Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

MS93SER

pana in 125cc Dezmembrez Gilera Runner 125 180

Recommended Posts

Dezmembrez Gilera runner 125 2t complet + mai am tot motorul cu carcasa cu tot de 180 cm3

tin sa precizez k cel de 125 are tot setul motor nou nout

0746177635 sergiu sau sergiu_sergiu_1990

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

ATENTIE, TEAPA!

Vanzatorul acesta va poate insela!

Am cumparat de la paulino_aprilia (numele sau este Florea Paul, mai are pseudonime si paulino^aprilia, love^aprilia, paulinoyyou sau paul1974) pe 13 aprilie un HDD de 160GB, despre care acesta m-a asigurat ca este functional si ca ar mai avea garantie inca 7-8 luni. Cand am ajuns acasa, am constatat ca HDD-ul vandut este defect (nu este recunsocut de calculator, sa aude in interior cum tacane). Am incercat sa-l mai sun pe paulino_aprilia pe telefonul sau, 0766.323.471, dar nu mi-a mai raspuns la telefon (in zilele precedente era foarte prompt in a raspunde). Am trimis si SMS la 0766323471, am incercat si pe site-ul de unde am cumparat, si am primit un raspuns evaziv a doua zi care nu s-a mai materializat. Intre timp am mai sunat la 0766323471, unde ba nu a raspuns, ba era telefonul oprit.

De aproape o saptamana ma chinui sa dau de paulino_aprilia sa-i returnez HDD-ul si nu mai dau de el.

Pare sa fie o indeletnicire mai veche a sa - contul sau de pe okazii (http://www.okazii.ro/comunitati/okazia-lui/paulinoaprilia.html) a fost suspendat.

Nu este vorba de bani, este vorba de atitudinea persoanei respective.

Aveti grija sa nu patiti la fel

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
Oaspete
Acest topic este acum închis pentru viitoarele răspunsuri.

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.