Mergi la conţinut
Autentifica-te  
vladisto

Aviz Automobilistilor

Recommended Posts

am inteles ca ai inteles ca om e om si de gen feminin si de gen masculin :P

referitor la ce zici tu, daca un om acumuleaza multe frustrari pentru ca el e om bun si educat, iar ceilalti sunt niste prost-crescuti, nesimtiti, ignoranti, violenti etc etc etc, acel om incepe sa urasca si in capul lui se formeaza tot felul de ganduri de razbunare. deci e oarecum normal sa existe aceasta gandire.

OT: tu circuli cu motorul pe mosilor frecvent dupa-amiaza?

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
am inteles ca ai inteles ca om e om si de gen feminin si de gen masculin :P

referitor la ce zici tu, daca un om acumuleaza multe frustrari pentru ca el e om bun si educat, iar ceilalti sunt niste prost-crescuti, nesimtiti, ignoranti, violenti etc etc etc, acel om incepe sa urasca si in capul lui se formeaza tot felul de ganduri de razbunare. deci e oarecum normal sa existe aceasta gandire.

Era gluma cu oama.

Circul pe mosilor dimineata si pe la 5 dupa-masa, dar deocamdata pe jos. :sad:

Inca nu am carnet.

De ce intrebi?

Link la postare
daca tu afirmi ca Hitler ( care este responsabil de moartea a peste 50.000.000 de oameni ) este " un mare om " inseamna ca nu esti intreg la cap !!!!

50.000.000 ????? de unde scoateti frate cifrele astea.....

initial am vrut sa ii trag niste morti in gat dar era cu botul indreptat spre mine (el iesea de pe o straduta) si mi-era ca tiganul e prost si intra in mine.. asa in gluma...

bun instinct, cu maimuta nu te pui ca are minte scurta.

Hitler a fost un schizofrenic teribil .... nicidecum un mare om. Si Holocaustul este cea mai mare atrocitate din istoria omenirii ...

Hitler in sus, Hitler in jos, de Antonescu n-a auzit nimeni ?

pe de alta parte, de unde stiti voi ce s-a petrecut acolo acum 60 de ani? din 2-3 filme facute la misto de Hollywood? puneti mana pe carti ca va mananca ignoranta.

dar cand ma gandesc la atrocitatile de care au avut parte evreii, prefer sa-i tolerez.

In alata ordine de idei, probabil si romanii erau pe lista lui Hitler. Dupa ce termina cu evreii, tiganii urmau ungurii, romanii si ce natii mai sunt prin europa.

Nu stiu cum pot unii sa le doreasca tiganilor, sau oricui altcuiva o asemena soarta. Si un caine daca vad ca sufera mi se rupe inima, darmite un om.

simt cum imi curge o lacrima..... a, stai.... mi s-a parut. vai, saracii de ei .... cate atrocitati inventate au suportat ..... oare si-au revenit? detin toata lumea, deci cred ca si-au revenit.

romanii pe lista lui Hitler? fix in aceeasi masura in care si martienii erau pe lista lui Schindler.... invatati, invatati, invatati.... tu-i cultura ma-sii.

folosesti o abordare prea dubioasa ca sa stii cum sa finalizezi, asa ca lasa-ma sa te ajut: nu o minti, spune-i exact ce vrei, daca e de acord va accepta si va veti simti bine impreuna.... sau te va da afara din casa.

v-am pupat !

Link la postare
folosesti o abordare prea dubioasa ca sa stii cum sa finalizezi, asa ca lasa-ma sa te ajut: nu o minti, spune-i exact ce vrei, daca e de acord va accepta si va veti simti bine impreuna.... sau te va da afara din casa.

multumesc de sfat, dar nu multumesc =)) iti cauti anturaj cu mine? :unsure::lol:

Link la postare

de fiecare data cand se vorbeste despre istorie exista o majoritate solida care apreciaza ca stiu ei nene despre ce e vb ... nu uitati ca istoria pe care o stim noi e denaturata si ireala ... cand spun noi ma refer la cei ce au apucat sa invete din cartile alea cu coperti cartonate in care se stipulau fapte de vitejie nemaintalnite si nemaivazute ... cum ar fi cele 44 de razboaie pe care le-a avut Stefan, din care 43 de victorii si o remiza ... incercati sa nu mai vb aiurea daca nu stiti intradevar cam ce s-a intamplat ... Holocaust a fost dar (there is a BUT), nu asa cum se zice ... iar in ceea ce il priveste pe cel cu 50 000 000 de milioane de oameni ucisi, nu pot sa zic decat ca: FRATE AIUREZI ... again: documentati-va din mai multe surse, faceti o medie si poate ca de abia atunci o sa fiti cat de cat aproape de adevar ... nu uitati: IN CARTILE DE ISTORIE SE ZICE CA IN '89 A FOST REVOLUTIE ... si stie cam toata lumea ce a fost in '89 ... sau ma rog, aproape toata lumea ...

numai bine si aiureala placuta in continuare

Link la postare

cifra oficiala e de 6 milioane de jidani.

insa de curand sa demonstrat stiitific ca in conditiile de acum 60 de ani nu era posibila gazarea fara a muri si soldatii nemti.

