Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

turbofix

arhivat Vandut

Recommended Posts

Vand urgent kawa 636 zx6r din 2006 8000 km verde,toba akrapovic,lampa spate ci semnale fumurii originale,intretinuta! yahoo mesenger: turbofix2001 SUPER OFERTA

Am uitat telefon 0723/576.266

Au venit pozele...

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

are 636 cm3 ,deci 36 cm3 in plus fata de 600rr / r6 sau gsx-r 600 dar se cam da de la egal la egal cu r6 :). oricum super pret si motorul e super ,bafta la vanzare

Link la postare

Eu spun ca nu a venit nimeni sa`l vada...daca venea cineva pleca cu el...GARANTEZ!!! Daca cineva la vazut si a mers cu el poate sa scrie aici pe forum pentru a`l informa pe domnul cu balta...

dubios...trebuia sa zboare in cateva zile la pretul asta...lasa 2 urme daca trece prin balta?

Link la postare

ma abtin de la polemici cu retardati care au avut bani sa isi cumpere motorete si se cred destepti...horace, nu am cum sa ma cobor la nivelul tau...sint prea obosit de obositi ca tine

proprietarule, s-ar putea sa ai un cumparator daca nu umbli cu cioara vopsita

Link la postare
ma abtin de la polemici cu retardati care au avut bani sa isi cumpere motorete si se cred destepti...horace, nu am cum sa ma cobor la nivelul tau...sint prea obosit de obositi ca tine

proprietarule, s-ar putea sa ai un cumparator daca nu umbli cu cioara vopsita

Link la postare
Nu!deci aici invidia este prea mare(din partea ta)dute si verifica motorul inainte sa afirmi asa ca te doveesti a fii un mare r... ... daca incerci sa ii bagi bete in roate omului!cit despre mine crede-ma ca motoru e cumparat din banii mei nu al parintilor!!!asa ca nu sunt chiar prost cum ma crezi

Mai mult sun alergic la prosti care fac fel de fel de afirmatii....

Link la postare

Pretul e OK, chiar super OK, si eu incep sa cred ca asta e problema.

Si pe mine 90% dintre oamenii care ma suna ma intreaba: "de ce asa de ieftin", oamenilor pe la noi nu prea le vine sa creada ca nu neaparat vrei sa castigi 800-900 euro la motorul tau, doar vrei sa-l vinzi (poate te-ai saturat sau ai nevoie de bani).

asta e.

oricum, eu zic ca cel tarziu in ianuarie il dai.

bafta la vanzare.

Link la postare

Pretul este cam mic intr`adevar,motorul nu are nimic. Eu am platit 4600 euro avans cand l`am cumparat si 550 euro taxe vamale la incheierea leasingului...plus ratele 2 ani. Motorul il dau cadou numai ca vreau sa primesc si eu o suma simbolica asa de consolare.Motorul *repet* nu este cazut,nu am nici o zgarietura pe mine si nici echipamentul meu. Chiar nu sunt foarte talentat si am mers prudent. Nu am mers mai tare de 180 pe cuvant sau mai mult de 10.000 de ture in prima treapta.Daca e intresat sa vina cineva sa faca test si sa se convinga.La pretul asta ma mir ca nu a venit nimeni macar sa vada despre ce e vorba ca sa nu mai fie discutii.

MOTOCICLETA SA VANDUT! AM ZIS CA CINE VINE PRIMUL O SA O IA! SI ASA A FOST! BRAVO LUI...A LUAT MOTOR BUN LA BANI BUNI...

SE POATE INCHIDE TOPICUL...

Link la postare

Motocicleta vina de la constanta tocmai la ARAD cit despre focker-ul ce tot a comentat si m-a facut r... sa stii ma sughibughi ca motorul e tipla....si merge bine..omu chiar a avut grija de el!!!!

BAFTA LUI HlGHEAVEN SA IL POARTE SANATOS SI FARA PROBLEME!!!!

SA FIE INTR-UN CEAS BUN!!

Link la postare
Oaspete
Acest topic este acum închis pentru viitoarele răspunsuri.

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.