Mergi la conţinut

Recommended Posts

Un mare UUPPP ! pentru Cosmin si pentru cei care il sprijina (salut Mari!). Multumesc pentru amabilitate si rabdare si pentru intreg efortul de a-mi aduce motocicleta pe care o doream, chiar la usa.

Acum, pentru cei care cauta o motocicleta, fie ca sunt incepatori, fie ca vor sa incerce ceva nou, probabil o piata dintr-o tara cu traditie in de-ale doua roti ar fi o solutie potrivita. Eu unul ma cam saturasem de toate ""ocaziile de aici, care fusesera ""ocazii la randul lor si cand au intrat in tara, care nu au facut decat 15.000 km si aia in garaj, sau chiar dk erau la jumatate din pretul pietei, tot nu le lua nimeni din motive aparent necunoscute. E foarte greu sa convingi romanul ca unii mai vor sa si aleaga, nu sa o ia pe cea mai ieftina sau pe cea mai accesorizata..ci pe aia care si-o doresc,chiar dk e mai ieftina, mai scumpa, mai veche sau mai noua .

Eu nu promovez piata straina, insa in semn de apreciere, le transmit celor care din varii motive nu sunt hotarati sa cumpere o motocicleta din afara sau care cauta un sprijin in domeniu, ca autorul postului poate sa va ajute sa gasiti exact moto pe care o doriti si sa ajunga la voi in cele mai bune conditii si in mod surpinzator la pretul ocaziilor din Romania sau chiar mai mic.

Inca odata, mersi Cosmin, mersi Mari ! Marius.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Salut,un Kawasaki Z 1000 sau Z 750 dupa 2007 la ce pret ajunge la mine in Bucuresti(culoarea neagra m-ar interesa).Astept raspuns.Multumesc.

Salut,un Kawasaki Z 1000 sau Z 750 dupa 2007 la ce pret ajunge la mine in Bucuresti(culoarea neagra m-ar interesa).Astept raspuns.Multumesc.

Link la postare

SALUT

UN Z 750 DIN 2006

UNIC PROPR IN ITALIA

4 MII KM LA BORD,,,CARTE SERVICE

MOTOR NOU!! IMPECABIL

NU TE-AR INTERESA?

DA-MI DE STIRE

PRETUL 3650 EURO

ATASEZ FOTO

post-24784-0-74480400-1302761640_thumb.j

post-24784-0-99899800-1302761771_thumb.j

post-24784-0-97778900-1302761827_thumb.j

post-24784-0-71644600-1302761869_thumb.j

post-24784-0-92701000-1302761910_thumb.j

Link la postare

Un Suzuki DL 650 Vstrom 2005 - 2007

Suzuki DL 1000 Vstrom 2005 - 2007,

Daca se poate un pret, orice culoare in afara de galben, stare optica buna, si maxim 25000 de km.

Link la postare

buna

desigur

ultimul l-am dat din 99 la 1800 euro

si zic ca mai putem gasi ceva k lumea

ma contactezi pe mess

id cos75mari

sunt on line toata ziua,,sau si pe mail

cos75mari@yahoo.it

astept semnul tau!

Link la postare

sa te incerc si oficial ... honda valkyrie F6C, am vb si pe privat despre asta...in stare buna si de preferat cu sissy-bar...toate bune!

post-34481-0-54144000-1308475700_thumb.j

Link la postare

baieti...imi cer scuze ca nu v-am raspuns

acum am reintrat din concediu

va iau pe rand si va raspund acum

multumesc pt intelegere!!!

sa te incerc si oficial ... honda valkyrie F6C, am vb si pe privat despre asta...in stare buna si de preferat cu sissy-bar...toate bune!

desigur ca se poate

pai e mai bine sa vb pe mess,,,zic eu

mai cu calm,,numai ca intri tare rar

si stai 2 minute si iesi

intra te rog ,,,cu calm,,vreo ora,,intr-o zi

si o rezolvam cu mare placere

stii ca ai toata disponibilitatea mea

numai sa iti faci o ora sa stam sa discutam pe mess

multumesc!!!!

este vreun BMW F 650 GS sau Honda Transalp 650 ?

nu am acum pe stoc,,dar cautam

mess id cos75mari

te astept,,sa discutam la concret

multumesc

Salut schimburi faci??Ce imi dai si mie pe un cbr de 1000 f 89 ? :scooter:

din pacate nu pot face schimburi

imi cer scuze,,,imi pare rau!!!

multa bafta!!

salut. o yamaha tdm 4tx, de preferat din 99-00, cu 50k km la cat ar ajunge?

un tdm din anul 2000 am dus acum nu de mult,,super frumoasa

la pretul de 1900 euro

si deci mai pot gasi

la 2 mii euro se duce tdm bun

Link la postare

yamaha tdm 900

anul 2003

stare foarte buna

consumabilele si gumele pregatite de sezon

pretul 3200 euro

yamaha tdm 900

anul 2003

stare foarte buna

consumabilele si gumele pregatite de sezon

pretul 3200 euro

Un transalp '98-'99 pana in 50000km se gaseste? de preferat cu suprt de sidecase si crashbar .... daca nu, si altfel

:scooter:

salut

transalp 98

pretul 1800 euro

atasez o foto(cu crashbar cum iti doreai :thumbsup: )

post-24784-0-34253000-1312101014_thumb.j

post-24784-0-11438300-1312101034_thumb.j

post-24784-0-46043900-1312101152_thumb.j

Link la postare

Salut!