cu sistemele moderne de ventilatie s-a demonstrat sa se poate intra in camera de gazare unde s-a folosit gaz zyclon abia dupa 24 de ore si asta cu masca de gaz.

altfel.....

plus ca vegetatia ar fi disparut la volumul de gaz folosit pt atatia jidani.

e calr ca holocaust a existat insa nu la uluitoarea cifra oficiala(ar fi disparut rasa).problema e ca datorita influentei jidanesti peste tot in lume ,toate tarile se simt `` vinovate`` de acel holocaust si asta duce la retrocedari despagubiri si alte foloase date de statele aliate Germaniei catre poporul si minoritarii jidani.-ceea ce mi se pare anormal-.

deasemenea nu mi se pare normal ca in memoria victimelor holocaustului sa ni se puna in spinare noua-romanilor-asa zisul holocaust din Romania datorita caruia eroii nostri nationali cum ar fi Ion Antonescu,Corneliu Codreanu si multi altii sunt renegati de statul roman pentru a fi in ton cu opinia jidano-americana,si datorita caruia statul roman da valori din patrimoniu si despagubiri financiare unor familii de jidani pentru niste crime inexistente.cea mai mare rusine si scarba imi este de aceia care fac acest lucru ,de acel Adrian Nastase care a legalizat poponarismul,si a introdus ordonanta de urgenta unde daca afirmi ca in romania nu a existat holocaust FACI INCHISOARE.....

legati-ma!!!!!!

Link la postare

@Machintos - eu nu stiu de ce mi-ai dat tu "quote" in mesajul tau cum ca ar trebui sa mai pun mana pe carti. Citeste inca o data cu atentie topicul asta inainte sa comentezi.

Si da .... Antonescu a fost un mare om, si un mare roman.

Link la postare

Cand am facut referire la cele 50 000 000 de oameni , nu m-am referit doar la evrei ... ma-am referit la toate pierderile omenesti din al II-lea razboi mondial ( soldati si civili ) .

Din cele 50 000 000 vreo 12 000 000 au fost numai Rusi , tin s-a precizez ca intre 1942 -1944 in Germania Nazista au fost pur si simplu eutanasiate aproximativ 800 000 de persoane cu handicap ( copii si batrani ) pentru ca nu faceau cinste rasei pure .

Nu aberez eu ... asta este realitatea !

http://en.wikipedia.org/wiki/File:World_Wa...Casualties2.svg

Link la postare
Unde?

pe fiecare unde merita..... deocamdata in aer.

multumesc de sfat, dar nu multumesc =)) iti cauti anturaj cu mine? :unsure::lol:

nu, nu-ti mai da grade singur.

cifra oficiala e de 6 milioane de jidani.

legati-ma!!!!!!

si ca sa continuam un pic lectia de istorie, la sfarsitul razboiului jidanii au pus o placa la Auschwitz, nu-mi aduc aminte exact cuvintele dar ceva in liniile a "Locul unde au murit peste 2.000.000 de evrei", placa ce in urma unui studiu mai atent si obiectiv a fost modificata in "Locul unde au murit peste 200.000 de evrei". Pe de alta parte, camera de gazare de la Auschwitz a devenit functionala dupa sfarsitul razboiului.... connect the dots for yourselves.

@Machintos - eu nu stiu de ce mi-ai dat tu "quote" in mesajul tau cum ca ar trebui sa mai pun mana pe carti. Citeste inca o data cu atentie topicul asta inainte sa comentezi.

Si da .... Antonescu a fost un mare om, si un mare roman.

in sensul in care Antonescu a fost un mare om si un mare roman, asa a fost si Hitler cel putin un mare neamt (sau austriac, cum iti place tie sa crezi). te-ai regasit in postul meu pentru ca ai dat un pateu. vrei sa-l incerci si pe al doilea?

Nu aberez eu ... asta este realitatea !

http://en.wikipedia.org/wiki/File:World_Wa...Casualties2.svg

daca realitatea ta este wikipedia .... you need a role model.

Link la postare

@Machintos .... miez eu tot nu inteleg de nu poti sa faci diferentza intre un post in care spun ca-s solidar cu Hitler cand ma gandesc la tzigani .... si ceea ce s-a scris p'aici.

Link la postare
Pateu =)) , frate de mult n-am mai auzit de faimosul "pateu" pe un forum. Mac, nu miza mereu pe ratiune pe-aici, mai sunt si femei gravide.

da, m-am prins! don't worry ! atata timp cat o sa continue sa le dea eu o sa-i "atentionez". uite, colegul de mai jos este ferm pe pozitie, nu ai cum sa nu-l apreciezi.

@Machintos .... miez eu tot nu inteleg de nu poti sa faci diferentza intre un post in care spun ca-s solidar cu Hitler cand ma gandesc la tzigani .... si ceea ce s-a scris p'aici.

tu ori esti amnezic, ori esti autist. pick one si anunta-ne ca sa stim cum sa te tratam. in alta ordine de idei, citeste-ti postul de la cap la coada, de 2 ori daca este necesar. in cazul in care nu ajungi la nici o concluzie posteaza din nou!

love, peace and diazepam dragii mei. mult diazepam!

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

Autentifica-te  

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.