Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

purtan adrian

expirat Vand Yamaha Mbk Flame-r

Recommended Posts

Vand scuter Yamaha MBK Flame-R, 125cc, 4timpi,stare foarte buna,recent adusa din Franta,Acte-talon Franta si acte 49cc cu certificat de inregistrare.Pret 800 euro negociabil sau schimb cu motocicleta mai mare (inmatriculata) tel.0766280194 sau Adi_conciu@yahoo.com

Am gresit profilul anuntului! Imi pare rau.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Vand scuter Yamaha MBK Flame-R 125cc,4timpi recent adus din Franta,acte-talon Franta si acte 49cc de la primarie.Pret 800 Euro negociabil sau schimb cu motocicleta mai mare (inmatriculata) Tel.0766280194 sau(Adi_conciu@yahoo.com)

Hai..ma,ca mai las si eu din pret,ca doar nu e batut in cuie.Si apropo,il dau si la schimb cu ETZ-ul ala de 250,daca arata bine,si ai acte in regula pe el.

Vand scuter Yamaha MBK Flame-R 125cc,4timpi recent adus din Franta,acte-talon Franta si acte 49cc de la primarie.Pret 800 Euro negociabil sau schimb cu motocicleta mai mare (inmatriculata) Tel.0766280194 sau(Adi_conciu@yahoo.com)

Hai..ma,ca mai las si eu din pret,ca doar nu e batut in cuie.Si apropo,il dau si la schimb cu ETZ-ul ala de 250,daca arata bine,si ai acte in regula pe el.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.