Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

kawakwp

arhivat Kawasaki Ninja Zx 636 2005 Urgent

Recommended Posts

Stare perfecta de functionare, aspect deosebit, kit optic replica Nakano GP. Consumabile schimbate recent, K&N, NGK, Moded exhaust, pozitii verzi, OCAZIE. Pret de iarna doar 5000 epuroi!

0747 800 897 Adrian

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

uite oferta buna - kawa 636 2005 /index.php?showtopic=50619">AICI 4300 eur

ca diferenta ...ti-as spune pe putin 1500 euro in cazul asta daca vrei golful ,avand in vedere ca are cadrul indesat cu ghidonul dreapta, carenele din fibra(abs ...deci nu sunt originale),maneta ambreiaj rupta si cea de frana polizata, scarita frana spate rupta si indoita si schimbatorul de viteze indoit, scarita pasager polizata la brat, exup-ul scos,guma spate mearsa pe circuit , toba stock...si o usoara bataie a lantului de distributie (am mai ascultat un 636 dupa ce am vazut-o pe a ta si stiu ce zic). Si asta am remarcat doar la lumina noptii sau cat era ceasul cand ne-am intalnit ... :( ....sunt prea multe maruntisuri care se aduna si parca da cu virgula atunci cand vrei sa faci un targ ...

nu postez cu rautate , ci doar am remarcat unele defecte care se ascund sub cuvantul "aspect deosebit" la prima vedere a mobrei cand ne-am intalnit sa o vad si eu

asadar , n-am postat off topic deoarece si ceilalti merita sa afle mai multe detalii despre motoreta ta

Link la postare

Frate! Ia-o pe aia linistit ca e oferta cea mai buna.

In legatura cu motoreta mea numai "informa" tu lumea ca habar n`ai ce vorbesti.

1. Carene sunt din ABS (ABS= plastic) nu fibra si sunt mai usoare decat cele de serie, costa 800 EU

2.Nu e cadru cum zici, se regleaza din capatu ghidon dreapta asa zisa "defectiune"

3.Exupu se pune la loc oricand, e optiunea cui o cumpara.

4.Guma e pusa temporar pt. ca am ajuns la sarme de la un burnout cu Bridgestonu, nu e mearsa de mine pe circuit. LOL

5. Maneta ambreiaj + schimbator usor indoit de schimbat costa cat un drum in cismigiu.

Ma deranjeaza ca n`ai intrebat si acum scrii aici zicand ca ai fi vreun binevoitor. Numai bine!

Link la postare
Frate! Ia-o pe aia linistit ca e oferta cea mai buna.

In legatura cu motoreta mea numai "informa" tu lumea ca habar n`ai ce vorbesti.

1. Carene sunt din ABS (ABS= plastic) nu fibra si sunt mai usoare decat cele de serie, costa 800 EU

2.Nu e cadru cum zici, se regleaza din capatu ghidon dreapta asa zisa "defectiune"

3.Exupu se pune la loc oricand, e optiunea cui o cumpara.

4.Guma e pusa temporar pt. ca am ajuns la sarme de la un burnout cu Bridgestonu, nu e mearsa de mine pe circuit. LOL

5. Maneta ambreiaj + schimbator usor indoit de schimbat costa cat un drum in cismigiu.

Ma deranjeaza ca n`ai intrebat si acum scrii aici zicand ca ai fi vreun binevoitor. Numai bine!

Link la postare
Da sunt carene racing, de apreciat ... dar nu are carenele originale , vopseaua nu e originala

standardele tale nu considera ca sunt optionale pentru cei care o cumpara ...ci invers (vbeam de exup)

Cadrul motocicletei este usor indesat de la ghidonul dreapta (care e si ala stramb),ce a lovit in el la cazatura ..

ma rog , nu mai vorbesc vorbe aiurea cum zici tu .... o sa las oamenii care o sa vina sa vada mobra in ce stare e.

daca toate astea costa cat un drum in cismigiu,sa inteleg ca nu ti-ai permis sa le remediezi ? :D

Ps : e un motor ce are carene aftermarket ABS personalizate cu replica GP Nakano si atat

aa ..si niste leduri de pozitie verzi ,uitasem ... in rest ce imbunatariri are ? lasa consumabilele ..gen antigel sau ulei ...

Link la postare
nu am dat-o in SF-uri cu diferenta de 1500 !

sunt de vina eu ca aceasta motoreta a fost tavalita pe ambele parti ???

are :

-maneta de ambreiaj rupta si joc in cablu de ambreiaj

-maneta frana fata- polizata

-schimbator de viteze indoit

-scarita dreapta rupta

-pedala dreapta - frana spate -indoita

-scarite pasager polizate

-ghidon dreapta adus spre interior de la cazatura

-exup-ul scos

-scaritele paserului sunt subrede (adica se misca din prinderi)

-cauciucuri nepereche + cauciuc spate uzat pe margini

-kilometraj ce indica mai mult cu un 7 in fata numarului de kilometri reali

-capac motor dreapta julit

-carenele nu sunt originale (sunt ABS) deci nici vopseaua nu e originala

-carenele nu sunt prinse pe dedesubt in toate suruburile

-o usoara bataie a lantului de distributie

- ATENTIE ! cadrul motocicletei este indoit pe partea dreapta (se vede clar ca a fost indesat de ghidon)

eu macar am pus poze clare cu masina, in anunt !

pozele tale cu motorul de ce nu sunt puse in detaliu si micsorate ?

nu am roti ? (adica jante sport) ... dar a ta,ca e toata motoreta stock in afara de carene ? pana si exupul i l-ai scos ca sa se auda mai bine toba ei din fabrica :D

nu am muzica ? are Blaupunkt-ul de la VW , asa cum vine din fabrica

zi-mi cu cat ai reusit s-o dai ...

sunt curios daca ai gasit fraierul pana la urma , ca unul care cunoaste ,isi da seama din start ca asta nu e un motor de cumparat

decat un motor din 2005 ca al tau , as prefera un 2003-2004 impecabil

Later edit : sssac ! de mos niculaeee a primit ca dotare un sistem audio sony ( mp3 + 4 boxe ),asa ca acum pot sa cer o diferenta de 1800 euro :)) hea hea hea

nu-mi purta ciuda ca ti-am descris in detaliu motocicleta ! n-am fost offtopic deloc

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.