Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

sorcer

expirat Vand Furca Fzr 600 91

Recommended Posts

Vand furca fzr 600 91, complet cu juguri , rulementi , roata tot .

Pret 500 euro !

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
Completa? roata, discuri ,semeringuri noi, rulmeti tot tot nu cred . Numa roata face 100 .

Te cred ca o furca cheala si semeringuri curgand e mai ieftina!

valabil

Link la postare
Nu inteleg de ce razi; de ce te ambalezi; si cel mai important de ce iti bati joc de marfa mea? de unde stii tu ca este chiala? de unde stii tu ca ii curg simeringurile? de unde stii tu ca nu vreau sa o dau pe 10 euro asa cum o vezi in poza pe care am sa o atasez? detest rau de tot chestiile de genu asta....in fine...

Oricum Pret Mic si Negociabil pentru cineva care are nevoie de ea cu adevarat, stare ff buna !

Link la postare

ideea este ca ..... nu mai zic nimic, nu vreau sa jignesc pe nimeni dar unii chiar sunt prea de tot.....500 de euro sa ii ceri unui amarat de fezerist pt ce? pt o furca de acum 20 de ani?

Link la postare
Oaspete ghita ionut

fratilor scuze ca ma amestec si eu dar nu sunt deacord cu cel care zice ca ia un fzr complet la 500 e sa ami zica mie unde ca ma duc si iau si eu 2 ,,,,,,,,,,,,, nu frate sa nu o mai aburim atata ai sa zicem ca a cerut baiatul prea mult pe furca dar nu 500 dar 400 e tot asi ia pe ia gandeste ca e completa furca juguri roata discuri ax ce vrei frate sa le dea pe ochi dulcii,,,,, frate si eu am fzruri la dezmembrat si al anteleg ........... :rtfm: dar sa te bagi peste anuntul omuluii si sa spui ca tu ai mai eftin nu e normal nu cred ca tie ti-ar fi comvenit deci cred ca sti proverbul nu til mai zic eu :blahblah1: deci vedetiva de treaba voastra si nu mai faceti preturile altora daca vrea sa cumpere cineva suna vb cu respectivul si se anteleg la pret eu asa zic ca e normal nu sa se bage toti............................................................................

....... :pokey:

Link la postare
fratilor scuze ca ma amestec si eu dar nu sunt deacord cu cel care zice ca ia un fzr complet la 500 e sa ami zica mie unde ca ma duc si iau si eu 2 ,,,,,,,,,,,,, nu frate sa nu o mai aburim atata ai sa zicem ca a cerut baiatul prea mult pe furca dar nu 500 dar 400 e tot asi ia pe ia gandeste ca e completa furca juguri roata discuri ax ce vrei frate sa le dea pe ochi dulcii,,,,, frate si eu am fzruri la dezmembrat si al anteleg ........... :rtfm: dar sa te bagi peste anuntul omuluii si sa spui ca tu ai mai eftin nu e normal nu cred ca tie ti-ar fi comvenit deci cred ca sti proverbul nu til mai zic eu :blahblah1: deci vedetiva de treaba voastra si nu mai faceti preturile altora daca vrea sa cumpere cineva suna vb cu respectivul si se anteleg la pret eu asa zic ca e normal nu sa se bage toti............................................................................

....... :pokey:

Link la postare

Recunosc ca nu trebuia sa ma bag peste el, aici am gresit si chiar imi cer scuze......dar cand am vazut 500 de euro m am simtit jignit, ca si motociclist.in fine.........fiecare cu preturile lui

Link la postare
Recunosc ca nu trebuia sa ma bag peste el, aici am gresit si chiar imi cer scuze......dar cand am vazut 500 de euro m am simtit jignit, ca si motociclist.in fine.........fiecare cu preturile lui

Link la postare
Oaspete ghita ionut

exact asta nu am mai apucat sa spun fiecare e cu pretul lui,.... si eu am 2 fzr la dezmembrat poate si eu am preturi mari la unele dar si preturi mai mici la altele si eu am dat bani multi pe moto la vremea respectiva si nu ami mai scot bani dar ideea e sa scot macat 70% din cat am dat pe ele ,,,,,,traim an ro si nu prea sunt banii sa zicem ca toti au bani sa cumpere pentru ca unul cu bani nu o sa asi cumpere fzr sa mearga cu el o sasi ia un rr un r6 r1 gsx-r zx6r etc deci ideea e ca aceste moto sunt pentru cei care au mai putini bani si nu asi permit un mot nou aici intru si eu si eu ,,,,,,,,,am fost revoltat acum 1 an cand aveam un cbr f si pentru un far mi sa cerut 230e apsolut o suma exagerata dar asta e daca o anghite cineva e bine altfel e acelasi lucru ,,,,,,,,,,,,,,,sper ca nu te-ai suparat mi-am spus si eu punctul de vedere si eu sunt conducator de fzr respect

Link la postare

Foarte corect ! Insa de mult ori nu reusesti sa scoti nici macar 70% din valoarea pe ai dat-o cand ai cumparat motorul.

pe vremea cand am luat eu motoru se vindea cam pe la 2500-3000 un fzr , pe cand acum a ajuns la jumate pretul ! Nu sunt afacerist nu am firme nu dezmembrez motoare cu zecile si le vand pe forum , sunt doar un om care incearca sa recupereze macar 50% din bani investiti acum cativa ani ! Si incep sa vad ca pana si 50% este valoare greu de realizat !

up

Link la postare
eu am investit vreo 3800 intr-un sc28

si am hotarat sa nu o mai vand

doar sa o imbunatatesc cat pot

acum e 1800

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.