Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

andrei_corobea

vand Vand Sau Schimb Honda 954 Fireblade

Recommended Posts

Motorul l-am cumparat cazut, insa acum m-am hotarat sa il vand si m-am prit din reparatie.

necesita vopsit. carena fata a fost schimbata cu una de fibra de sticla iar lateralele asa cum se observa si in poze una este doar zgariata iar cealalta trebuie incarcata pe o portiune de 7cmp.

ce sa mai mai multe detalii la telefon: 0740.008.797

motorul merge brici si cadrul in cazatura nu a fost nici zgariat.

defectele le-am fotografiat, pentru a putea fi mai bine studiata.

pretul este de 3000 euro.

VREUA SA IMI IAU (sau schimb cu) UN V-STROM 1000

post-8169-1235502685_thumb.jpg

post-8169-1235502724_thumb.jpg

post-8169-1235502745_thumb.jpg

post-8169-1235502756_thumb.jpg

post-8169-1235502766_thumb.jpg

post-8169-1235502772_thumb.jpg

post-8169-1235502777_thumb.jpg

post-8169-1235502783_thumb.jpg

post-8169-1235502790_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
Motorul l-am cumparat cazut, insa acum m-am hotarat sa il vand si m-am prit din reparatie.

necesita vopsit. carena fata a fost schimbata cu una de fibra de sticla iar lateralele asa cum se observa si in poze una este doar zgariata iar cealalta trebuie incarcata pe o portiune de 7cmp.

ce sa mai mai multe detalii la telefon: 0740.008.797

motorul merge brici si cadrul in cazatura nu a fost nici zgariat.

defectele le-am fotografiat, pentru a putea fi mai bine studiata.

pretul este de 3000 euro.

VREUA SA IMI IAU (sau schimb cu) UN V-STROM 1000

Pai daca ei 3000 de euro pe el asa eu iti dau un motor gratis daca o motocicleta la tine merge cu trebe incarcata ...e ok atunci cand ai sao dai un 250 inafara si o sa inceapa sa faca ca dracu plasticaraia pe ea ...o sa zica si popa "trebuie incarcata groapa" minim 1 metru...frate nu merge cu incarcatu asta asa...vrei sa zici trebuie schimbat

Link la postare

Ai cumva un alt anunt pe topicul omului? Sau vreun atelier de reparat carene cumva?

Daca nici una nici alta, beshi de-aici si lasa-l in pace ca cine vrea sa cumpere o mobra accidentata se duce sa o vada iar pozele sunt doar orientative.

Intelegi tu problema?

Link la postare
Ai cumva un alt anunt pe topicul omului? Sau vreun atelier de reparat carene cumva?

Daca nici una nici alta, beshi de-aici si lasa-l in pace ca cine vrea sa cumpere o mobra accidentata se duce sa o vada iar pozele sunt doar orientative.

Intelegi tu problema?

auzi bai asta de stie sa vorbeasca cilivizat =)) "beshi" auzi la el ....marele motociclist carenele se inclocuiesc nu se carpesc domnu atelier repara tot ....omu o sa-si vanda motorul da nu la pretu asta....

Link la postare

Tu sa inlocuiesti. Noi, restul, facem cum ne pricepem.

Asa ca, beshi la magazin si lasa-l pe baiat in pace ca esti mult prea inteligent pentru topicul asta.

:notworking:

Modelul asta a fost ani de zile motocicleta visurilor mele. Daca nu voiam modelul asta nou 2008-2009 veneam eu sa vad in ce stare este. Pacat ca n-ai rabdare sa o repari. Te trimit eu unde trebuie si faci plasticele alea amarate sa arate ca de la mama ei si nici nu e scump. Da-mi PM daca te razgandesti cu vanzarea si vrei sa ii repari carenele.

Bafta frate!

Link la postare

Plasticele amarate:)) Cesar tata nu mai are nici bord mobra asta...si tu vrei sa il trimiti la Pic si Poc....

Oricum cine o cumpara se duce sa o vada nu se uita cu lupa la pozele astea...

Bafta la vanzare man si up ..

Link la postare

salut ... iti dau dak vrei un 900rr ... din 99 pe el ... foarte frumos.... dar mai discutam la pretz ... dak sti interesat .,.. vreau eu sa o fac:D

adilovesbikes@yahoo.com

0748 875 899.... dak esti interesat

Link la postare

Tu pentru ca stii sa folosesti images.google.com ai sa dai la pulpa de Dragobete.

