Mergi la conţinut
Autentifica-te  
dobrestfn

Scoala moto Rodel

Recommended Posts

Salut .

m_am inscris la scoala auto "RODEL"pentru categoria A si cat timp eu faceam orele scoala mia pregatit o scumpire .inchirierea motocicletei pentru examea nu mai era 75 ron sa facut 99ron datorita scumpiri carburantului ,sau justificat .dar nu stiau ca acum carburantul este mai ieftin ca oricand.Asa ca evitati scoala rodel ca va arde mai rau ca bancile.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
ok...bun...oarecum e de inteles postul tau...dar...r6...25 ron diferenta...ahhh, da...acum am vazut si nr de inmatriculare...

Pai doar e incepator, ce alt motor ai vrea sa aiba/vreie inafara de "ier6" ??? :wacko:=))

Oricum daca asa mi-ar fi spus mie cineva, oricine, dupa ce as fi terminat de ras, l-as fi luat de manutza si l-as fi dus pana la un peco sa-i arat cat e acuma 99+(adica aprox 3.6 Ron/L) si i-as fi aratat apoi o chitantza(pe care o mai am :D) din vara cu 4.2 Ron/L

Daca n-ai motor de examen, inchiriaza de la un prieten/cunoscut un motor pe care te stii da cu max 50Ron, sau daca chiar ai un prieten bun, poate chiar iesi cu max 4-5 beri dupa ce iei examenu :P

La motociclete nu-i nici pe departe asa de rau ca la masini sa poti inchiria numai de scoala cu dubla comanda ;)

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

Autentifica-te  

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.