Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Radius

arhivat Honda Cbr 954 Rr

Recommended Posts

Din nefericire pentru mine si probabil pentru cei interesati sa cumpere motorul, in urma cu cateva zile am suferit un accident cu el, cand fara sa se asigure, mi-a iesit in fata un auto.

Imediat ce-mi scot ghipsul il voi putea duce la service pentru constatarile de rigoare, si voi reveni cu un inventar al daunelor, fotografii si cu un nou pret pentru posibilii interesati.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

salut,

in primul rand insanatosire grabnica si grija mare la socurie postraumatice.

in al doilea rand sunt interesat de motorul tau asa cum e, insa te sfatuiesc sa nu il dai pana cand nu vei primi constatarea si devizul de lucrari de la un service autorizat Honda, cat si faptul ca agentul de la asigurari trebuie sa pozeze motocicleta in starea care e si inca o data dupa ce e demontat de carene.

Honda nu accepta reparatii la carene sau alte piese - decat inlocuire ceea ce este bine pentru tine, pentru ca vei primi mai multi bani la despagubire.

Afla cat mai multe despre procedura cu asigurarile si asigura-te ca cel ce te-a lovit va plati pentru motor, echipament dar neaparat si pentru daunele corporale!!

bafta

Link la postare
as dori mai multe detalii despre motor si poze in detaliu cu partile afectate mai ales cu carterul.

numai bine si insanatosire grabnica

sau iti dau un cbr 929 si imi mai dai diferenta.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.