Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

motorman34

cumpăr Vreau Chopper...

Recommended Posts

...cat mai ieftin,in stare buna de functionare,minim 400cmc sau la schimb cu un kawasaki gpz 500s,an 1994,50 mii km,stare impecabila,baterie varta noua,ulei schimbat,placute frana schimbate,top cass givi... :rolleyes:

post-7430-1230820064_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
...cat mai ieftin,in stare buna de functionare,minim 400cmc sau la schimb cu un kawasaki gpz 500s,an 1994,50 mii km,stare impecabila,baterie varta noua,ulei schimbat,placute frana schimbate,top cass givi... :rolleyes:

iti ofer un Daelim Daystar 125, are puterea unui motor de 250,o bijuterie din 2000,fff frumos aspect,motorul functioneaza impecabil merge pana la 130km fara probleme,stare noua!!!dak te intereseaza scimb idul meu de mess este:extremman98!!!!!pun si poze numai ca acuma nu are topcase ci are genti laterale din piele!!!acte la zii immatriculat!!!

post-23216-1230942924_thumb.jpg

post-23216-1230942964_thumb.jpg

post-23216-1230942993_thumb.jpg

Link la postare

frate,nu ca am eu figuri si fite in cap,dar chiar pe delim nu ma urc...sa ma plimb prin oras,am bicicleta...cu ala daca faci un drum mai lung,inapoi il aduci pe remorca...

am si eu o intrebare-cum ai facut un motoras de 125 sa aiba forta unuia de 250?te intreb,pentru ca am si eu un r6 si vreau sa o fac sa fuga ca o hayabusa...

Link la postare

salut, Am eu un Dragstar an 2000 , stare perfecta, 30000 de km , nerulat in Ro la 3100 E . daca te intereseaza dami Pm sau la tel 0720242886

post-22743-1230980650_thumb.jpgpost-22743-1230980687_thumb.jpg

Link la postare
frate,nu ca am eu figuri si fite in cap,dar chiar pe delim nu ma urc...sa ma plimb prin oras,am bicicleta...cu ala daca faci un drum mai lung,inapoi il aduci pe remorca...

am si eu o intrebare-cum ai facut un motoras de 125 sa aiba forta unuia de 250?te intreb,pentru ca am si eu un r6 si vreau sa o fac sa fuga ca o hayabusa...

te crezi mare motorist nu????ma eu am facut si drumuri lungi cu el Transfagarasani,deci am umblat cu el la drumuri lungi,acuma fara suparare eu nu pot sa inteleg de ce iti dai cu parerea despre un motor daca habar nai de el!!!ok zii ca nu iti trebe motor de 125 si gata!!!acuma sa imi zici ca e ptr oras hai mai lasa!!!se vede ca in romania motociclisti nu se respecte voi sunteti cu ale voastre fier vechi si japoneze mari si va dati cu parerea despre orice motor!!!!acuma chiar mama enervat!!!omul daca are un motor de vanzare repede deja veniti ca e mic ca nu pot sa mergi la drum cu el si bla bla!!!da nu pot sa inteleg de unde stiti lucrul asta mai bine ca eu!!!!da in fine!!!bafta la cumparare sau la scimb!!!

spune un pret la kawasaki!!!mar interesa!!!

Link la postare
te crezi mare motorist nu????ma eu am facut si drumuri lungi cu el Transfagarasani,deci am umblat cu el la drumuri lungi,acuma fara suparare eu nu pot sa inteleg de ce iti dai cu parerea despre un motor daca habar nai de el!!!ok zii ca nu iti trebe motor de 125 si gata!!!acuma sa imi zici ca e ptr oras hai mai lasa!!!se vede ca in romania motociclisti nu se respecte voi sunteti cu ale voastre fier vechi si japoneze mari si va dati cu parerea despre orice motor!!!!acuma chiar mama enervat!!!omul daca are un motor de vanzare repede deja veniti ca e mic ca nu pot sa mergi la drum cu el si bla bla!!!da nu pot sa inteleg de unde stiti lucrul asta mai bine ca eu!!!!da in fine!!!bafta la cumparare sau la scimb!!!

spune un pret la kawasaki!!!mar interesa!!!

frate,un lucru iti cer-te respect,ma respecti...si nu folosi tonul asta,ca nu ma impresionezi..nu,nu sant atat de mare motociclist ca si tine...si nu,nu vreau motor de 125cmc...vreau motor mare...de pe 600cmc nu pot trece pe 125cmc..nu ma descurc.daca aveam experienta ta,era altceva,dar asa....succes la vanzare... :thumbsup:

frate,un lucru iti cer-te respect,ma respecti...si nu folosi tonul asta,ca nu ma impresionezi..nu,nu sant atat de mare motociclist ca si tine...si nu,nu vreau motor de 125cmc...vreau motor mare...de pe 600cmc nu pot trece pe 125cmc..nu ma descurc.daca aveam experienta ta,era altceva,dar asa....succes la vanzare... :thumbsup:

