Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

CrackerX

vand Nu Mai Este Valabil !

Recommended Posts

Motoreta este perfect functionala si are urmatoarele natii de piese :P

-cadru FZ

-carene laterale FZR 1000

-carena fata FZ 750

-codita si sha FZ 750

-rezervor FZ 750

-roata spate YZF 750 -180/55/17-cauciuc bun si un 190/55/17 de schimb

-roata fata fz 120/60/17 -cauciuc bun

-bord FZ

-rezervor FZ

-toba YZF

-Motor YZF 750 R cumparat din germania reconditionat 100% cu piese originale placi ambreiaj, simeringuri supape, etc. , motoru merge ceas

-CDI YZF 750 cu exup care este functional pe motoreta

-Acte YZF 750 R carte identitate; talon; asigurare valabile dar fara ITP

Motocicleta este perfect functionala,nici un defect absolut , accept orice test o vand toata sau pe piese daca se trang mai multi doritori .......

crackere zimi un pret la toba fara galerii la carena cu far..si geam...mersi:D lasa-mi offline pe mess sau da-mi aci un mesaj

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
crackere zimi un pret la toba fara galerii la carena cu far..si geam...mersi:D lasa-mi offline pe mess sau da-mi aci un mesaj

Dupa cum am mentionat mai sus, asi vrea sa gasesc mai multi doritor de piese inainte de a incepe sa o dezmembrez, motocicleta este absolut functionala din toate punctele de vedere alat mecanice cat si electrice.

Link la postare
Dupa cum am mentionat mai sus, asi vrea sa gasesc mai multi doritor de piese inainte de a incepe sa o dezmembrez, motocicleta este absolut functionala din toate punctele de vedere alat mecanice cat si electrice.

apai nu au multi fz750..te asigur eu...:)))hai desurubeaz-o,...:))astept da de mai apare careva..eu oricum iau mai multe doara stii..:D

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.