Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Dl_Doctor

vand Kawasaki Vn800 Clasic

Recommended Posts

Stare buna. Se vinde cu parbriz, coburi piele, tankpad piele, proiectoare, talpici, sissy bar, portbagaj inox, kit lant bun, baterie in garantie. Accept si schimb (goldwing)

37000 km, prim proprietar in tara, an 1996.

Pret 4000 Euro sau schimb cu goldwing.

vladhd@yahoo.com, 0722814522

post-649-1237754567_thumb.jpg

post-649-1237754591_thumb.jpg

post-649-1237754609_thumb.jpg

post-649-1237754627_thumb.jpg

post-649-1237754638_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

Dupa cum poti constata sint in documentare,si te-as ruga sa-mi raspunzi la urm intrebari,daca esti amabil:

-ce viteza de croaziera ii place si la ce consum se mentine atunci

-pina la regim de functionare poate fi impinsa si cu ce riscuri

-ce probleme tipice au aceste modelei(si in masura posibilului daca poti sa mentionezi in particular pt "frumoasa"ta)

-de ce in majoritate,toti posesorii de moto in aceste segmente(750-900 cc)va cautati ceva in alt segment mai mare,sa inteleg ca este vorba de o evolutie,in cel mai bun sens al cuvintului?

Multumiri anticipate daca o sa ai amabilitatea sa-mi raspunzi,tu sau oricare alt doritor.

Incepe deja sa ma prinda chestia ,

ASFALT USCAT!

alex63

Link la postare

Salut. In ordine:

- Viteza de croaziera 120-130 cu consum de 5-5,5 (cu 2 persoane si bagaje).

- Eu am tras de ea pana la 160. Mai era gaz, dar vantul e prea puternic si te tii greu pe motor.

- Probleme nu prea sunt. Esti limitat la aplecatul in curbe la viteze mari, sensuri giratorii in care intrii tare (pt mine a fost nasol, ca inainte am avut un FZR si cu ala ma inclinam destul de mult) dar daca esti incepator (asa parca am citit la detalii) nu o sa inclini chiar de la inceput. Dupa cum am zis probleme nu prea are, dar neajunsuri mai sunt. E pe lant, si trebiue ingrijit (curatat, "udat" din cand in cand).

- vreau sa "evoluez" ca imi schimb tabieturile. Nu mai folosesc motorul in exclusivitate, ci mai rar, si mai ales in concedii. Vb in numele meu, nu stiu altii de ce schimba stilul.

Daca mai ai intrebari ...

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.