Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

tpv

expirat Moto La Schimb

Recommended Posts

schimb aprilia pegaso 650 in stare ok mecanic si estetic ,inmatriculat ,propietar ,cu auto (croma ,alfa romeo 75,golf 2 etc sa fie inmatriculate si de la propietar ):beer:

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
schimb aprilia pegaso 650 in stare ok mecanic si estetic ,inmatriculat ,propietar ,cu auto (croma ,alfa romeo 75,golf 2 etc sa fie inmatriculate si de la propietar ):beer:

Link la postare

te intereseaza un ford focus,an 2000,150 mii km,disel,vopsea metalizata,nr spania(e inmatriculat pe numele meu,asigur procura la notar pe termen nelimitat)?pret masina 4000eu ..la schimb cu pegaso plus diferenta?sau un ford focus,an 2001,inmatriculat in ro,132000km, la 6500eu?

Link la postare
te intereseaza un ford focus,an 2000,150 mii km,disel,vopsea metalizata,nr spania(e inmatriculat pe numele meu,asigur procura la notar pe termen nelimitat)?pret masina 4000eu ..la schimb cu pegaso plus diferenta?sau un ford focus,an 2001,inmatriculat in ro,132000km, la 6500eu?

Link la postare

asta e...succes la schimb...aveam nevoie urgent de bani...mai am un r6 din 2001 si un kawa gpz din 1994...care te-ar interesa?

Link la postare
Oaspete
Acest topic este acum închis pentru viitoarele răspunsuri.

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.