Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

ktyrosca

arhivat Yamaha R1 An 2003

Recommended Posts

RECENT ADUSA ,A FOST PREPARATA IN ITALIA DE CLUBUL "SMANETTONI.NET"(GASITI FILMULETE CU EI PE YOUTUBE,IN CARE MOTORETA AVEA CARENAJ ROSU)...ARE CADRU DE PROTECTIE AL MOTORULUI SI CADRU DE ECHILIBRU PE SPATE,ARE PINION PE SPATE DE 64',EVACUARE TOTALA AP RACING,ARE FRANA SPATE LA MANA (SI LA PICIOR),ARE RAR FACUT SI OBTINUTA CARTE PE ROMANIA (SI NU A FOST INMATRICULATA )GHIDON STREETFIGHTER...PRET 4200EURO PENTRU MAI MULTE INFORMATII SUNATI LA NR TEL 0722133465 SAU 0765510031

NU VRETI SA FACETI STUNTS?....

post-14137-1225721125_thumb.jpg

post-14137-1225721148_thumb.jpg

post-14137-1225721157_thumb.jpg

post-14137-1225721169_thumb.jpg

post-14137-1225721182_thumb.jpg

post-14137-1225721125_thumb.jpg

post-14137-1225721148_thumb.jpg

post-14137-1225721157_thumb.jpg

post-14137-1225721169_thumb.jpg

post-14137-1225721182_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

pe bune tu chiar crezi ca iti trebuie ungere modificata la broscutele care le facem noi sau la un wheelie de cateva sute de metri....cei care mai merg pe strada cu motoretele lor si mai fac cate un wheelie reusit au ungere modificata ...sau crezi ca afecteaza motorul...?

Link la postare

Bai nene, tu vinzi motocicleta "preparata in Italia pentru stunt" si tot ce are pe ea sunt cadrul de protectie motor si cadrul pentru codita, ghidonul si foia si pinionul ca sa poti sa o sui rapid pe o roata. Dupa aia scrii "Nu vreti sa faceti stunts?" Adica - nu vreti sa faceti cascadorii? Acum o schimbi si vrei sa vinzi motoreta pentru facut broscute sau maxim 2-3 wheelie pe luna.

Hotaraste-te si tu ce vinzi, pentru ca daca e de stunt si e wet-sump nu e combinatie. dar tu vrei probabil doar sa scapi de ea.

Link la postare

nene,eu vand motoreta in romania ,unde nimeni ,nimeni nu face stunt ,unde se fac broscute,un whelie pe luna ...asta am spus ...in romania doar se citeste pe net de stunt si se afla lucruri (wet-sump dry...)...eu ti am arata si pe net ce fac "italienii"cu motoreta asta si nu e dry-sump si sincer iti spun ca motorul nu are nici pe dracu....apropo eu acum INCERC sa fac stunt pe un scuter ,crezi ca trebuie sa am dry-sump?....

Link la postare

Amice ..poate la voi in PH nu se face stunt....aici e altceva....ti as sugera o excursie in Bucuresti...dc nu vrei sa vii pe mobra ti as sugera sa iei de la tine, de la Sud micro...ca e cam 120 de mii si vino miercuri ...sa ii zici soferului sa te lase la ARC..

voi nici nu aveti unde sa va dati in PH...poate pe Bulevard ...atunci cand nu se dau duminica grasele pe role si e blocat :)))

PS: si hotaraste te ce dracu vinzi acolo...ori de pe o roata ori e pe doua...Prin PH sa intelegi Ploiesti la a doua fraza

Link la postare

intr-adevar, motociclismul a inceput in Bucuresti la Arcul de Triumf =))=))=)) Bah ne lasi cu fazele astea de stunt-eri

bucuresteni. Capitala noastra minunata cu cea mai mare aglomeratie de cocalari motorizati din Romania. Baiatul asta vinde

un motor bun si chiar se pricepe la motoare si nu vinde motoare cu cutia reparata la "sandel" in curte. Scutiti-ne va rog cu

bucurestiul vostru ca la cati stunteri sunteti e plin kisselef-ul de cruci. V-au murit laudatorii motoristi de promenada la Arc

Link la postare

Omule....nu am zis ca la noi a inceput totul....am zis ca aici sunt mai multe mobre de viteza decat in orice localitate din Romania...deci se face mai mult stunt....

de unde stii tu ce vinde omu' asta ??? poate e un cadavru R1 asta..sau poate e super ok...tu iti dai cu parerea....nu eu....

Si mai termina cu frustrarile astea de motociclist de provincie ....ca nu e frumos...

"Ne lasi cu fazele astea..." PE CINE SA LAS???

CA ESTI SINGUR... Deci singular amice nu plural...

Link la postare

ii stricati omului topicul si nu e frumos... cine vine sa cumpere motorul probabil o verifica inainte. mai nasol cu acest R1 la rar la inmatriculari cred... ca la cati dobitoci avem in tara asta orice e posibil. iar tu propietarule cred ca ar mai trebui sa mai lasi la pret avand in vedere ca nu mai are carene, totusi un kit de lant de stunt e consumabil si e in jur de 150euro, ghidonul de street fighter la fel nu costa o avere. totusi e criza si ce vinzi tu e un moft! poti sa o dai pe roata cate sute de metrii si sa faci broscute si daca e stock ;)

Link la postare

good point....hai sus cu topicul si sa incetam cu rautatile...

Bafta la vanzare....

PS: Mi am dat cu parerea pt ca am bunici in Ploiesti si stiu orasul ca in palma....

Upp si bafta la maritis ...R1 the best...

Link la postare

nu are rost sa stric topicul omului, ideea e ca stiu motorul, se aude foarte bine, l-am vazut si studiat cu placere.

referitor la faza cu motociclist de provincie si ca sunteti mai multe motoare de viteza e normal fiind si capitala.

Dar iti pot da o replica celebra by Lapusneanu: "Prosti da multi"

Link la postare

nu il mai cita frate pe Lapusneanu ca poate te imbolnavesti si tu de otravire ...:))

Upp ca e nepoata lui Himmler deci ruda cu Negruzzi... si e mama tuturor ..YAMAHA R1

Link la postare

eu am specificat ca vand motoreta in romania nu in tara "bucuresti"...si ea e preparata pentru a invata stunt ,deci nu am cui sa o vand in bucuresti...daia nu are carene si are protectie la motor, ca sigur se mai cade cu ea(si doare la bani)....si pretul asta este ,intradevar fara negocierea pe care toata lumea o face...apropo ,am discutat cu cineva din bucuresti care intradevar face stunt (tot respectu pentru el ,ca asta nu e un sport usor ci este o calitate),care mi a explicat anumite lucruri, pe care nu sunt in stare sa le fac cu motoreta si atunci mai bine o vand (fara profit)... si la cat de varza sunt ,nici cu rolele pe bulevard nu stiu sa ma dau...

Link la postare

Observ ca s-a deviat cam prea tare dupa ce am pus o intrebare. Probabil este ca vanzatorul nici nu stia ce are in ograda si apoi a cautat cu Google.com sa priceapa si el ce inseamna dry-sump. Imi era de ajuns informatia data de el in raspunsul imediat urmator. Restul discutiei eu nu-l prea inteleg.

Haideti mai bine sa lasam locul celor care au de negociat.

Numai bine!

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.