Sau o sa primesti in dar de la prieteni o lanterna. Stiu ei de care ai nevoie. O gasesti tot acolo ...

Link la postare
Tu pentru ca stii sa folosesti images.google.com ai sa dai la pulpa de Dragobete.

Sau o sa primesti in dar de la prieteni o lanterna. Stiu ei de care ai nevoie. O gasesti tot acolo ...

pai daca zici numai tampenii .... =)) pe langa faptul ca vorbsti prostii mai ai si curaj sa dai repli=)) doamne plinai gradina ta ...wa asta era topicul omului si tu il strici cu tampeniile tale :chair:

Link la postare
Asta e din fabrica cu Head-Up Display pe viziera castii. De aia n-are bord. :ph34r:

Ce-i cu voi ma taticule? Ati inceput sa cititi de la dreapta la stanga?

Iti spun sigur ca nu are Head-Up Display !

Si nici nu cred ca poti sa-i montezi unul :blush:

Link la postare
Iti spun sigur ca nu are Head-Up Display !

Si nici nu cred ca poti sa-i montezi unul :blush:

man nu te pune cu Cesar ca acusi foloseste cuvantul lui de ordine =)) " beshi " ca na omui invatat si stie cei ala motociclism si se pricepe la toate =)) eu ma abtin cat pot

Link la postare
man nu te pune cu Cesar ca acusi foloseste cuvantul lui de ordine =)) " beshi " ca na omui invatat si stie cei ala motociclism si se pricepe la toate =)) eu ma abtin cat pot

Eu cred ca a facut o confuzie , se mai intampla :beer:

Link la postare

Oi, oi!

Incordatilor, nu are HUD nici "de fabrica" nici de targu Vitan pentru ca nu e SAAB Gripen, bre. Chiar trebuie sa pun ghilimele de fiecare data, mecanicosilor?

Explic acum pentru to(n)ti si pentru colegu corupted, ca sa nu caute Gripen la automobile. Ala e avion. Deci nu e "dizel".

Sunt curios daca ati cronometrat durata pentru care v-ati simtit isteti. Cat a fost? 20 de minute?

Link la postare
Oi, oi!

Incordatilor, nu are HUD nici "de fabrica" nici de targu Vitan pentru ca nu e SAAB Gripen, bre. Chiar trebuie sa pun ghilimele de fiecare data, mecanicosilor?

Explic acum pentru to(n)ti si pentru colegu corupted, ca sa nu caute Gripen la automobile. Ala e avion. Deci nu e "dizel".

Sunt curios daca ati cronometrat durata pentru care v-ati simtit isteti. Cat a fost? 20 de minute?

Eu am postat in calitate de fost posesor al acestui model , nu ca sa fac pe desteptu' sau incordatu'...

Vad ca tu vrei sa faci pe istetu' cu avioanele tale :flex:

PS . ca si motoreta 954 RR este super , pacat ca mananca cam multa benzina in oras ...

Link la postare
Esti primul care se prinde :chair: Dar de ce te-ai simtit vizat?

Este normal sa ma simt vizat din moment ce eu am spus ca nu are Head-Up Display ... nu am vrut sa fac pe mecanicul :pokey:

Eu am postat si postez in calitate de fost posesor al acestui model , dumneavoastra in ce calitate postati ???? :whistling:

Link la postare

oameni buni...nu am intrebat de Head-Up-Display frate ca ala il are Migu' dracu...

Doar de banalul bord motoristilor adevarati...ala cu vitezometru turometru etc...ALA in plm...nu HUD

mai lasa ti Top Gunu' dracu si coborati din nori

PS : Eu postez in calitate de inginer de aeronave...cu toate ca mi ar place si un 954

@Bcesar16...tu cam in ce calitate postezi ???? sper ca 16 acela nu iti indica varsta....

Link la postare

Eu n-am atatea calitati precum aveti "dumneavoastra" :fuck:

On-Topic. Gata mecanicosii ca ati priceput!

Cred ca o fi demontat bordu cand a dat jos si carenele. Omu a zis clar ca voia sa o repare dar s-a razgandit. Cine detine si calitatea de posesor de celular poate strange din buci pentru cativa centi sa sune propitaru'.

P.S.

LOKI, nu mai spune tot din prima hombre B) Cine mai face pe desteptu' ? Ca-l imbrac in fibra! :ph34r:

Link la postare

de ce maestre daca imi place sa ma dau de gol....baga tata posturi sa creasca ratingu'

tot vreau sa stiu cati ani ai ? asta daca tot vrei sa se tina cont de parerea ta...

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.