Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

scafbikes

expirat Vand Dkw Sb 200

Recommended Posts

Vand DKW SB 200, stare foarte buna, functional, acte de comunitatea europeana, an 1937, modelul de lux cu rezervor cromat si scurt, las pozele sa vorbeasca. Restaurat cu cativa ani in urma.

Pretul: 1800 Euro negociabil.

Contat: scafbikes@yahoo.com

Nimic???!!!

Nici macar un comentariu, o parere, o ceva....... o oferta de exemplu.... pretul este NEGOCIABIL

Sunt curios daca macar exista cineva interesat!!

:beer:

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

O parere: daca nu esti nevoit de situatie nu-l vinde,parerea mea .Tu ce dai spre vanzare e o ,,bucatica'' din istoria tehnica mondiala ,si nici un asa zis cumparator in ,,romania'' nu va oferii un pret corect, toti tuserii au pretentii ,dar sa nu uitam,doar pt. ei,la un chilipir nimeni nu te intreaba ,ce e de fapt,ci doar pretul.

Aurel vlaicu sau Henri coanda au fost tot ai nostri ,dar n-au avut avantaje la vremea l-or ,le-am dat pe bani de c...t atunci iar dupa o vreme le-am studiat si ne-am uitat ,,minunati '' la ele.

1800 de euro nu e un pret mare,dar la noi in ,,romania'' e un obicei ,,tot romanu ar f..e si n-ar plati''.

bafta la vanzare.

Link la postare

n nu dramatiza asa , fi serios ma cine nu i pasionat de asa ceva nu cumpara se gandeste ca la bani aia iei o japoneza , plus deasta se mai gasesc dkw zundapp K si altele trebe doar rabdare sa le cauti

i faina mno plm ce sa zic i superba dar incearca spre occident man , vezi puneo pe www.mobile.ro sau www.ebay.de sau alte siteuri

Link la postare
n nu dramatiza asa , fi serios ma cine nu i pasionat de asa ceva nu cumpara se gandeste ca la bani aia iei o japoneza , plus deasta se mai gasesc dkw zundapp K si altele trebe doar rabdare sa le cauti

i faina mno plm ce sa zic i superba dar incearca spre occident man , vezi puneo pe www.mobile.ro sau www.ebay.de sau alte siteuri

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.