Mergi la conţinut
Autentifica-te  
Dark Angel

Suzuki bandit 600

Recommended Posts

Salut all, am un suzuki bandit 600 din 96 si am nevoie de mai multe piese, as dori sa aflu un pret al acestor piese daca le cunoaste careva pretul: o pereche amortizoare fata, ax rota fata, pinioane de legatura electromotor - vibrochen, pedala frana si sistem de evacuare (galerie completa). Va multumesc foarte mult!

Asfalt uscat :beer:

Ma intereseaza preturile deoarece vreau sa iau bani de la cineva si nu stiu cat sa iau pt achizitionare acestor piese.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Salut.Incearca la Reprezentanta Suzuki,pe Banu Manta.Cred ca se gasesc piese,ca nu-i vechi motorul.Daca nu au in stoc,cred ca o sa-ti faca comanda.Poti sa mai incerci la Tomina Trans,ca ei mai aduc piese,ca vand si ei Bandit,cam din aceeasi gama.Bafta! :beer:

Link la postare

Eu am la vanzare un Suzuki Bandit S 650 la un pret foarte bun!

Lasa-mi un nr de tel, id mess, ceva sa vb eventual sa ne intalnim si o sa picam noi de acord !

Link la postare
Salut all, am un suzuki bandit 600 din 96 si am nevoie de mai multe piese, as dori sa aflu un pret al acestor piese daca le cunoaste careva pretul: o pereche amortizoare fata, ax rota fata, pinioane de legatura electromotor - vibrochen, pedala frana si sistem de evacuare (galerie completa). Va multumesc foarte mult!

Asfalt uscat :beer:

Ma intereseaza preturile deoarece vreau sa iau bani de la cineva si nu stiu cat sa iau pt achizitionare acestor piese.

am un bandit de 600 din 97 de vanzare daca te intereseaza

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

Autentifica-te  

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.