r1 fata de r6 :) diferenta e ca nu te`ai urcat pe r1 observ :)

E pretul tau tu il faci nu ma mai bag bafta la vanzare ! da tine cont ca e model 2001 !(cred!) diferenta r1 - r6 = r1 =1000cmc ,r6 =600cmc si nu numai astea ;) mai sunt si altele da cum a zis cel care a facut postul anterior iti zic si eu la fel Cata pe GuG

Link la postare

motorul este super.4000 este cam mult,dar 2400 este bataie de joc.eu am vandut gsx-r srad din 1998 cu 2500 acum 2 luni.r6 asta merita mult mai mult.bafta ca ai sa l vinzi oricum sau poate ne intelegem cu toate ca eu vreau k2 600

Link la postare
mai este?

Link la postare

Nu mai polemizati va rog pe tema pretului in topicul omului chiar daca este neg! Exista varianta PM pt asa ceva.

Si acum sa incerc sa impac si capra si varza ca vad ca s-a cam sarit calu':

- posibili cumparatori, un motor pe care nu-l cunoasteti cu adevarat chiar daca a-ti mai vazut altele similare(aici R6) are o paleta mare de pret in acceptamentul vostru, ceea ce nu e valabil si pt vinzator care cel mai probabil isi cunoaste f bine motorul si in comparatie cu altele cu un pret mai mic si poate si cu altele cu pret mai mare.

- vanzatori, hai sa nu ne mai ascundem dupa deget, sfarsitul de sezon moto si "criza" asta de lichiditati care mai mult e o crizare decat criza mai ales la noi, a diminuat in buna masura vinzarile moto si la noi, asa ca "rautati" de genu: "tu stii cat costa una de asta" chiar nu mai au nici un rost daca chiar vreti sa vindeti fieru pt ca, clientul are de unde alege, asa ca mai bine sa fiti macar politicosi, ca nu se stie de unde sare iepurele :D

Pt ambele parti, depinde si cum privesti, pretul este un lucru relativ care depinde de f multi factori.

Link la postare

fiecare cere cat vrea pe motorul lui...iar oricine e liber sa comenteze sau sa ofere cat crede el de cuvinta....sant r6 mult mai ieftine decat al meu,dar asta nu e problema mea..eu stiu ce vand,de acea am pretul meu..nu sant fortat de imprejurari sa vand urgent,nu e luat cu credit bancar sa fiu nevoit sa-l dau f.ieftin(asta e unul din motivele ptr care piata moto e cum e...multi slapari si-au facut credit la banca sa isi ia motoare,ca e la moda..iar acum,la greu le dau sa scape de ele...).daca-l vand,bine...daca nu,sa stea in garaj ca doar nu cere mancare... :P

Link la postare
fiecare cere cat vrea pe motorul lui...iar oricine e liber sa comenteze sau sa ofere cat crede el de cuvinta....sant r6 mult mai ieftine decat al meu,dar asta nu e problema mea

Daca tu esti de acord sa isi dea oricine cu parerea, atunci nu este nici o problema.....e oarecum o licitatie treaba asta :D

Link la postare

ai dreptate..dar ce sa le faci?pe forum bantuie tot felul de specimene,unii care se cred adevarati motociclisti...si nu se simt bine daca nu-si dau si ei cu parerea..asta e...vorba cuiva...traim in romania....

Link la postare

Link la postare
Oaspete
Acest topic este acum închis pentru viitoarele răspunsuri.

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.