Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Kawajack

arhivat Zx 10 2006

Recommended Posts

Full Rizoma, Fabri, Akrapovici, carene originale, anvelope Power Race 1000 km, impecabila optic si tehnic, bonus costum Arlen Titanium verde, nou. Pret 7.800 eur negociabil. Achizitionata united, primul proprietar, 30.000 km reali si verificabili

0722.222.474 Marius

Bonus si o casca Arai RX7 - cea din foto - purtata 1 sezon cu cagula, viziere de schimb, pin lock

post-8056-1226163083_thumb.jpg

post-8056-1226163083_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

si eu cat sa cer pe unzx10r din 2007 3500km full akrapovich amortizor la ghidon si etc...?

daca vrei sa stii unzx10din 2008 afara e 6500 euro

mai gandeste te

si daca vrei sa faci un pretz bun poate ti l iau eu

Link la postare
si eu cat sa cer pe unzx10r din 2007 3500km full akrapovich amortizor la ghidon si etc...?

daca vrei sa stii unzx10din 2008 afara e 6500 euro

mai gandeste te

si daca vrei sa faci un pretz bun poate ti l iau eu

Link la postare

Parerea mea sincera este ca acest motor face in jur de 500 EUR (cinci sute), dar eu ma incapatanez sa incerc sa il dau cu mai mult. Asadar pret de criza 7.800. :D

Ete ca unde e ceva de vanzare... apare si milogu'. Bravo bre. Aud ca ti-ai luat frigider.... mai intreaba si tu de culoare trebuie sa cumperi ca altfel apar o gramada de probleme. Mai dai banii aiurea si pe manusi =)) Daca tie ti se pare ca 5.000 eur sunt toti banii din lume nu e vina mea.

Inca un bonus pe care am uitat sa il mentionez.. costum Arlen Ness Titanium nou. Anyway, pentru un pret corect va puteti uita mobile.de... dupa care veniti o vedeti si pe asta... si mai vorbim. Am spus intotdeauna ca exista viata si dincolo de net.

PS Merci pentru ofertele generoase, dar nu o vand pentru bani. Si cat mai am loc in vitrina chiar nu e o urgenta sa o vand, ma gandeam doar ca ii fac cuiva un bine. :D

Link la postare

Este un pret corect pt un zx10 din 2006 cu akrapovic, iar cu nr de km pt un motor de 1000 nu este nici un fel de problema! Spor la vanzare!

Link la postare

M-a induiosat ala cu ZX-10 din 2007.

Imi este clar acum de ce si-a luat Marius motoreta noua in 2006. Ca sa il puna pe ametitu' asta in incurcatura si sa nu stie ce bani sa ceara pe trompeta lui din 2007.

Jack, esti un bulangiu! :down:

Link la postare
Parerea mea sincera este ca acest motor face in jur de 500 EUR (cinci sute), dar eu ma incapatanez sa incerc sa il dau cu mai mult. Asadar pret de criza 7.800. :D

Ete ca unde e ceva de vanzare... apare si milogu'. Bravo bre. Aud ca ti-ai luat frigider.... mai intreaba si tu de culoare trebuie sa cumperi ca altfel apar o gramada de probleme. Mai dai banii aiurea si pe manusi =)) Daca tie ti se pare ca 5.000 eur sunt toti banii din lume nu e vina mea.

Inca un bonus pe care am uitat sa il mentionez.. costum Arlen Ness Titanium nou. Anyway, pentru un pret corect va puteti uita mobile.de... dupa care veniti o vedeti si pe asta... si mai vorbim. Am spus intotdeauna ca exista viata si dincolo de net.

PS Merci pentru ofertele generoase, dar nu o vand pentru bani. Si cat mai am loc in vitrina chiar nu e o urgenta sa o vand, ma gandeam doar ca ii fac cuiva un bine. :D

Link la postare

Comfirm cele spuse de adip.

Nimic nu este eronat.

Motocicleta are multe chestii rizoma pe ea.

Accidentele sunt verificabile pe numele de FETITA MARIUS =))=))=)) , nu radeti asa-l cheama.

Maestre JAck vezi ca ai deranjat ff multa lume si s-ar putea ca viitoarea noastra intalnire sa nu fie asa de pasnica, cum a fost cea de la carrefour.

in rest iti doresc vanzare buna si sanatate, sa nu uiti de tija aia de la clavicula....ca poa' sa rugineasca.

nu te mai pup....mi-e scarba

Link la postare

Nasol....mobra cu accidente...oricum cine are ochiul format le observa cand o vede...in poza aia arata bine

Nu e cumva zx10 ala de a facut primavara,vara si toamna in curte la United?

Sau il incurc cu al lu' Mos Craciun ...amandoua au Akrapovic..

Fetita Marius...glumesti nu? :))

Link la postare

nu este aia mobra, cea de la united motors, de care vorbesti tu.

mobra lu asta, a stat relativ putin pe acolo, ca deh.....

am uitat..., mai are probleme si la EXUP, motorasul face figuri. La naiba cum de mi-a scapat acest amanunt :D

garnitura de la capacul de la culbutori, pierde ulei......cu toate ca a fost lipita cu adeziv ff bun, tot pierde.

ps: deh fetito, asa se intampla cand te iei de lume degeaba, ti-am zis io ca esti o rusine de motociclist, nu ai vrut sa ma crezi.

Link la postare
Oaspete
Acest topic este acum închis pentru viitoarele răspunsuri.

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.