Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

repsol

arhivat Cbr 600 F4 '99

Recommended Posts

SALUT ... UITE ADRESA MEA DE MAIL .... ADILOVESBIKES@YAHOO.COM .... TRIMITE-MI TE ROG CEVA POZE CU MOTORUL SA VAD IN CE STARE II .... EU AM BANII INSA VREAU SA Vad prima data niste poze ....

dak esti interesat am si un nr de tel .... 0748 875 899.... sunt din oradea ... poti sa imi faci un apel sau sa trimiti un mesaj ... ca te voi suna eu ... sa vorbim ... dar prima data pozele te rog .

multa bafta la vanzare ;)

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

asta nu cumva motorul pe care a murit Marius Niculae .., care a murit la Flora in aprilie 2008 ?

are aceleasi rims-uri si ochi furiosi pe bascula ,acelasi tank-pad , toba vad ca nu o mai are ,iar carena tot la fel din fibra era ...

trist ...

spor la vanzare . de ce nu o dai pe piese ?

Link la postare

In aprilie motorul era la mine... inca traiesc... iar cu fostul proprietar am vorbit sapt. trecuta la tel (au pus astia relee si Dincolo???)

Merci pentru sfat, dar e pacat de ea s.o dezmembrez. Nu trebuie investit decat in cosmetica. Eu sunt "chel"...

Link la postare
In aprilie motorul era la mine... inca traiesc... iar cu fostul proprietar am vorbit sapt. trecuta la tel (au pus astia relee si Dincolo???)

Merci pentru sfat, dar e pacat de ea s.o dezmembrez. Nu trebuie investit decat in cosmetica. Eu sunt "chel"...

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.