Mergi la conţinut

Andreea Marin


Nitescu

Recommended Posts

eu cred ca o snobism...

daca vroaia motor isi lua de mult....

deci..........

-

Sunt total de acord. Da poate avea fata ceva prioritati ca nici silicoanele nu sunt ieftine indiferent daca le bagi in sutien sau in pereti la vila de 3 etaje. Dar totusi .. daca te doare tare mergi si pe un motor cumparat la ciorap.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A-ti comanda un Harley, asa, ca te-ai umezit peste noapte visindu-l pe Lorenzo Lamas,nu inseamna ca promovezi motociclismul: inseamna ca promovezi Ceahlaul Piatra Neamt in Partidul Noii Generatii.Sa fim seriosi, daca i-mi cumpar pioletzi si tachetzi ,inseamna ca Everestul e putin mai inalt ca blocul N20 de peste strada iar eu sunt un fel de Custeau transfagarasean?!Copii ,treziti-va, nu credeti in basme cu Andree virgine la chiuretaj,ca si iapa vecinului si-a altoit copite de aur dar tot la caruta a ajuns.Hai sa traim o mie de ani si cu cine ne place!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Cred ca este mai important cum se va comporta in trafic dupa ce isi va lua motor decat motivele pentru care il cumpara.Va convine sau nu, semnalele de alarma (privind indolenta "conservistilor" fata de motociclisti) au un impact mult mai mare daca vin din parte uneia ca Andreea Marin.Si in plus toti manelistii vor fi mai atenti si vor beli ochii cand vor vedea un motociclist sperand ca este fufa mai sus mentionata. :D Sau vor incerca sa o "verse" pe jos in speranta ca vor obtine un autograf? :blink:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • 1 year later...
Cred ca este mai important cum se va comporta in trafic dupa ce isi va lua motor decat motivele pentru care il cumpara.Va convine sau nu, semnalele de alarma (privind indolenta "conservistilor" fata de motociclisti) au un impact mult mai mare daca vin din parte uneia ca Andreea Marin.Si in plus toti manelistii vor fi mai atenti si vor beli ochii cand vor vedea un motociclist sperand ca este fufa mai sus mentionata. :D Sau vor incerca sa o "verse" pe jos in speranta ca vor obtine un autograf? :blink:

<{POST_SNAPBACK}>

:scooter: sunt sigur ca dupa prima "cearta"cu asfaltul capitalei va declara pe la cine stie ce emisiune asemeni lui Fizz ca motocicleta e prea periculoasa!!! TOATE FITELE TIN PANA LA PRIMA CAZATURA... :scooter::rtfm:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...