Mergi la conţinut

Sa Ne Prezentam


Recommended Posts

Cu draga inima.

Trebuie numai sa schimb cauciucurile cu cuie cu unele normale.

daca stii vreo vulcanizare de moto cu preturi ok, da de veste

eu le schimb in baneasa in spate la service ul de pe ficusului e pe strada paralela cu linia de tramvai si mai sunt aia de langa MC buzesti

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Mi-am luat si eu de curand KTM LC4 640, fabricatie 2004, cu roti de supermoto, plus geaca+caciula+rucsac branduite KTM, dar nu ma declar KTM-ist, eu am alte pasiuni. Pe asta l-am luat doar ca sa nu imi mai omor italiencele prin oras. Hai, injurati-ma! :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Mi-am luat si eu de curand KTM LC4 640, fabricatie 2004, cu roti de supermoto, plus geaca+caciula+rucsac branduite KTM, dar nu ma declar KTM-ist, eu am alte pasiuni. Pe asta l-am luat doar ca sa nu imi mai omor italiencele prin oras. Hai, injurati-ma! :P

lasa mon cher ca n-o sa le mai omori aproape deloc dupa ce prinzi gustul acrisor de portocala :D mai am eu un amic ce si-a vandut japonezele dupa ce au stat un an in garaj nemiscate.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa mon cher ca n-o sa le mai omori aproape deloc dupa ce prinzi gustul acrisor de portocala :D mai am eu un amic ce si-a vandut japonezele dupa ce au stat un an in garaj nemiscate.

=)) he he he Mare dreptate ai!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
lasa mon cher ca n-o sa le mai omori aproape deloc dupa ce prinzi gustul acrisor de portocala :D mai am eu un amic ce si-a vandut japonezele dupa ce au stat un an in garaj nemiscate.

Il vand ca m-am indragostit de o alta italianca: Benelli TNT. Stiu ca nu e topic de anunturi dar am vrut sa va infirm previziunile pesimiste.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Ma numesc Vali, am 28 de ani, 1,72 inaltime, 64 kg, brunet cu ochii caprui, vreau sa ma insor si n-am cu cine !!!

Detin o bestie LC4 660 SMC, 2005 !!!

Acum stii si motivul pt care nu ai cu cine sa te insori.

On topic: hai ma ca nu v-am tradat, am ramas si cu brandul KTM dar am trecut pe Duke. Nu ma intrebati cum e ca inca nu l-am testat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

SALUT

am si eu de vre o sase luni un 520 2003

abia astept sa treaca frigul sa ies iar...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...