Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

scutere_italia

expirat Vand Piaggio X9 De 250 Si Gillera Dna De 49 !

Recommended Posts

Producatorul motocicletei GILERA(PIAGGIO)

Modelul motocicletei : dna

Anul fabricatiei : 2002

Putere 7 CP

Capacitatea : 49 cmc

Culoare : rosu

Locatia : Rm Valcea

Recent adus in tara,acte in regula,,filtru de aer sport,set nou ,rodajul facut,pot asigura transport,nu necesita permis de conducere pret negociabil.

============================================================================

Producatorul motocicletei : PIAGGIO

Modelul motocicletei : x9

Anul fabricatiei : 2004

Putere : 25 CP

Capacitatea : 250 cmc

Culoare : negru

Locatia : Rm Valcea

Recent adus in tara,unic proprietar, in italia, toate actele in regula,la cerere se pot lua numere rosii,merge foarte bine demaraj puternic,pentru cunoscatori.Pret negociabil

Se pot vedea si proba la Rm Valcea , id de mess : scutere_italia telefoane : 0765916493 - 0742929190

post-22503-1226692236_thumb.jpg

post-22503-1226692249_thumb.jpg

post-22503-1226692257_thumb.jpg

post-22503-1226692271_thumb.jpg

post-22503-1226692284_thumb.jpg

post-22503-1226692290_thumb.jpg

post-22503-1226692236_thumb.jpg

post-22503-1226692249_thumb.jpg

post-22503-1226692257_thumb.jpg

post-22503-1226692271_thumb.jpg

post-22503-1226692284_thumb.jpg

post-22503-1226692290_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
ca un posesor de x9,iti sugerez sa faci cateva modificari si anume:anul corect este inainte de 2002,iar la km ai pus pe trip 2,asa ca........

Ai dreptate, si eu am observat asta.....bineinteles ca, datorita semnalarii tale.

Rog pe aceasta cale pe cel care a initiat topicul sa comunice valoarea REALA a km parcursi de scuter.

Link la postare
nu va mai dati voi cu parerea atata daca vreti sa cumparati bine daca nu bafta !!!

Gilera DNA 850 euro

Piaggio X9 1050 euro

Era doar o rugaminte.....hai sa nu mai fim samsari si sa vindem motoare de 5-6 ani zicand ca au doar 5000km provenite dintr-o tzara cu minim 8 luni pe an de sezon moto ;) ......chestia asta ma enerveaza la maxim, mai ales cand vad pe unii cum iau tzepe maxime de acest gen, dar cel mai grav e ca, cei care afisaza in anuntz nr de km REAL sunt marginalizati

de catre cei cu kilometraje manarite :mad:

Oricum cine va vedea posturile din topicul acesta va cantari mai mult oferta, asa ca, in locul tau as scrie km real chiar daca ar fi 30 de mii.....mai ales ca, oricum un motor ca asta mai merge aprox inca pe atata.....asta garantez eu daca i-au fost facute reviziile la timp si mai ales cum trebuie.

Link la postare
Era doar o rugaminte.....hai sa nu mai fim samsari si sa vindem motoare de 5-6 ani zicand ca au doar 5000km provenite dintr-o tzara cu minim 8 luni pe an de sezon moto ;) ......chestia asta ma enerveaza la maxim, mai ales cand vad pe unii cum iau tzepe maxime de acest gen, dar cel mai grav e ca, cei care afisaza in anuntz nr de km REAL sunt marginalizati

de catre cei cu kilometraje manarite :mad:

Oricum cine va vedea posturile din topicul acesta va cantari mai mult oferta, asa ca, in locul tau as scrie km real chiar daca ar fi 30 de mii.....mai ales ca, oricum un motor ca asta mai merge aprox inca pe atata.....asta garantez eu daca i-au fost facute reviziile la timp si mai ales cum trebuie.

Link la postare
bai prietene intelege si tu ca aia sant kilometrii care ii arata scuteru altceva nu mai arata vrei sa trec de la mine din burta altceva ?

Asta este strict problema ta, insa daca ai fi cerut carte de service cand l-ai luat de la "macaronar" altfel poate discutai si cu el ;) .......in fine, asta este, pe viitor sa fii mai atent cu jmenarii astia de italieni sau marokini de p-acolo indiferent daca-l iei de la persoana fizica sau de la firma.

Link la postare

Malaguti F10 +200E diferenta si suport eu cheltuielile de trasport;)

Malaguti F10 +200E diferenta si suport eu cheltuielile de trasport;)

Link la postare

is satui de oameni dusmanosi !!!!!! poate chiar atat are! am avut scutere cu km ff putini si aceelasi lucru l-am patit ca nu is reali ca bla bla bla si scuterele aveau perii pe cauciuc ! asa ca vedeti-va de treaba ! lasati dusmania deoparte !si daca ai cv de vanzare nu e modu;ll cel mai bun de a-ti face reclama dl ra007

Link la postare

Inteleg ideea, dar totusi sa tinem seama ca trebuie facur RAR in Romania la el, are si el un nr de kilometrii, sunt multi factori la mijloc si plus ca la schimb din cei 850E se scade si valoarea scuterului dat la schimb! Dar asta este, fiecare om cu ale lui! Mult succes la vanzare!

