Mergi la conţinut

o ultima dorinta ...


clipy

Recommended Posts

cred ca ati citit despre Paul ... cine poate , si este din cluj ... si doreste sa fie alaturi de un motorist adevarat ... il rog eu sa vina la inmormantarea ce va avea loc luni 04.04.2005 orele 13:00 la cimitirul central din cluj-napoca , insotit de motocicleta sa ... am vb pe vremea filmului Biker Boys cu el si isi dorea ca la inmormantarea lui sa vina motoristii sa ambaleze motoarele ... daca nu puteti macar spuneti mai departe ... va multumesc , si eu la randul meu am o pasiune pentru motoare

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sper sa nu fiu dobitoc dar vorbiti cu parintii si explicati-le pentru ca poate nu au chef sa vada motoare.....si conteaza si ce zic parintii pentru ca ei sunt vii si sufera mai mult , iar pentru el motoarele merg ambalate si fara sa fie rudele plangand acolo ........cum zice zi lumea dar merita anuntati parintii si sa li se spuna ca asta a vrut omul

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...