pentru tine,ca imi esti simpatic,pretul la kawasaki e 3600eu.in pret intra un costum nou,la alegere(din doua piese,sau intreg cu cocoasa)...dar sa sti ca e suparat rau kawasaki...merge repede.. :rolleyes:

salut, Am eu un Dragstar an 2000 , stare perfecta, 30000 de km , nerulat in Ro la 3100 E . daca te intereseaza dami Pm sau la tel 0720242886

post-22743-1230980650_thumb.jpgpost-22743-1230980687_thumb.jpg

imi place dragstar-ul,dar problema sant banii....am doar 2400eu. :mad: ...am doua motoare la vanzare..cum scap de unul,si mai fac rost de bani,putem discuta...

schimb gpz-ul cu chopper...ofer diferenta in functie de motor...nu imi trebuie accesorii pe chopper..sa fie simplu,acte ok si sa functioneze bine.. :rolleyes:

post-7430-1230989286_thumb.jpg

Link la postare

Moto Guzzi California Stone din 2004.

-carte service

-19000 km

-cauciucuri noi

-motor de 1100cc 75 de cai si 98 Nm

+ echipament full de piele

+ o plasa de consumabile!

pret 4500 E

post-516-1231148940_thumb.jpg

Link la postare

sa lamurim un lucru...toti banii mei sant 2400eu...mai am doua moto la vanzare si o masina...daca scap de astea,mai discutam...pana atunci prefer un chopper mai ieftin sau de preferat la schimb cu ce am...nu ma intereseaza moto scumpe... :P

Link la postare
iti ofer un Daelim Daystar 125, are puterea unui motor de 250,o bijuterie din 2000,fff frumos aspect,motorul functioneaza impecabil merge pana la 130km fara probleme,stare noua!!!dak te intereseaza scimb idul meu de mess este:extremman98!!!!!pun si poze numai ca acuma nu are topcase ci are genti laterale din piele!!!acte la zii immatriculat!!!

cat care motor de 250 oare ?

Link la postare

minim 400cmc... :rolleyes:

Link la postare
sa lamurim un lucru...toti banii mei sant 2400eu...mai am doua moto la vanzare si o masina...daca scap de astea,mai discutam...pana atunci prefer un chopper mai ieftin sau de preferat la schimb cu ce am...nu ma intereseaza moto scumpe... :P

Salut

ce masina ai ca vreau sa imi iau masina

da-mi detalii pe PM

Numai bine!

Link la postare

ofer diferenta.. :rolleyes:

Link la postare

depinde de pret sau de ce vrei pe el...

Link la postare

banu', ai zis ca ai 2400E. motorul e adus din germania anul trecut in iulie. e inmatriculat si are facuti in romania doar 2000km, are in total 40000km.

Link la postare

in ce priveste pretul,e mai mult decat ok ptr mine...problema e alta...sant in madrid...iar in tara am doua motociclete si o masina...as prefera sa fac un schimb,pentru a nu ma lasa fara nici un ban...sau daca nu,sa reusesc sas vand din ele inainte de a lua alt motor...sincer,imi place modelul si pretul,dar....am o oferta ptr masina...daca e serios tipul,in cel mult o saptamana te contactez... :rolleyes:

Link la postare

e bun,dar ma prins criza financiara cum te prinde flama de sudura...si nu vreau sa ma las fara bani,apoi nu vreau sa imi fac parc auto......doar la schimb... :rolleyes:

Link la postare

un schimb auto -moto sau moto-moto?

bani nu mai bag in motoare...am 3 moto si doua masini....nu vreau parc auto....

anunt valabil.......schimb kawa gpz 500s,an 1994,50 mii km cuchopper minim 400cmc( yamaha virago 535,kawa en....).in functie de starea motorului,ofer diferenta... :rolleyes:

Link la postare

pentru ford focus,cer 6000eu neg.........nu schimb decat cu euro.. masina e inmatriculata de cativa ani,nu e adusa acum.eu sant in madrid,am alta masina aici iar asta sta nefolosita acasa...iar ptr r6,ultimul pret e 3400eu..sant constient de faptul ca sant moto r6 mai ieftine,dar eu stiu ce vand..de cand e in ro,am facut doar 1000km cu el..nu imi place de nici un fel...daca nu-l dau in banii astia,nu e nici o problema.in luna mai sant in tara ptr 2 saptamani,iar cand ma intorc iau motorul cu mine..tot imi lipseste un motor aici..

Link la postare

3400eu ultimul pret pe r6...........cat vrei pe virago?

3400eu ultimul pret pe r6...........cat vrei pe virago?

in luna mai sant in tara ptr 2 saptamani.daca nu-l vand pana atunci,voi fi cu el la intrunirea de la cluj,organizata de seth......se poate vedea acolo..oricum,sant hotarat sa-l iau cu mine in madrid daca nu-l dau....

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.