Mergi la conţinut
Autentifica-te  
X-Rider

enduro Yamaha TT600R

Recommended Posts

Eu unul am la vanzare si m-am dat pe asa ceva si pot sa spun ca este foarte fiabil are rezervor de 10 L si la cat m-am plimbat intr-o zi nu mi s-a parut sa consume foarte mult, este foarte foarte comod(ptr. drumetiile lungi iar prin padure am fost putin dar si acolo se comporta foarte bine. Tot ce mi s-a stricat la el decand il am este un semering la furca fata atat.

Te salut si daca imi faci o vizita (Brasov Or. Codlea) poti sa faci o proba .

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
Eu unul am la vanzare si m-am dat pe asa ceva si pot sa spun ca este foarte fiabil are rezervor de 10 L si la cat m-am plimbat intr-o zi nu mi s-a parut sa consume foarte mult, este foarte foarte comod(ptr. drumetiile lungi iar prin padure am fost putin dar si acolo se comporta foarte bine. Tot ce mi s-a stricat la el decand il am este un semering la furca fata atat.

Te salut si daca imi faci o vizita (Brasov Or. Codlea) poti sa faci o proba .

<{POST_SNAPBACK}>

Multumesc frumos!

Poate ca te vizitez intr-un weekend.

TE salut!

:beer:

Link la postare

cred ca este un model f reusit, cu oarece valente sport, dar si cu o fiabilitate buna+cheltuieli de exploatare mici.daca iti satisface nevoile, e o alegere excelenta

Link la postare
cred ca este un model f reusit, cu oarece valente sport, dar si cu o fiabilitate buna+cheltuieli de exploatare mici.daca iti satisface nevoile, e o alegere excelenta

<{POST_SNAPBACK}>

Mersi pentru raspunsuri.

Salutari!

Toate bune!

Link la postare

Peste 5 ani, adaug si eu ca este un model reusit, ceva cam greu pt unu ca mine (1,72m, 70kg), dar m-am dat cu el un an si nici o problema serioasa. Excelent pt incepatorii atenti. Faina motorisca si rezistenta si la trante. I-am strambat pedala de frana si am tras de ea si este la loc, si in acelasi mod i-am dat peste cap levierul schimbatorului, l-am desfacut, curatat, i-am marit cu flexul distanta si l-am strans la loc, inca il folosesc fara sa-i fi cumparat alta pedala. Reusita motorisca. Acu ma bate gandul sa-mi iau supermotard si nu prea stiu de care...

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

Autentifica-te  

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.