Mergi la conţinut
Vlad Sion

Spalatorie Moto - Auto

Recommended Posts

Salutari,

Am descoperit o spalatorie unde pentru prima oara am fost multumit de cum mi-au spalat moto-ul. Nu mi-a venit sa cred cand i-am vazut cum au sters cu degresant urmele de ulei de lant de pe roata spate, cum au dat cu solutie pentru inox pe partile nichelate de la toba .... au stat chiar sa curete fiecare pata de vopsea lavabila cu care mi-au botezat-o niste vecini

incerc pe viitor sa pun si adresa exacta si o harta

am gasit si site-ul

sorry ca fac reclama dar am fost ffffffff multumit si vreau sa va spun si voua !!! Merita incercat.... !

post-14142-1236704620_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

era o sectiune speciala pentru recomandari.

anyway.. cat te-a costat toata treaba asta de care zici ?? :P

L.E. am vazut ca sunt tipii de la A&A, care au spalatorie si pe str. Gheorghe Polizu, langa facultatea mea.

la ei am vazut scris acolo pt moto 20 lei spalarea.

Link la postare

in banii astia spal la gara de est 2 motorete proaspat iesite din padurea branesti cu 15 kg de namol pe ele, scaieti, iarba, inclus si motoristu sa iasa la culoare :D (80% din spalatori nu ma primesc)

Link la postare

shi ti-a spalat-o interior shi extrerior in banii ashtia ??

a scuturat shi preshurile sau le-a spalat cu jet de apa ?

:D

Link la postare

e bine de stiut ca exista si spalatorii care fac asa ceva...

EU m-am obisnuit sa mi-o spal la oricare si dupa ce primesc vorba de "gata" incep si spun si acolo, si acolo.. si si si... nu am dat peste nici unul capabil sa mi-o curete cum trebuie.

Uneori imi iau si degresantul la mine ca sa nu primesc motive de genul : nu avem, sau costa 20 de lei sa-mi degreseze parbrizul..

Link la postare

eu cred ca imi deschid spalatorie in curte si care vrea, pune mana pe furtun si pe carpa si si-o spala cum vrea :lol: pe o bere :D

Link la postare

Incepand de saptamana aceasta Spalatoria A&A organizeaza Duminica motocicletelor !

Asta inseamna ca motocicletele au prioritate si beneficiaza de un tarif de 10 RON

Pentru mambrii Pro-Bike costul unui spalat este de 8 RON

un spalat de motociclete la A&A inseamna:

- Degresat cu solutie de spalat motoarele - scoate orice urma de ulei garantat - chiar si de pe lant la cerere

- spalat cu apa si detergent

- Clatit

- Uscat si suflat cu aer comprimat ca sa nu ramana pete si scursuri

- curatat jante de petele de ulei cu sprey degresant

- la cerere si gratuit se pune la dispozitie un stander pentru ungerea lantului.

Incercati si dati un feedback chiar aici pe forum !

Link la postare

Am fost si eu azi la aceasta spalatorie si pot spune ca sunt foarte multumit de serviciile oferite, totul a decurs f repede , iar cei de acolo sunt f amabili.

Link la postare

Incepand de saptamana aceasta Spalatoria A&A organizeaza Duminica motocicletelor !

Asta inseamna ca motocicletele au prioritate si beneficiaza de un tarif de 10 RON

Pentru mambrii Pro-Bike costul unui spalat este de 8 RON

un spalat de motociclete la A&A inseamna:

- Degresat cu solutie de spalat motoarele - scoate orice urma de ulei garantat - chiar si de pe lant la cerere

- spalat cu apa si detergent

- Clatit

- Uscat si suflat cu aer comprimat ca sa nu ramana pete si scursuri

- curatat jante de petele de ulei cu sprey degresant

- la cerere si gratuit se pune la dispozitie un stander pentru ungerea lantului.

MAI TOVARASE ESTI POLITICIAN CUMVA? LA INCEPUT SPUNEAI K NU FACI RECLAMA DAR AI FOST MULTUMIT DE SERVICIILE LOR .ACU O DAI IN BALARII CU FEEDBACK PE FORUM, SA INTELEG K TU ESTI PATRONUL!

PAI DE CE ESTI MINCINOS SI NU AI SPUS DE LA INCEPUT?

Link la postare

Spalatorie pentru motociclete,scutere.Puteti beneficia de un pachet complex de spalare a vehiculului acesta continand: curatat lant,foaie,janta spate,janta fata,bascula + spalat carene cu aparat special ce curata sub presiune + solutie. Pret 30 lei pentru detali dennys_1993@yahoo.com sau 0762043243

Am fost la o spalatorie de motore si e fff mf mie mia spalat motoru si sunt forte multumit am fost la multe spalotori de motoare si nu am fost multumit insa de asta sunt ciar fff multumit si ieftin si bun pretu e de 25lei si forte rapid pt detali dennys_1993 sau 0762043243

:scooter::scooter::scooter:

[

Am fost la o spalatorie de motore si e fff mf mie mia spalat motoru si sunt forte multumit am fost la multe spalotori de motoare si nu am fost multumit insa de asta sunt ciar fff multumit si ieftin si bun pretu e de 25lei si forte rapid pt detali dennys_1993 sau 0762043243

:scooter::scooter::scooter:

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.