Mergi la conţinut

O Motocicleta?


cyp_day

Recommended Posts

la munca,frate.... :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda... :blink: VA ROG , DACA EXISTA DONATORI DE VTX-URI MUSAI DE 1800 CMC , SA IMI DEA REPEDE , DA' SA MOR IO,REPEDE P.M. SA STABILIM LOCUL DE INTALNIRE SI PREDARE A VTX-ULUI! DE PLECAT , POATE SA CHEME UN TAXI EX-PROPRIETARUL!!! ORICUM O SA-I MULTUMESC DIN SUFLET PENTRU DONATIE! :beer:

si acuma serios vorbind... cyp, man , chiar crezi ca suntem intr-o tara atat de frumoasa? nimeni nu da nimic pe gratis... DE FAPT stai, ca am uitat de mine :D da' tot nu se pune...eu am dat un nipru pe o Jawa la schimb , jawa nefunctionala...

asta e... nimic nu e pe gratis... vorba aia:"Money for nothing and chicks for free" :P

iti dai seama ca sunt si eu constient de acest lucru.....poate ca odata am ocazia de a-mi lua revansa...sau de a recompensa persoana respectiva..

si de ce sa nu sper...ca doar speranta moare ultima....

poate este cineva cu bani care nu se uita la un motor...:D...si decat sa rugineasca....

sau poate este un batranel..care nu mai face fata....si decat sa rugineasca motorul.....:P

eu SPER....

pana o sa reusesc sa strang ceva bani...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iti zic eu... USA..brother...

mai corect ... area _626_ dupa numarul de telefon :)

http://en.wikipedia.org/wiki/Area_code_626 daca imi dai 10 minute iti zic si ce amenzi a avut domnul in ultimi 2 ani :) sau alte infractiuni :) trafic violations ..and shit .... !!!

Clerk of the courts e valabil pe acolo ..online ??? :D Eu zic ca da...:P

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iti zic eu... USA..brother...

mai corect ... area _626_ dupa numarul de telefon :)

http://en.wikipedia.org/wiki/Area_code_626 daca imi dai 10 minute iti zic si ce amenzi a avut domnul in ultimi 2 ani :) sau alte infractiuni :) trafic violations ..and shit .... !!!

Clerk of the courts e valabil pe acolo ..online ??? :D Eu zic ca da...:P

nasol......s-a dus speranta mea ....

si deja imi facusem planuri....vorbisem chiar si de masina sa ma duc sa o iau...

multumesc...domnul USA..

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:beer:

O tai spre vest cu masina si dupa 11000 mile ajungi prin carierul meu.

multumesc..la cata benzina si taxe ar trebui sa platesc iti dai seama ce motor mi-as cumpara...

oricum..iti multumesc pentru intentie...daca a fost vreuna.....

daca ai vrut un moment de amuzament....l-ai obtinut...insa numai pentru tine,,,

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:beer:

Esti tanar si plin de sperante.

Primul meu motor a fost pe gratis.

Tu trebuie sa accepti si glume ca asa e viata mai placuta.

:beer:

A mai fost unul care vindea motorul cu 300 si il aducea la domiciliu.

I-am oferit 400 dar sa-l aduca in weekend.

:beer:

aha...deci si tu ai avut primul motor primit.....si acum te tii de glume...:P

am sa ajung i eu candva ca tine..:))

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

YUPYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

l-ati iritat pe areneu... presimt ca acest topic va aduna multe pagini :D

andrei... ai cuvantul =))

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si cu cat ai vandut-o? :D

Vara anului 1985.

Aveam primul meu job si am luat un KZ550 de la un amic.

Eram in an noulea cer.

Un baiat de 17 ani de pe strada tot discuta cu mine despre motoare.

I-am dat-o lui.

Unde o fi zacand acuma acel motor.

O fi la fier vechi.

1. reusitele altora????...pai tu ai primit primul motor....asa ca unde este reusita???

