Mergi la conţinut

Motive Pt A Ura Pe Americani.


AndreiRN

Recommended Posts

5. Asta pt ca inca nu m-ai vazut dezbracat. =))=))=))

=))

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre, tanasescule, da' ce my feather ai scris atata? :D iar ai baut? :P

"bai" moto-pitzi , nu tu erai cu acupunctura? e foarte probabil ca Nikola Tesla si Jules Guilot(captatorul/convertizorul de energie electrica atmosferica) /(poate si altii ...) sa fi descoperit asta acum mult timp...

Iar principiul acupuncturii sa fie administrarea de mici doze de energie in acele puncte prin acele ace LUNGI care preiau energia din atmosfera! Cam ca "device-urile" din filmuletul asta : http://video.google.com/videoplay?docid=43...ence+&dur=3

BINE... in filmul asta sunt si altele , ca : frecventa retelei de AC poate influenta comportamentul uman...(probabil de-aia in SUA sunt unii foarte agresivi> retele foarte dese de electricitate si frecventa foarte ridicata fata de cat este frecventa "ideala" a Pamantului: 7,83 Hertzi...),cei 700 de copii din Japonia care au intrat in criza epileptica din cauza unui TELEVIZOR ... si multe altele... IDEEA ERA CA AR TREBUI SA-TI FACI TIMP SI SA VEZI TOT FILMULETZUL ! e foarte interesant! parerea mea...

ar fi si motive de "admirat" americanii (au avut , AU , si sigur vor avea acces la foarte multe informatii si mai au si posibilitati materiale considerabil mai bune decat alti cercetatori...) Pacat ca mai mult se ocupa cu "chestii" mizerabile si deloc morale...

NU le mai enumar ca n-are sens... cine vrea sa le stie "verifica" cele 69 de pagini de BULL-SHIT...

http://www.rexresearch.com/guillot/guillot.htm

ar mai fi si omul "dezgropat" din gheata care avea vreo 5000 de ani si niste tatuaje care acopereau EXACT punctele de acupunctura stabilite de chinezi dupa alte cateva mii de ani...

ciudata istoria Planetei asteia...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. La muncit nu la intins mana. :))

2. Nu dau vina pe nimeni pt Nick-ul meu na din contra imi asum toata responsabilitatea pt al purta mai departe.

3. Cat dureaza dureaza se castiga bine docamdata si in plus nu ma bate nimeni la cap niciodata asa ca sa tot dureze.

4. Ma bucur sa aud.

5. Nam fetishuri dastea docamdata.....da o sa te anunt cand o sa am. :rolleyes:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. La muncit nu la intins mana. :))

2. Nu dau vina pe nimeni pt Nick-ul meu na din contra imi asum toata responsabilitatea pt al purta mai departe.

3. Cat dureaza dureaza se castiga bine docamdata si in plus nu ma bate nimeni la cap niciodata asa ca sa tot dureze.

4. Ma bucur sa aud.

5. Nam fetishuri dastea docamdata.....da o sa te anunt cand o sa am. :rolleyes:

:rolleyes: "bai" shogo , acuma serios , uite , din ce mi-ai zis tu ai muncit mult la viata ta ! DAR , oare cat de greu ar putea fi sa mai inveti si tu CEVA GRAMATICA... CEEA CE SCRII TU ESTE DE NECITIT... imi provoaca greatza pe la mijlocul propozitiei... nu se poate asa ceva.... TU nu ai nici o notiune de gramatica , si orice ai zice TREABA ASTA TOT ASA VA RAMANE...

cat despre "contratul" pe teme "americane" eu zic ca-ti pierzi timpul... n-ai cu cine! :blahblah1: si dupa cum zicea un american : "Time is money" :blush:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rolleyes: "bai" shogo , acuma serios , uite , din ce mi-ai zis tu ai muncit mult la viata ta ! DAR , oare cat de greu ar putea fi sa mai inveti si tu CEVA GRAMATICA... CEEA CE SCRII TU ESTE DE NECITIT... imi provoaca greatza pe la mijlocul propozitiei... nu se poate asa ceva.... TU nu ai nici o notiune de gramatica , si orice ai zice TREABA ASTA TOT ASA VA RAMANE...

cat despre "contratul" pe teme "americane" eu zic ca-ti pierzi timpul... n-ai cu cine! :blahblah1: si dupa cum zicea un american : "Time is money" :blush:

