Mergi la conţinut
momo

R.I.P. RaceR

Recommended Posts

Dumnezeu sa'l ierte!

ptr toti ceilalti..strada nu e circuit, iar lipsa echipamentului e cam nasoala..

stau si ma intreb (inca nu am carnet): la 100/h fara casca mai tii ochii deschisi? mai poti? ca e posibil si asta sa fi fost una din cauze. in speta sa nu fi vazut el audi'ul..

pacat de ce s'a intamplat..

odihneasca'se in pace!

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P.

@ imi-indianul... cre'ca intrebarea este catzi mai trebuie sa moara ca sa inceapa unii sa nu mai alerge ca la Moto GP prin orash? Sau... catzi mai tre' sa moara ca sa ishi dea seama unii ca echipamentu' nu-i un moft?

50 km/h e limita LEGALA in orash pt oricine, nu numai pt. conserve.

Parerea mea este ca a inceput sa sune a victimizare chestia asta cu conservarii care "ne omoara", "nu ne baga in seama", "ne considera cantitate neglijabila"... oare a alerga cu 100 km/h prin orash fara echipament nu inseamna ca TU nu dai 2 bani pe viatza ta?

Mai bine reflectatzi asupra ce putetzi face VOI ca sa avetzi mai multe shanse sa calaritzi shi a doua zii, decat sa ashteptatzi sa va pazeasca altzii...

Condoleantze familiei, Dumnezeu sa-l odihneasca!

Link la postare

Condoleante familiei!

imi aduc aminte ca am vb ceva cu el..si ma invatza prin email..tainele motocicletelor de viteza...

imi cer scuze ca postez as tarziu..dar.....

Link la postare

trist....foarte trist.....CONDOLEANTE si R.I.P

Link la postare

Skullz: Ai dreptate ... este o inconstienta sa mani cu o asemenea viteza prin oras si cand o faci a trebui sa fi constient de riscul la cre te expui cat despre echipament la viteza de 100/h cand iti dai cu capul de pamant probabilitatea este destul de mica sa nu iti spargi si capul odata cu,casca adevarat ca mai ai sanse sa scapi!

Oricum nu dau doi bani pe soferi ca sincer de cele mai multe ori din cauza lor se produc aceste nefericir :angry::angry::angry::angry: ... sau daca nu am dreptate contrazicetima!

Condoleantele mele!!! :(:(:(:(:(:(:(

Link la postare

adevaru e ca parca se 1nmultesc soferi ashtia proshti , weekendu asta de 3 ori era sa intre in mine , de fiecare data mergeam pe drum cu prioritate shi de 2 ori chiar mergeam cu 50-60 la ora, asha ca parerea mea e ca ar fi bine sa ne legam o bomba de motor shi cand intra in noi macar sa moara shi ei, sa vedem daca le mai comvine atunci...

Link la postare

Eu unu sunt socat .... literalmente ... si eu ma intrebam de ce nu il mai vad pe forum .

RIP .

... si totusi atat de tanar .

Link la postare

pacat de el...saracu....cui ii trecea prin cap k abia se urca pe motor...si....se duce... Dumnezeu sal ierte...si aveti grija de voi baieti sa nu patiti la fel...purtati echipamentul de protectie dak il aveti...dak nu...cumparativa k e o investitie buna...iti cresc sansele de supravietuire in cazul unui accident...Doamne fereste

Link la postare

R.I.P.

Sincere condoleanta familiei....

Link la postare

ma citind chestiile astea si vazand pozele miam dat seama cal cunosc personal si cu toate ca sunt nou pe forum si de astea ... ma ami curg lacrimile dupa ce am citit ceam citit si numi dau seama dece ... in fine condoleante familiei si RIP ... nici nu shtiam ca sa apucat de motoare

Link la postare

Doamne Dumnezeule... De ce? De ce ii iei atat de tineri la Tine? De ce tii sa inlocuiesti stelele care nu mai stralucesc cu suflete tinere ca Paul? Era un copil... Doar un copil cu vise mari... Sa te odihnesti in pace, copil drag si sa vegezi asupra celor carora le-ai lasat doar amintirea ta...

Aveti grija mare!

Si feriti-va voi ca alti 'participanti' in trafic...o mai comit si intentionat uneori!

Fiti prudenti si purtati echipamentul...!

Link la postare
R.I.P.

@ imi-indianul... cre'ca intrebarea este catzi mai trebuie sa moara ca sa inceapa unii sa nu mai alerge ca la Moto GP prin orash? Sau... catzi mai tre' sa moara ca sa ishi dea seama unii ca echipamentu' nu-i un moft?

50 km/h e limita LEGALA in orash pt oricine, nu numai pt. conserve.

Parerea mea este ca a inceput sa sune a victimizare chestia asta cu conservarii care "ne omoara", "nu ne baga in seama", "ne considera cantitate neglijabila"... oare a alerga cu 100 km/h prin orash fara echipament nu inseamna ca TU nu dai 2 bani pe viatza ta?

Mai bine reflectatzi asupra ce putetzi face VOI ca sa avetzi mai multe shanse sa calaritzi shi a doua zii, decat sa ashteptatzi sa va pazeasca altzii...

Condoleantze familiei, Dumnezeu sa-l odihneasca!

<{POST_SNAPBACK}>

ai perfecta dreptate

sunt intru totul de acord; cei mai multi nu inteleg chestia asta si au impresia ca daca abia si-au luat permisul stapanesc motocicleta ca pe o bibicleta

oricum

condoleante familiei!

Link la postare

ce pot sa zic baietii,purtati tot timpu costumu` casca si cu ochii in 4 always!R.I.P. RaceR!un baiat deosebit!Sa-i fie tarana usoara! DRUM USCAT BAIETI!

Link la postare

:( Asta inseamna iubire pt .motoare :(

trebuie sa asumam riscurile .. Dar cine iubeste motoarele nu e frica de moarte :(

SA AVETI GRIJA DE VOI

Sincere condoleante familiei.

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.