Link la postare
Inteleg ideea, dar totusi sa tinem seama ca trebuie facur RAR in Romania la el, are si el un nr de kilometrii, sunt multi factori la mijloc si plus ca la schimb din cei 850E se scade si valoarea scuterului dat la schimb! Dar asta este, fiecare om cu ale lui! Mult succes la vanzare!

Link la postare

Undeva pe la 600E..in fine, este un scuter ingrijit si cu toate acele in regula, nu ca altele date cu 2-300E fara acte si alte vrajeli

Link la postare
is satui de oameni dusmanosi !!!!!! poate chiar atat are! am avut scutere cu km ff putini si aceelasi lucru l-am patit ca nu is reali ca bla bla bla si scuterele aveau perii pe cauciuc ! asa ca vedeti-va de treaba ! lasati dusmania deoparte !si daca ai cv de vanzare nu e modu;ll cel mai bun de a-ti face reclama dl ra007

=)) tare asta cu perii de pe cauciuc.......eu am avut un scooter care la 12000km facuti de mine inca ii avea :P plus ca, cauciucurile se mai si schimba, dora d-aia-s consumabile :blahblah1:

Eu am cerut numai sa puna km reali la sesizarea veridica a altui user (si stiu si eu de faza cu trip2), iar tie nu-mi amintesc sa-ti fi criticate altceva inafara de modul de a-ti face TU reclama fata de restul userilor.

Cel mai tare e faptul ca, indemnul acesta vine de la cineva care a luat warn pt ca avea 3-4 posturi la aceeasi categorie(aici la scootere)dupa ce a primit un avertisment luat la cunostintza si in loc sa dea cate un "up" sau sa mai adauge ce mai are de vanzare cum face toata lumea, s-a crezut mai jmeker, si a crezut ca nu poate fii prins daca anuntul coboara destul de jos in pagina, sau chiar trece pagina.....asa ca "look who's talking" :taunt: .....mai cum e cu zicalele astea, mereu au dreptate, tot hotul striga hotii...

Hai gata cu offtopicurile, daca omu nu poate pune alti km din motive pe care le-a mentionat (din cauza ca asa l-a luat din it), ii luam de buni pe astia pana la o eventuala alta proba contrarie.

Link la postare
=)) tare asta cu perii de pe cauciuc.......eu am avut un scooter care la 12000km facuti de mine inca ii avea :P plus ca, cauciucurile se mai si schimba, dora d-aia-s consumabile :blahblah1:

Eu am cerut numai sa puna km reali la sesizarea veridica a altui user (si stiu si eu de faza cu trip2), iar tie nu-mi amintesc sa-ti fi criticate altceva inafara de modul de a-ti face TU reclama fata de restul userilor.

Cel mai tare e faptul ca, indemnul acesta vine de la cineva care a luat warn pt ca avea 3-4 posturi la aceeasi categorie(aici la scootere)dupa ce a primit un avertisment luat la cunostintza si in loc sa dea cate un "up" sau sa mai adauge ce mai are de vanzare cum face toata lumea, s-a crezut mai jmeker, si a crezut ca nu poate fii prins daca anuntul coboara destul de jos in pagina, sau chiar trece pagina.....asa ca "look who's talking" :taunt: .....mai cum e cu zicalele astea, mereu au dreptate, tot hotul striga hotii...

Hai gata cu offtopicurile, daca omu nu poate pune alti km din motive pe care le-a mentionat (din cauza ca asa l-a luat din it), ii luam de buni pe astia pana la o eventuala alta proba contrarie.

Link la postare

ra 007 !!!! in legatura cu perii pe cauciuc! daca tu la 12000 ii ai fara sa schimbi cauciucu este tare man ! perii de le cantrul cauciucului nu din laterale ! si da e adevarat ca am pus mai multe anunturi dar asta pt ca nus sa fac modificari in anuntul deja existent ! si daca te uiti acum am unu cu 2 scutere in acelasi! in fine. si daca tot scriu lasa si mie un mesaj si invata-ma cum sa rectific sau sa adaug sau sa sterg un anunt !ms

Link la postare
ra 007 !!!! in legatura cu perii pe cauciuc! daca tu la 12000 ii ai fara sa schimbi cauciucu este tare man ! perii de le cantrul cauciucului nu din laterale ! si da e adevarat ca am pus mai multe anunturi dar asta pt ca nus sa fac modificari in anuntul deja existent ! si daca te uiti acum am unu cu 2 scutere in acelasi! in fine. si daca tot scriu lasa si mie un mesaj si invata-ma cum sa rectific sau sa adaug sau sa sterg un anunt !ms

Ti-am scris intr-un topic de-al tau sa nu mai facem offtopic aici.......e funny cand ne mai certam constructiv sau avem polemici dar numai cand la sfarsit ne stringem mainile si ne impacam :D ....si totusi nu aici e locul pt asa ceva.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.