Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

doctoruandrei

expirat Vand Geci Piele/textil Dainesse , Manusi Dasinesse,costum Piele Dainesse

Recommended Posts

Aducem la comanda produse noi Dainese , Nolan , Shark termenul de livrare pentru Bucuresti este de 10 zile ,maxim 2 saptamani di momentul comenzii,pentru tara....in functie de locul in care sunteti voi.

Pentru comenzi mai mari preturile se pot negocia in functie de cerere.

Detalii la tel 0766 320 238.

La telefon raspund in functie de timpul pe care il am si eventual daca nu raspund la telefon imi trimite-ti un sms .

OFER SI ROG SERIOZITATE!

Deasemenea putem aduce si alte variante de geci ,costume Dainese sau Alpinestars, casti Nolan , Shark , Arai , Shoei dar preturile sunt ceva mai mari ,motiv pentru care nu le-am pus in acest anunt

Aducem la comanda produse noi Dainese , Nolan , Shark termenul de livrare pentru Bucuresti este de 10 zile ,maxim 2 saptamani di momentul comenzii,pentru tara....in functie de locul in care sunteti voi.

Pentru comenzi mai mari preturile se pot negocia in functie de cerere.

Detalii la tel 0766 320 238.

La telefon raspund in functie de timpul pe care il am si eventual daca nu raspund la telefon imi trimite-ti un sms .

OFER SI ROG SERIOZITATE!

Deasemenea putem aduce si alte variante de geci ,costume Dainese sau Alpinestars, casti Nolan , Shark , Arai , Shoei dar preturile sunt ceva mai mari ,motiv pentru care nu le-am pus in acest anunt

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.