Mah acum pe bune unde vedeti voi lipsa de gramatica la mine....Doar prin simplul fapt ca nu folosesc virgula punctul si liniute sau care e treaba ca nu inteleg nu le folosesc ca nu vreu asta nu inseamna ca daca nu am liceu terminat gata sunt analfabet nu acum pe bune chiar va rog sa imi spuneti dc nu stiu eu gramatica sau ma rog dc sunt analfabet....... O iau pe urma lui Andrei adu subiectu si il dezbatem pe o cale mai diplomata si mai amiabila. Iar daca ti-am provocat grata imi cer scz da te rrog eu nu mai citi posturile mele citestele pe celelalte.......:)) Si am mai spuso si o repet chiar daca esti analfabet sau incult tot ai dreptu sa stai drept atunci cand unu arunca cu noroi in tine....(Metaforic vorbind)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah acum pe bune unde vedeti voi lipsa de gramatica la mine....Doar prin simplul fapt ca nu folosesc virgula punctul si liniute sau care e treaba ca nu inteleg nu le folosesc ca nu vreu asta nu inseamna ca daca nu am liceu terminat gata sunt analfabet nu acum pe bune chiar va rog sa imi spuneti dc nu stiu eu gramatica sau ma rog dc sunt analfabet....... O iau pe urma lui Andrei adu subiectu si il dezbatem pe o cale mai diplomata si mai amiabila. Iar daca ti-am provocat grata imi cer scz da te rrog eu nu mai citi posturile mele citestele pe celelalte.......:)) Si am mai spuso si o repet chiar daca esti analfabet sau incult tot ai dreptu sa stai drept atunci cand unu arunca cu noroi in tine....(Metaforic vorbind)

:blink: OK! Nu mi-ai provocat "greatza"... nu tu... ci scrisul ala ... nu te-am facut analfabet, nu ma intereseaza NIVELUL DE EDUCATIE AL ALTUIA...

eu ma retrag ca nu asta ma interesa... sa "dau lectii de gramatica"... :P

CIAO :beer:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah acum pe bune unde vedeti voi lipsa de gramatica la mine....

Cand cineva nu mai are argumente rationale intr-o discutie atunci ataca calitatea scrisului.

Nu iti face problema ca oricum comunici mult mai clar ca tanasescu.

El macar se va scuza ca a baut.

1. imi provoaca greatza

2. nu se poate asa ceva

3. TU nu ai nici o notiune de gramatica

4. "Time is money" :blush:

1. Ia o lamaie in gura.

2. Nu mai citi pe aici.

3. TU nu ai nicio notiune de viata. REALA.

4. Asta se aplica celor ce muncesc si fac ceva in viata. Nu tie care stai la computer zile intregi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand cineva nu mai are argumente rationale intr-o discutie atunci ataca calitatea scrisului.

Nu iti face problema ca oricum comunici mult mai clar ca tanasescu.

El macar se va scuza ca a baut.

Curios,sesizez o urma de compromis...Oare postul lui Shogo sa fi reusit sa-l faca totusi pe Andrei-ul nostru sa aiba o mica vibratie?In acest caz,dragi aplaudaci,mamaligi cu efect intarziat,ati pierdut!!

Bine Shogooo!!! :beer::beer::beer: (cu prima ocazie!)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Oare postul lui Shogo sa fi reusit sa-l faca totusi pe Andrei-ul nostru sa aiba o mica vibratie?

2. Bine Shogooo!!! :beer::beer::beer: (cu prima ocazie!)

1. =))=))=))

2. Shogo a facut uz de ratiune si nu sa lasat dus de frustrarea sentimentala. Si asta intr-un dialog sincer. Poate ca lipsa de alcool il face superior asa ca vezi cate beri ii oferi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. =))=))=))

2. Shogo a facut uz de ratiune si nu sa lasat dus de frustrarea sentimentala. Si asta intr-un dialog sincer. Poate ca lipsa de alcool il face superior asa ca vezi cate beri ii oferi.

1:Razi,ca' de ras ai sa ramai...!

2:Un post cu o reorientare la 180

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand cineva nu mai are argumente rationale intr-o discutie atunci ataca calitatea scrisului.

calitatea scrisului a fost atacata pentru ca el, care se batea cu pumnii in piept ce mare iubitor de patrie este, nici macar nu stia sa te injure corect :rolleyes: . iar domnule shogo, gramatica este tocmai chestia aia cu liniute si cu puncte si cu virgule, printre altele. nu le folosesti, esti varza. sincer!!! macar nu te mai da mare roman, caci nici macar nu stii sa scrii corect (si nici cu 2 de "i" unde trebe).

