Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Vali22

expirat Cel Mai Ieftin Tuning La Motocicleta

Recommended Posts

Da burta jos ... Cum ? greu aa ?? regim sala .. chinuri ... NU solutia am gasit-o eu slabind in mai putin de o saptamana 7 kg fara sala fara regim ... cu niste pastile din china care stopeaza pofta de mancare .. costa 80 ron cutia, 1 cutie ajunge 1 luna se ia o pastila pe zii dimineata ... Eu aduc aceste pastile si cine doreste sa imi dea un pm sau sa intre pe mess id : val_avr

nu sunt recomandate cardiacilor si celor cu greutate foarte scazuta (45 -50 kg ) :wub::wub:

au trecut 9 saptamani de pe 1.11.2008 am slabit 18 kg :) !

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

:))) mda ma grabesc sa sti sa pun poze cu mine nud ....... :))) pana acum am slabit 20 kg :D deja fuge mai tare hayabusa efecte secundare : energie multa , somn putin , nervozitate maxima , acceleratie mai buna :)) in rest ok

Link la postare

vrei sa o incerci ? :D hahahah daca eram popete ti-o dadeam pe bune hai succes

functioneaza perfect , am luat si itp si rar-ul

Numar Moto: TR 90 AUM

Motor: ij 56 tie de la vibratile de la ij ti se scoala??? sau are de ce sa se scoale?

am fost mai rau defapt dar am sters pt ca eu sunt un finut in comparatie cu marlanul asta manelist

asa sa revenim 1.11.08 - 30.01.09 am slabit in total in 3 luni 23 KG :) efecte secundare : dureri de cap din cauza ca uitam

sa mananc , cum mi-am dat seama de la ce e si mancam salate si ton si alte vitamine , nu am mai avut probleme , repulsie fata de fast food nu mai suport mirosul de Kfc mcDonalds etc , nu mai suport sa beau cola fanta etc suc nimic ,

prajala nimic , la fotbal acum alerg 2 ore fara sa mi se para un chin , energie multa , dorinta de munca inainte parca nu

aveam chef de nimic , pt curiosi belengheru e in stare fff buna . Luni imi fac set complet analize dupa 3 luni de 1 pastila pe zi si -23 kg si o sa pun o copie pe site . Ce kg aveam o sa va zic mai incolo :)))m nu degeaba mi-am luat hayabusa , la

inceputul lui martie aduc pastile doritorii ma pot contacta pt rezervari si comenzi pretul vi-l zic in cateva zile toate cele

bune

Ps o sa pun si poze pe site de acum 23 kg ca sa va convingeti ca nu e o vorba in vant

Link la postare

aceste pastile sint interzise in multe tari....a murit ceva lume de la ele...have fun guys ;)

banuiesc ca e vorba de lida dai dai hua sau super slim....dau stari de ameteala grava la aproape toti care le consuma ...asta asa ca prim efect ....da, slabesti de la ele...dar sint EXTREM de riscante

Link la postare

super slim , deci ideea e ca aveam coxanelu daca iti vine sa crezi 158 kg :))) si acum am 135 daca nu le luam am incercat orice mai multi ani faceam diabet sau muream de inima sau nu ma mai puteam misca asa ma simt foarte bine , ameteli am deoarece fac efort si nu mananc cat ar trebui sa ard si ard grasimi si grasimile nu sunt ok ca si carburant cum e mancarea proaspata , nu consum cafea , coca cola si uleiuri ca sa imi protejez inima si ficatul de efectele pastilelor care accelereaza ritmul cardiac si supun la un stres ficatul dar daca eu nu consum grasimi e oarecum ferit de alte probleme de aia vreau sa imi si fac analize , acum pot juca fotbal 2 ore fara sa ma simt distrus , fara sa am tensiune mare ... telul este 100 kg :D asta e greutatea finala numai bine

Link la postare

incerc sa ma abtin sa iti raspund urat , da joc 2 ore fotbal in sala pe gazon artificial nu in atac ca nu cred ca isi inchipuie cineva ca sunt vreun ronaldo , dar ce conteaza in sf altu cu moto smechera iubesc gs 500 e super misto e visul meu nu are nimeni pe aici , unde ai gasit fratioare asa bijuterie ?

Link la postare

asa avorton hmmm avortonii sunt de obicei embrioni scosi la 7 luni care se nasc cu 700gr -1 kg si care nu se dezvolta suficient deci aici ai gresit-o am avut 3.3 kg la nastere asa Next

grasan - : da sunt umflat cu pompa , obez cum vrei tu sa ii spui , vino la vara sa razi de mine de abia astept sa impartim o bere eu o beau tu ti-o iei in cap asa NEXT

amarat nu sunt pt ca kg alea nu sunt de la cartofi plantati si cultivati de familia ta ....... vezi-ti de laturile tale si nu mai comenta

Link la postare

ti-am dat tie vreo teapa mai paesano? daca am slabit 23 kg ce pierzi? pierzi carutul ala de butelii cu 2 roti cu , care dai ture de oradea?

hai ca ma plictisesti si oricum se termina bateria la laptop

Link la postare

ooo sti deja vreo 20 cuvinte bv bv marfa hai du-te pe plantatie ca au venit ciorile si trebuie sa le sperii ca ataca , cartofii si nu mai ai ce sa dai la puradei

Link la postare

eu oi fi moale , gras , obez , umflat dar sa sti greutatea se reduce si corpul se repara ... prostia ta in schimb este ireversibila si irevocabila la multi ani

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.