Mergi la conţinut

Motociclistii Din Campina


uga_bike

Recommended Posts

Incepand cu acest sezon ,motociclistii din campina si din imprejurimi sant asteptazi joia seara dupa ora 18 la casa tineretului.haideti cu mic cu mare, la cilinree ma refer, sa aratam ca existam... asfalt uscat tuturor. :beer:

Cu mic cu mare se poate interpreta si cilindree si varsta...NU?

Daca vremea tine cu noi am sa-l iau si pe tata. Probabil cel mai in varsta membru activ din comuniunea bikers.

75 ani cu o Suzuki GT 80L.

post-9331-1234255401_thumb.jpg

post-9331-1234255423_thumb.jpg

post-9331-1234255455_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Respect for your father!

We love!

:victory:

Ce ziceti... ne bagam la o Grecie in luna MAI ?

Insula Thassos. Super fain. Soare, plaja, distractie la numai 10 ore distanta cu preturi mai mici ca la noi pe litoral.Am un loc liber pe Bandit :scooter:

....si poate imi gasiti si mie vreo partenera de sa ...... ca la cele pe care le cunosc eu fug de motocicleta ca dracul de tamaie. =))

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 1 year later...

cu parere de rau ,nu prea se strange lumea pe la campina.la cate motoare sunt in orasul asta ,50% daca sa-r strange tot am fi cativa.macar sa profitam de faptul ca mai sunt unele seri fara ploaie,bafta si asfalt uscat!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...