Mergi la conţinut

Castile Ixs


Barjo

Recommended Posts

daca tot vb despre casti .. eu am o nuvo: http://www.nuvo-helmets.com/site.html am luat-o pt ca avea pret decent, 100 de aerisiri si chestii pe care le vad doar pe casti scumpe. (am dat cam 500 ron pe ea). nu stiu insa mare lucru despre cat de sigura e. stie cineva ce si cum despre castile astea?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
eu am IXS si sunt multumit

dat 450 RON cand am prins-o la reducere, am pinlock si e ok

poate un pic cam zgomotoasa la viteza mai mari insa asta nu mi se pare ceva nasol pt ca nu merg tare

stai linistit ca si unele dintre castile scumpe sun zgomotoase ... a mea am dat acu 1,5 ani 16 mil pe ea (parca) si e zgomotoasa ca dreaq ... zici ca am motorul in ureche ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
stai linistit ca si unele dintre castile scumpe sun zgomotoase ... a mea am dat acu 1,5 ani 16 mil pe ea (parca) si e zgomotoasa ca dreaq ... zici ca am motorul in ureche ...

asta e pretul pe care-l platesti pentru toate aerisirile Arai. e perfecta daca esti surd, in schimb :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...