Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

draqqora

scuter Vandut

Recommended Posts

in pimul rand ca sa clrificam treaba: scuterul e din firma si se ofera factura si garantie , in al 2-lea rand , mi-a fost furat asta vara si de aceea s-a montat un alt contact si in al 3-lea rand CRED CA AR FI TREBA MODERATORILOR SA-TI ARDA UN WARN CAT CASA , PT CA TE BAGI CA UN ... CU AFIRMATII NEFONDATE,......ESTI UN .......! VALABIL PENTRU AMBII!!

PSinca ceva, maine o sa postez copii dupa acte, ca sa se oftice toti papagalii cu creier varza, care nu au nimik mai bun de facut deecat sa se bage in seama!!

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

nu te-a injurat nici unul :) au comentat ce se vede doar. daca nu ai spus tu de la bine incepu ei de unde sa stie?:))

in schimb ...tu i-ai injurat ! uite aici >> .ESTI UN KKT ORIGINAL! VALABIL PENTRU AMBII!! << asta ai spus tu! acum gandeste-te ..cine merita warnu ala?

Link la postare

unii vor sa vanda, altii se plictisesc acasa, si poate ca ar trebui sa citeasca regulile forumului inainte sa posteze asa ceva....cu asta am incheiat(oare a ma face hot nu e mai rau decat KKT????) urmatoarele mesaje sa le dati pm, adica PERSONAL!!....nu e un topic despre pareri aiurea si acuze nefondate......respect!

Link la postare

Ma intereseaza daca este inregistrat la primarie,daca mai este limitat si daca poti pune o poza cu cauciucul spate.

Link la postare

nu este inmatriculat la primarie, si nu stiu daca e limitat sau nu,dar se rezolva daca vrei, iar o poza cu anvelopa spate o sa pun cand ma intorc in tara, adica sambata asta....toate bune...

Link la postare
Oaspete
Acest topic este acum închis pentru viitoarele răspunsuri.

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.