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnule Andrei,dumneavoastra sunteti mai liber decat era un neanderthalian alergang gol pe unele campii din Marea Nordului acum 500.000 de ani.Pai de nu ati ridicat America la portile Raiului si mai sus , n-au facut-o nici cei mai straluciti poeti nationali(si aici se subintelege,ai Americii).Posturile dumneavoastra fac din America o adevarata UTOPIE.Asa ca un sfat,cum si cel mai pupincurist angajat se satura la un moment dat de "pupat" seful in "bot" pentru o promovare pe care nu o va primi, asa si dumneavoastra ar trebui sa va opriti deveniti la varsta dumneavoastra si va respect varsta si atat,cam patetic.Lasa-ti impresia ca americanii v-au spalat "creierii" sau vi i-au extras de tot.CARE E CEA MAI MARE PUTERE DE PE MAPAMOND? RASPUNS : a) CHINA

Referitor la posturile anterioare,am lipsit o vreme si ati revenit la vechiurile obiceiuri.Murdar.Curat murdar.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

calitatea scrisului a fost atacata pentru ca el, care se batea cu pumnii in piept ce mare iubitor de patrie este, nici macar nu stia sa te injure corect :rolleyes: . iar domnule shogo, gramatica este tocmai chestia aia cu liniute si cu puncte si cu virgule, printre altele. nu le folosesti, esti varza. sincer!!! macar nu te mai da mare roman, caci nici macar nu stii sa scrii corect (si nici cu 2 de "i" unde trebe).

De acord cu tine dar am observat ca tineretul de azi intentionat fac greseli ca sa atraga atentia asupra lor cumva.

Sa fie dupa capul lor cica.

1. Domnule Andrei, dumneavoastra sunteti mai liber decat era un neanderthalian alergang gol pe unele campii din Marea Nordului acum 500.000 de ani.

2. Pai de nu ati ridicat America la portile Raiului si mai sus.

3. Posturile dumneavoastra fac din America o adevarata UTOPIE.

4. Asa ca un sfat, cum si cel mai pupincurist angajat se satura la un moment dat de "pupat" seful in "bot" pentru o promovare pe care nu o va primi, asa si dumneavoastra ar trebui sa va opriti deveniti la varsta dumneavoastra si va respect varsta si atat, cam patetic.

5. Lasa-ti impresia ca americanii v-au spalat "creierii" sau vi i-au extras de tot.

6. CARE E CEA MAI MARE PUTERE DE PE MAPAMOND? RASPUNS : a) CHINA

Referitor la posturile anterioare,am lipsit o vreme si ati revenit la vechiurile obiceiuri.Murdar.Curat murdar.

1. Domnule Mocanu, as vrea eu asa ceva dar ..... merg la servici in fiecare dimineata firar sa-i fie. Oricum parca homo erectus a aparut acum 150.000 - 200.000 de ani.

2. Nuuuuuu .... Am coborat Raiul langa noi. =))=))

3. Utopie e ceva in capul tau ca eu ating si vad despre ce vb.

4. Multa frustrare dai din tine dar putina comunicare rationala.

5. Impresia ta. Vrei si tu o portie?

6. URSS a fost o natiune facuta cu forta. Iugoslavia a fost facuta cu forta. Iran este controlat cu forta. Si stim ce sa intamplat cu ele si ce se intampla. China are sanse foarte mari ca atunci cand oameni sunt prosperi sa doreasca si libertate. Tu te uiti la filme Chinezesti? Jeans Chinezesti stiu ca porti dar nu cred ca si costumatie traditionala.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De acord cu tine dar am observat ca tineretul de azi intentionat fac greseli ca sa atraga atentia asupra lor cumva.

Sa fie dupa capul lor cica.

Fina psihologie! Si la maturitate,dupa"shtudii inalte"de ce le facem? :blink:

Tanasescule,unde esti cand are omu' nevoie de tine?? :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1:Toate trei!Era vorba de tine =)) !!

2:Se numeste "pay-back" :D

1. Pai pe vremea mea nu era la moda sa strici limba. Eu nu ma prea grabesc. Poate imi lipsesc cunostintele lingvistice si ma ajuti tu.

2. Pay-back, razbunarea, se practica intre adolescenti stiam eu. A, nuuuuu, pe acest forum si moderatori o practica.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Pai pe vremea mea nu era la moda sa strici limba. Eu nu ma prea grabesc. Poate imi lipsesc cunostintele lingvistice si ma ajuti tu.

2. Pay-back, razbunarea, se practica intre adolescenti stiam eu. A, nuuuuu, pe acest forum si moderatori o practica.

1:Nu "poate"!..

2:Inteleg sa fi uitat romana;dar engleza?? Unde ai citit tu "razbunare"?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tanasescule,unde esti cand are omu' nevoie de tine?? :D

probabil fumeaza catina alba :D .

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fina psihologie! Si la maturitate,dupa"shtudii inalte"de ce le facem? :blink:

Tanasescule,unde esti cand are omu' nevoie de tine?? :D

cica "la munca"... da' nu prea multa ca "munca e pentru tractoare"... si orice exces nu-i bun... MAI ALES DE MUNCA...

probabil fumeaza catina alba :D .

LA MUNCA DUDUIE... + O CAFEA(care s-au facut 3+ un Beck's) la OMV buzau alaturi de Cesar :D

DA' CE?! AVETI NEVOIE DE MINE?... N-AM CUM SI NU VREAU SA AJUT PE NIMENI! ....

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...