Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

cbr1000rro

arhivat Vand Schimb Cbr1000rr Model 2007

Recommended Posts

De vanzare CBR 1000 RR negru model 2007 achizitionat de la InterMotorcycle in Octombrie 2006, 1 singur proprietar, 5200 km , tinuta in garaj. Are cateva zgarieturi pe codita si pe o carena laterala datorate unei bovine (a se citi blonda in jeep). Motocicleta inca nu a fost inmatriculata dupa terminarea leasingului (sept 2008).Motocicleta se vinde cu factura.

Astept oferte de pret sau un schimb eventual cu un Er6N + diferenta.

Voi atasa poze probabil maine... nu e nevoie sa cereti.

Atentie nu vand motorul incepatorilor - nu vreau sa am pe nimeni pe constiinta.

Iar celor ce sunt "comentatori de forum" daca nu cumparati ... exista si mIRC.. nu trebuie sa poluati topicurile cu parerile voastre... multumesc :D

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
De vanzare CBR 1000 RR negru model 2007 achizitionat de la InterMotorcycle in Octombrie 2006, 1 singur proprietar, 5200 km , tinuta in garaj. Are cateva zgarieturi pe codita si pe o carena laterala datorate unei bovine (a se citi blonda in jeep). Motocicleta inca nu a fost inmatriculata dupa terminarea leasingului (sept 2008).Motocicleta se vinde cu factura.

Astept oferte de pret sau un schimb eventual cu un Er6N + diferenta.

Voi atasa poze probabil maine... nu e nevoie sa cereti.

Atentie nu vand motorul incepatorilor - nu vreau sa am pe nimeni pe constiinta.

Iar celor ce sunt "comentatori de forum" daca nu cumparati ... exista si mIRC.. nu trebuie sa poluati topicurile cu parerile voastre... multumesc :D

Link la postare
Vorbea poluatorul :D ... mai astept ofere nu de alta dar o dau cu factura ... si daca scazi tva-ul din cei 6500 oferiti vezi si tu cat imi ramane.

Link la postare

Pozele ... ignorati stratul protector de praf... cand nu va mai ploua afara o voi scoate sa o spal si voi pune poze noi.

iti dau o kawa z750, 2007 cu ABS, 4850 km. fata de cum este in poza au aparut cateva modificari: stopuri fata-spate led aftermarket, suport numar, aripa spate ermax, parbriz original kawa nemontat inca.

post-7591-1237973259_thumb.jpg

Link la postare
Foarte frumos motorul... dar eu vreau un er6n plus o diferenta (nu de alta dar de bani am nevoie ca altfel nu as da motorul)

Link la postare
Carenele alea se pot repara (schimba) pe CASCO ? Daca zici ca a fost luata in leasing cu siguranta ai avut si asigurare CASCO la ea.

Link la postare
Ai PM si nr de tel.

Da au fost demontate ptr a se verifica daca nu exista daune pe sub ele de la incident... totul e ok.

chiar nu mai vrea nimieni moto pe criza?

up

Link la postare

Te cam oftici ca le vad. Se cheama ca esti ofticos.

P.S.

Voiam un raspuns la intrebare. Unul ca mine face multe lucruri. printre altele, vede si cum isi ingrijesc altii trompetele. Iar daca sunt pe forum, inseamna ca stiu ce fac. Ca sa nu mai zici ca-mi dai de lucru.... n-ai tu inca bani de-asa ceva. Nu mai fi (cu un singur i) asa ofticos. Parerea mea.

Haidi pa!

Link la postare

Ma injura doar cei cu studii superioare.... e dupa facultati, ma-ntelegi? ;;) Nu te abtine daca-ti vine.

Mai sunt si altii ca tine, care cred ca poseda ceva pe un forum public.

Daca vrei sa vinzi si nu vrei sa scrie nici un user de forum opinii, pui anuntul la ziar.

Eu ti-am pus o intrebare la subiect, legata de motocicleta pe care o vinzi. Tu ai raspuns cum ai putut.

P.S.

Stiu ca ma compatimesti inca de la primul raspuns pe care l-ai dat. Sunt panicat!

Dar daca n-o sa mai fii ofticos, am sa adorm fericit.

Link la postare

up bestiala mobra (cesar tine-ti carpa ta si taci dingura ...invata sa te dai pe ea si dupa comentezi....intrebarile le pui la fata locului nu pe net cap sec ...tu esti dependent de reply-uri de astea....fuck off man...degeaba esti pe forum daca esti un pacalici in viata reala =)) ...cel putin ...)

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.