Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

mateialex11

vand Renault Cabrio Inmatriculat

Recommended Posts

Renault 19 cabrio , inmatriculata in Romania in iulie 2008 , un singur proprietar in Germania , un singur proprietar in Romania .

Motor 1.8 Benzina , 95 CP , consum 6-11% .

Impecabila si accept orice test .

Schimb Renaultul / YZF 600 / Renaultul + Yzf cu auto mai nou de familie .

Tel : 0770.92.65.60

Pt cash 3000 euro urgent!

post-22157-1227552081_thumb.jpg

post-22157-1227552114_thumb.jpg

post-22157-1227552146_thumb.jpg

post-22157-1227552165_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
R 19 cabrio , inmatriculata in Romania in iulie 2008 , un singur proprietar in Germania .

ce bani vrei pe ea????

Link la postare

Salut,am sa incerc sa vin sa o vad si mai vb.

Thx(nu te mai lua dupa mobile sau scout 24 deoarece sunt irelevante)

Link la postare

am un amic care 2 ani a adus masini de pe mobile.de ,

doar ca sunt anume hinturi sa te prinzi care sunt tzepe, in timp le afli

asadar...

oricum sunt numere de telefon, nu unul ci 100 de fiecare parte

Link la postare
In cazul in care ne plac reciproc,cam ce diferenta ai fi dispus sa dai?

nici o diferenta :)

vorbim despre o masina de 14 ani care afara valoreaza ... cat ai vazut pe mobile de

justificarea pretului pe care tu il ceri ar veni din aberatia lu'tariceanu care cade o data cu el, si asta daca eu as fi mort copt sa cumpar un reno de 14 ani... ceea ce

nu stau in cei 3200 euro cit as fi vrut minim pe mobreta, daca nu iau banii astia nu o dau nici acum nici alta data de stiu ca ma dau pe ea o data la o luna si tot nu pierd mai mult la ea, altfel zis pe mobile de sau altundeva nu gasesti ceva similar in pretul asta

iti doresc succes sa o dai cu cit ti ai propus, daca vrei sa ti cumperi motor din bani, ai din ce alege

sanatate !

Link la postare
Sal,din pacate nu,vreau ceva dupa 2ooo.

Pe mobile sa sa mergi tu sa-ti iei ceva,se vede ca nu ai nici macar prieteni care sa fi incercat sa sune la 2-3 numere macar de pe mobile,pe de alta parte daca ai masina,pun pariu ca nu este la fel de intretinuta ca asta,iar legat de mort copt cred ca este datorita faptului ca ai mers cu noto aia de 134 cai si o martoaga care ti-a dat vanturi si ai racit.Bafta la vanzare si in conditiile actuale,daca iei 3000 pe ea eu iti trimit o lumanare cadou.

he:) n'am racit dom'le si de racit nu m'am, bat in lemn, da'vorba aia, mai multe piei de miei decit de oi batrine:)) si nu mor nici caii cand vor cainii si nici cainii cind vor stapanii, si daca vrei ti'mai zic cu cine sapa groapa altuia... o dau pen'ca io vreau sa experimentez diverse kestii, intre care moto, dar nu mi se intampla des sa ma lipesc de ceva, m'am dat cu moto de viteza pe la pretini si am vrut una, am cumparat una, m am dat cu ea pina ce m am saturat si acum incerc sa o vand pierzand mai ieftin cu aprox,. 1000 euro-cit consider ca a costat distractia mea de'o vara. Din banii recuperati vreau sa-mi iau ... parapanta poate sau scule de scufundare, nici io nu stiu exact ce voi visa in noaptea dinainte ...

cit despre mobile.de te asigur ca stiu cum e treaba, sunt si tzepe, clar, dar oamenii pe care i stiu merg des, la dealeri de incredere, e safe !

masina ta de 14 ani la anu si face buletin si o poti da la liceu, daca strangi bani o dai si la facultate maine poimaine o vezi doctoritza... si i creste valoarea

Link la postare
R 19 cabrio , inmatriculata in Romania in iulie 2008 , un singur proprietar in Germania .

Pune mai multe detalii, ca de ex. an fabricatie, nr. km., grad de echipare si nr. de telefon.

Link la postare

Are anvelope iarna

Link la postare

Salut,

daca te intereseaza poate ne intelegem cu un GSXR 600 SRAD din 98...29.500 km....gume, placute, discuri, baterie aproape noi (500 km)...moto are xenon, toba carbon Sil Motor (dau si toba stock) ....o dau cu un echipament piele, 2 casti, o pereche de cizme SS Joe Rocker marimea 42. ... si altceva ce mai am de moto ...poate husa (sa vad daca o mai am)

Motoreta e "ceas" din toate punctele de vedere....ce zici?

ID: b50gsx sau telefon in semnatura ...sunt din Bucuresti

Link la postare

un yamaha 535?

post-23807-1234612592_thumb.jpg

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.