Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

emilio

expirat Pantaloni Dainesse Race Sh Negri!

Recommended Posts

rELATII LA 0727364388 SAU EMILIO100RO

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

am pentru ce sa te caut? sa iti fac minute pe telefon ?

pune macar o poza oricumcum ar fi ea ... numai pune ceva sa vedem si noi

Link la postare

Ce te face sa crezi ca am nevoie de minute pe abonamentul meu de Vodafone?Uite cum facem-tu dai bip si eu te sun.E bine?Si pantalonii ti-i dau cadou daca ma bipui tu comentatorule.Id de mess este gratuit!Ce sila imi e de bagatori in seama!

Link la postare

ai bani de vodafone ........... dar nu ai macar o poza ...

chiar eram interesat ... vinde sanatos ceva ce nu se vede.poate te cauta cineva pe mess asa de amorul artei de a conversa

nu am vazut alt motiv pentru lipsa pozelor ... macar spune daca nu stii sa le pui pe forum , mah vodafone

Link la postare

O sa incerc sa fac poze.Cred insa ca era mai mportant sa ma contactezi pt ca sunt din provincie si am drumuri prin capitala si era mai bine sa probezi si sa vezi live ce cumperi deoarece este o marfa second si nu vreau publicitate negativa.O sa pun poze.Pantalonii mi-au ramas mici.Da un sms sau un privat cu nr de telefon la care sa te pot contacta.Am gasit o poza mai veche.Ulterior portocaliul a fost vopsit in negru si acum se vad mult mai bine.Nu au urme de cazaturi sau defecte.Numai sliderele au costat 23 de euro.Au 105 in talie.

post-1063-1227738541_thumb.jpg

post-1063-1227738541_thumb.jpg

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.