Am luat de la tine acum 2 ani un VFR FOARTE BUN! M-au pus si parintii tai la masa cand am ajuns sa-l iau :) (buna mancare)!!

De curand l-am vandut si mi-a picat pata pe un Cagiva Raptor 1000. In primul rand vreau sa te intreb pe tine si pe cei care citesc ce stiti despre modelul asta... e ok? e greu? e manevrabil?...

Mie imi place pentru ca e frumoasa ca un Ducati monster dar are motor de Suzuki care e mai bun decat motorul de monster...parerea mea :)

Da-mi si mie te rog 3-4 preturi finale in Romania si link sau poze cu Cagiva Raptor 1000. Lasa PM sau pe mail andreipetrew66@gmail.com

Multumesc!

Link la postare

UP pentru Cosmin si Mari!

Am cumparat moto(SV 1000 N an 2006) cu ajutorul lor,trecandu-i prin toate starile posibile din cauza neincrederii mele!

Scuze Mari pentru felul in care te-am tratat.

Motoreta e super ok,si tehnic si legal.punk.gif

Daca dati peste inca unul ca mine(putin probabil),ii pot arata actele,moto,etc.......daca asta il ajuta!thumbup.gif

Link la postare

Salut!

Am luat de la tine acum 2 ani un VFR FOARTE BUN! M-au pus si parintii tai la masa cand am ajuns sa-l iau :) (buna mancare)!!

De curand l-am vandut si mi-a picat pata pe un Cagiva Raptor 1000. In primul rand vreau sa te intreb pe tine si pe cei care citesc ce stiti despre modelul asta... e ok? e greu? e manevrabil?...

Mie imi place pentru ca e frumoasa ca un Ducati monster dar are motor de Suzuki care e mai bun decat motorul de monster...parerea mea :)

Da-mi si mie te rog 3-4 preturi finale in Romania si link sau poze cu Cagiva Raptor 1000. Lasa PM sau pe mail andreipetrew66@gmail.com

Multumesc!

IMI CER SCUZE PT INTARZIEREA IN RASPUNS

ABIA AM RELUAT,,DUPA CONCEDIU

TARE BINE AR FI SA DISCUTAM PE MAIL

AM SA TE CONTACTEZ....SI VEDEM EXACT...LA CONCRET

CAGIVA RAPTOR.........CEVA SPECIAL,,CEVA PT CUNOSCATORI

ESTE OK,,TE INCURAJEZ!!

Salut. Spune-mi te rog un 600 RR 2002-2005 la ce bani imi gasesti cu tot cu drum? Merci.

DIN NOU CU SCUZE,,PT INTAZRIEREA IN RASPUNS

CONCEDIUL.......

PE MESS..DACA DISCUTAM ...AR FI OK

SI VEDEM CE GASIM ACUM

PRETURILE INCEP SA MAI COBOARE

ID cos75mari

SUNT ON LINE TOATA ZIUA

Salut, de curiozitate, un SV 650s dupa 2003-2004 in pretul la 2200 eur gasesti?

SALUT

S-AR PUTEA...

CELE MAI BUNE PRETURI SUNT INTRE 15 DEC SI 15 IAN

DECI....CINE STIE......

SA NE TINEM IN CONTACT TE ROG

SA MA MAI PISTONEZI

MULTUMESC!

UP pentru Cosmin si Mari!

Am cumparat moto(SV 1000 N an 2006) cu ajutorul lor,trecandu-i prin toate starile posibile din cauza neincrederii mele!

Scuze Mari pentru felul in care te-am tratat.

Motoreta e super ok,si tehnic si legal.punk.gif

Daca dati peste inca unul ca mine(putin probabil),ii pot arata actele,moto,etc.......daca asta il ajuta!thumbup.gif

MULTUMIM!!

Link la postare

Salut, de curiozitate, un SV 650s dupa 2003-2004 in pretul la 2200 eur gasesti?

Salut. Cosmin si Mari sunt modesti. Mi-au trimis in plin sezon(inceputul lui Iulie 2011) un bucata SV 650 S 2003 (carenat, furtune frana, ghidon inaltat, parbriz- astea after market) care a ajuns in Oradea la 2.300 de euro. Motorul e super. Recomand.

Cosmin & Mari- va multumesc si aici pentru motor. Am deja 2500 de km cu el. Servicii f bune, implicare totala. Nu-i cunosteam inainte, nici ei pe mine, relatia telefonica si scrisa pe mail si mess a decurs fara probleme.

PS. Desi din topicul asta stiam de voi, pana acum, spre rusinea mea, n-am adaugat nici un feed-back. Pentru asta va cer scuze.

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.