Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Clasic

arhivat Vandut

Recommended Posts

salut MCN, un schimb cu auto m-ar interesa, dar cu ratele astea nu-mi permit sa-mi iau masina mai scumpa...

sau schimb cu auto de valoare relativ egala sau mai mica....haideti fratilor ca am 3 motoare si loc doar pt una!

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
salut MCN, un schimb cu auto m-ar interesa, dar cu ratele astea nu-mi permit sa-mi iau masina mai scumpa...

sau schimb cu auto de valoare relativ egala sau mai mica....haideti fratilor ca am 3 motoare si loc doar pt una!

Link la postare

Sa ai bafta la vanzare! Oricum , imi place motorul!

Link la postare

multumesc baieti, dintre 3 motoare doar 2 au "valoare" si-mi plac ambele, apropo de motoare bune, putini stiu cat ajunge pe parcurs mai ales daca sa zicem, ti se arde alternatorul cum mi s-a intamplat la R1, m-a costat 300 E cel original , nu aftermarket sau daca atunci cand schimbi uleiul pui 300 v si nu 5100 sau daca mergi numai cu carrera 100...treaba este ca am nevoie de auto ca acum nu mai sunt burlac ca asta-vara si cam trebuie sa ma stabilesc la casa mea....

Link la postare
stare f buna, 17500 km, carte service, manual, inmatriculata RO aug.08, un singur prop. Italia, evacuare MICRON + originala, bixenon, ulei schimbat recent Motul 300v, alternator nou cu factura ( 1200 lei), baterie noua (100 E), cauciucuri MICHELIN PILOT POWER bune, tank-pad, crashpaduri VORTEX + capete ghidon + rimstriepuri PRO-GRIP prezinta unele zgarieturi superficiale pe carenele laterale, vopsea originala, 5000 euro fix. Motocicleta se poate vedea in Dr.Tr.Severin. Rel. la tel. 0729088563- Bogdan

Link la postare

salut Alex, daca ma intrebai acum doua saptamani iti dam un raspuns dar acum am achizitionat o masina si nu am ce face cu inca una de aceea prefer o moto mai "ieftina" si diferenta...

Link la postare

tnx sebby, dar la ce am vazut ca se vinde in locuri " alese" ma face sa imi sustin vechiul scor, adica 5000 euro fix

gume fatza-spate PILOT POWER noi, schimbat azi uleiul+filtru ulei

Link la postare
tnx sebby, dar la ce am vazut ca se vinde in locuri " alese" ma face sa imi sustin vechiul scor, adica 5000 euro fix

gume fatza-spate PILOT POWER noi, schimbat azi uleiul+filtru ulei

Link la postare

scz si am uitat ca am moto la vanzare...mdea, m-ar interesa si un schimb cu ceva enduro....sau ceva in orice caz mai mic + diferenta....

Link la postare
scz si am uitat ca am moto la vanzare...mdea, m-ar interesa si un schimb cu ceva enduro....sau ceva in orice caz mai mic + diferenta....

Link la postare
Oaspete
Acest topic este acum închis pentru viitoarele răspunsuri.

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.