2. vorba colegului....cu cat ai vandut-o??? :))

1. Acuma in mintea ta poate numai visuri la motoare sunt. Poate si ceva femei ca de asa e hormonul. Dar sa sti ca reusite poti avea in orice domeniu iti doresti si iti place daca esti mai serios decat concurenta. Da, si motoarele si femeile aduc satisfactie dar scoala si ce vrei si esti capabil sa inveti cu placere iti va aduce visurile mai aproape. Probabil ca esti minor si am fost si eu candva acolo si daca imi zicea cineva asa ceva poate ca ii radeam in nas dar eu la vremea aia nici macar nu visam sa realizez ce am realizat si sa ma bucur de ce am ca acuma. Eram atras de motoare mari diesel si visam sa-mi bag mana prin ele si visam fizica si chimie si acuma ating bucati de vehicule spatiale si bat pe alti la cap ce si cum sa nu faca.

2. Nu am vandut-o ci am dat-o unui adolescent pasionat si sper ca a invatat si el cat am invatat eu de la acel motor.

l-ati iritat pe areneu...

presimt ca acest topic va aduna multe pagini :D

andrei... ai cuvantul =))

Ai tu impresia ca sunt iritabil?

Dialogurile aprinse sunt mai educative.

Mersi Sefu.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vara anului 1985.

Aveam primul meu job si am luat un KZ550 de la un amic.

Eram in an noulea cer.

Un baiat de 17 ani de pe strada tot discuta cu mine despre motoare.

I-am dat-o lui.

Unde o fi zacand acuma acel motor.

O fi la fier vechi.

1. Acuma in mintea ta poate numai visuri la motoare sunt. Poate si ceva femei ca de asa e hormonul. Dar sa sti ca reusite poti avea in orice domeniu iti doresti si iti place daca esti mai serios decat concurenta. Da, si motoarele si femeile aduc satisfactie dar scoala si ce vrei si esti capabil sa inveti cu placere iti va aduce visurile mai aproape. Probabil ca esti minor si am fost si eu candva acolo si daca imi zicea cineva asa ceva poate ca ii radeam in nas dar eu la vremea aia nici macar nu visam sa realizez ce am realizat si sa ma bucur de ce am ca acuma. Eram atras de motoare mari diesel si visam sa-mi bag mana prin ele si visam fizica si chimie si acuma ating bucati de vehicule spatiale si bat pe alti la cap ce si cum sa nu faca.

2. Nu am vandut-o ci am dat-o unui adolescent pasionat si sper ca a invatat si el cat am invatat eu de la acel motor.

Ai tu impresia ca sunt iritabil?

Dialogurile aprinse sunt mai educative.

Mersi Sefu.

am 27 de ani si sunt insurat....am zis si mai sus

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e grea viata in romania,andrei

muncesti tot timpul si din salariu platesti chiria sau rata la banca,intretinerea,curentul,mancarea,hainele,iti asiguri transportul spre si de la serviciu,mai vrea nevasta ceva,daca ai si copii e bai mare

intr adevar,pretul motoarelor in romania e foarte mic acuma,daca nu ai fitze iti iei un mz etz 250 la vreo 20 de milioane,in stare acceptabila,pe care inveti ceva si l folosesti un sezon sau 2 fara foarte mari cheltuieli

dar sa scoti 20 de milioane pt unii e realmente imposibil.si apoi se aduna,asigurare,benzina,piese,echipament etc

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e grea viata in romania,andrei

muncesti tot timpul si din salariu platesti chiria sau rata la banca,intretinerea,curentul,mancarea,hainele,iti asiguri transportul spre si de la serviciu,mai vrea nevasta ceva,daca ai si copii e bai mare

intr adevar,pretul motoarelor in romania e foarte mic acuma,daca nu ai fitze iti iei un mz etz 250 la vreo 20 de milioane,in stare acceptabila,pe care inveti ceva si l folosesti un sezon sau 2 fara foarte mari cheltuieli

dar sa scoti 20 de milioane pt unii e realmente imposibil.si apoi se aduna,asigurare,benzina,piese,echipament etc

multumesc...oricat m-as fi chinuit nu as fi putut sa o spun mai bine...

cine stie de cand este el plecat pe acolo...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...